Forum - BOKSER.ORG
Wirtualny Bukmacher ogólnie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Wirtualny Bukmacher (/forum-36.html)
+--- Wątek: Wirtualny Bukmacher ogólnie (/thread-916.html)



RE: Wirtualny Bukmacher ogólnie - Joker - 22-03-2014 08:21 PM

WB 3 edycja już się zakończyła?Kto wygrał ?
Dziś już nowa 4 edycja?


RE: Wirtualny Bukmacher ogólnie - BMH - 22-03-2014 08:26 PM

Widze, ze nie ma chetnych na gre(nikt nie chce stawiac na Solis-ThompsonBig GrinBig Grin). Nic nie zrobimy, ten tydzien chyba trzeba odpuscic.


RE: Wirtualny Bukmacher ogólnie - Joker - 22-03-2014 08:32 PM

Dajcie kursy to zobaczyta jak się z leco Tongue


RE: Wirtualny Bukmacher ogólnie - BESTIA - 22-03-2014 08:36 PM

Jak zapodam kursy dziś to ile osób zagra.Joker,BMH,Sander,Ja.Redd , Kubala, RJJ, Gogolius, Matys, Maverick, kosteq też by zagrali a nie sądzę aby pojawili się na forum i dali typy.


RE: Wirtualny Bukmacher ogólnie - BMH - 22-03-2014 08:46 PM

Jezeli nie zagra chociaz te 8 osob, to mozna uniewaznic kolejke.Wink


RE: Wirtualny Bukmacher ogólnie - KrychuTMT - 22-03-2014 09:09 PM

Ja bym zagrał .


RE: Wirtualny Bukmacher ogólnie - RoyJonesJr - 23-03-2014 09:08 PM

sorki pany. nie było mnie. na weekend zagram na stówke.

Swoją drogą. obstawiałem piłeczke na bet-at-home. postawiłem dwójke na 6meczy i 6 drużyn awansujących ligi europy i w jednym kuponie i przez zasrane Napoli 200stówki przeszly mi koło dupy Tongue nawet Sevilla z kursem 4.00 mi weszła. jak real dzis nie wygra to już bede tam bez grosza.

I nie obstawiam więcej polskiej ligi. pierdoli. Waga Cieżka nie jest tak nieprzywidywalna jak ekstraklasa.


RE: Wirtualny Bukmacher ogólnie - BESTIA - 01-04-2014 10:16 PM

RJJ
I Real wtedy przegrał i kasa poszla się je...
Ja też sobie obstawiam i przeważnie jak nie wchodzi mi jeden mecz, to zawodzi pewniak.Dziś Bayern dal dupy i 4 dyszki poszly...

Pep dostał "gotowy produkt", a jego bayern jest IMHO gorszy od tego za czasów Heynckesa.Widać negatywny wplyw Guardioli na Bayern, za dużo kombinowania i efekty nie są zadowalające.


RE: Wirtualny Bukmacher ogólnie - kubala1122331 - 02-04-2014 05:27 AM

Kto grał na Bayern po takim kursie? Sad Przecież granie za 1.48 Bayernu to samobójstwo. Przecież to ani nie zarobisz, chyba, że włożysz większą stawkę. Panowie, nauczcie się grać, a nie kasę w ciemno bukom oddajecie Big Grin
Ja zagrałem BTTS: TAK na singlu i under 2.5 w dubelku (nieskutecznym niestety), ale i tak jestem zadowolony, bo na BTTS swoje zarobiłem Big Grin


RE: Wirtualny Bukmacher ogólnie - BESTIA - 02-04-2014 09:28 AM

Ja nie znam się na tenisie, wiec obstawiam piłkę nożną.
Przecież nie postawilem tylko na Bayrn, postawilem mixa na kilka drużyn z kursem 10 postawilem 5 i tylko Bayen zawiodl.

Jesli obstawiłeś w LM BTTS na Bayern i Barcelone to troszkę zarobileś.

Jaką stronę z bukmaherką polecacie?Zakladam to konto i zakladam i założyć nie mogę.