Forum - BOKSER.ORG
Wirtualny Bukmacher ogólnie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Wirtualny Bukmacher (/forum-36.html)
+--- Wątek: Wirtualny Bukmacher ogólnie (/thread-916.html)



RE: Wirtualny Bukmacher - BESTIA - 15-06-2013 09:39 AM

Mi pasują stare zasady.


RE: Wirtualny Bukmacher - kubala1122331 - 15-06-2013 09:45 AM

Mi szczerze mówiąc ta pierwsza, ale druga jest łatwiejsza do ogarnięcia dla zarządzającego. Jeśli BMH masz czas i zajmiesz się tym, to jestem za pierwszym, jeśli nie, to jestem za drugimSmile
To co gramy już od dziś? Czy od przyszłego tygodnia?Tongue


RE: Wirtualny Bukmacher - BESTIA - 15-06-2013 09:49 AM

Od przyszłego tygodnia było by lepiej.


RE: Wirtualny Bukmacher - kubala1122331 - 15-06-2013 09:52 AM

Też tak myślę, nie wszyscy chcący zagrać muszą się stawić na forum dzisiaj do 20. W końcu sobota dzisiajTongue


RE: Wirtualny Bukmacher - BMH - 15-06-2013 09:53 AM

Dopiero zobaczylem post BESTII... oka to do przyszlego tygodnia zagrajmy, bo dzis wielu opusciloby kolejke.Wink


RE: Wirtualny Bukmacher - Szakal - 15-06-2013 09:05 PM

Co do zasad, to ja jestem za starymi, bo moim zdaniem z wirtualnymi pieniędzmi jest po prostu o wiele ciekawiej, niż np. z punktami.


RE: Wirtualny Bukmacher - Maverick - 18-06-2013 02:11 PM

Ja też za wirtualnymi pieniędzmi, obecnie pojawiam się okazjonalnie z przyczyn ode mnie niezależnych, ale postaram się dać radę wejść chociaż ten raz w tygodniu, żeby obstawić Wink


RE: Wirtualny Bukmacher - BMH - 20-06-2013 02:31 PM

Regulamin
Zasady zbliżone do tych prawdziwych Buków.

1.do dyspozycji mamy 1000 zł,obstawiać możemy absolutnie dowolną kwotę.
2.można obstawiać pojedyncze wydarzenie jak i kupn łączony.
-Pojedyncze wydarzenie obstawiamy podając nazwisko boksera który ma wygrać,np.Szpilka x 100,wtedy kurs mnożymy razy 100.
-kupon łączony polega na połączeniu kilku wydarzeń,np.Szpilka x Gołota x Łaszczyk x 100,wtedy kursy z tych trzech walk mnożymy przez siebie i dopiero przez 100,oczywiście wszystkie muszą wejść.
-Na niektóre walki będą dostępne też kursy na wygraną przed czasem lub na punkty.
-Jeśli obstawiamy wygraną Szpilki na punkty to wpisujemy Szpilka(PKT) x kwota.(wygrana Szpilki przed czasem nie daje wygranej)
-Jeśli obstawiamy Szpilkę przed czasem to wpisujemy Szpilka(KO) x kwota.(wygrana Szpilki na punkty nie daje wygranej)
-Jeśli obstawimy po prostu Szpilka to każde zwycięstwo daje nam wygraną.
-Jeśli obstawiamy remis to wpisujemy dowolnego zawodnika z walki z dopiskiem remis np. Szpilka(remis)
-Jeśli walka zakończy się przed czasem ale podliczane są punkty(Technical Decysion) to uznajemy to za werdykt punktowy.
Walki nie odbyte czy takie gdzie zmienił się rywal są ignorowane,czyli jeśli są na kuponie łączonym to jej nie biorę pod uwagę,ale kupon zostaje.
3.Każda runda składać się będzie z 12 kolejek.
-Aby być klasyfikowanym nie można opuścić więcej niż 3 kolejki.Reszta też będzie podliczona,ale nie klasyfikowana.
4.Proszę o podawanie typów w jednym poście,jeśli mamy zamiar puścić więcej niż jeden kupon to zaznaczamy to w następujący sposób:
Przykłady:
Kupon1 - Szpilka x 100
kupon2 - Szpilka(KO) x Gołota x Łaszczyk(PKT) x 100
Kupon3 - Szpilka(PKT) x Gołota(KO) x Łaszczyk x 120
5.Edytować posty można niemal do woli,warunek jest jeden,nie może się to odbyć później niż na 0,5 godziny przed rozpoczęciem najwcześniejszej Gali(bo czasem będą zakłady z kilku gal),czyli jak np. mamy galę z europy i ameryki w jeden weekend to możemy edytować posty do momentu rozpoczęcia się tej europejskiej.
-Posty edytowane później nie są brane pod uwagę w rozliczeniu.
-Kolejki w których gracz obstawił większą kwotę niż posiada też nie są brane pod uwagę.



Sezon II

Piatek do godziny 19:00
Krzysztof Wlodarczyk vs Rakhim Czakijew 3.20-1.35 remis 26
Niedziala do godziny 1:30
Seth Mitchell vs Johnathon Banks 1.80-2.00 remis 36
Adrien Broner vs Paul Malignaggi 1.07-8.50 remis 34


Licze, ze kazdy go sie okreslil bedzie gral.Wink Powodzenia.


RE: Wirtualny Bukmacher - Sander - 20-06-2013 04:00 PM

1. Diablo x 400, Mitchell x 300
2. Malignaggi x 100

jeśli coś źle zapisałem to dajcie info.


RE: Wirtualny Bukmacher - Matys - 20-06-2013 04:16 PM

1. Czakijew x Broner x 200
2. Czakijew (remis) x 20
3. Mitchell x 200