Forum - BOKSER.ORG
Donaire vs Rigondeaux - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Donaire vs Rigondeaux (/thread-896.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Donaire vs Rigondeaux - Jerome - 13-04-2013 03:14 PM

Jakaś transmisja w Polskiej TV?


RE: Donaire vs Rigondeaux - Szakal - 13-04-2013 03:14 PM

@Jerome
Na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra od 4:00.


RE: Donaire vs Rigondeaux - AdamekFightPL - 13-04-2013 03:19 PM

@Szakal
A napiszesz coś więcej o tej walce z Twojego punktu widzenia? jak rozkładasz szansę obu zawodników? kto według Ciebie jest faworytem?


RE: Donaire vs Rigondeaux - Matys - 13-04-2013 03:39 PM

Szakal na pewno stawia na Donaire Big Grin


RE: Donaire vs Rigondeaux - AdamekFightPL - 13-04-2013 03:43 PM

@Matys
O tym akurat wiem, napisał to na pierwszej stronie tematu. Jednak to, że stawia na Szakala nie znaczy, że uważa go też za faworyta Big Grin


RE: Donaire vs Rigondeaux - Pakman - 13-04-2013 03:51 PM

Szybkość i doświadczenie będą po stronie filipińczyka, ale cała reszta to atuty Rigo, który zaprezentuje taki boks, jakiego świat nie widział od bardzo dawna.


RE: Donaire vs Rigondeaux - Sander - 13-04-2013 05:27 PM

Rigo dziś pokaże swój geniusz. Donaire jest świetny ale Szakal dziś go zje.
Jest na Polsacie Sport? Czy na extra tylko?


RE: Donaire vs Rigondeaux - Metzger - 13-04-2013 06:37 PM

Na ważeniu Nonito emanował pewnością siebie, a Rigo sprawiał wrażenie trochę przestraszonego i nawet nie chciał patrzeć przeciwnikowi w oczy. Dziwna sprawa, choć wiem, ze to wcale nie musi mieć przełożenia na działania w ringu.


RE: Donaire vs Rigondeaux - BESTIA - 13-04-2013 06:43 PM

Czekam na walkę i doczekać się nie mogę.Donarie pokona Rigo, on miał już problemy w innych walkach .Dla mnie walka z Mathebulą, pokazała że nawet z tak "Dziwnie walczącym bokserem" Donarie daje radę.Rigo w walce z Robertem Marroquin został zaskoczony dwa razy i to dwoma ciosami które są znakiem firmowym Nonito.Stawiam na Nonito Donarie przez ko, oczywiście mogę się mylić i jest to wysoko prawdopodobne, ponieważ Donarie pokazał już wszystko i kluczem w tej walce będzie postawa Rigondeaux.


RE: Donaire vs Rigondeaux - FanBoksing - 13-04-2013 06:45 PM

Zapowiada się naprawdę dobra walka, lecz wg mnie Rigondeaux nie ma szans. Co do transmisji to polecam http://streamonlive.com/