Forum - BOKSER.ORG
Donaire vs Rigondeaux - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Donaire vs Rigondeaux (/thread-896.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Donaire vs Rigondeaux - AdamekFightPL - 23-01-2013 09:16 PM

@liść
Tar napisał wyraźnie, że Rigo zasłuży na TOP 3 P4P dopiero jak pokona Donaire...


RE: Donaire vs Rigondeaux - Zioło-Pale-Niebywale - 23-01-2013 09:49 PM

AdamekFightPL
Ja wiem co napisał,trochę źle sformułowałem swoją wypowiedz,chodzi mi o to że nawet po pokonaniu Nonito nie umieściłbym go na trzeciej pozycji,bo ma za mało konkretnych rywali.
Przykładowo dochodzi do rewanżu Barkera z Martinezem i Barker wygrywa,co od razu zajmuje miejsce na podium P4P.Albo Ward bierze walkę z Andonisem Stevensonem i jakimś cudem przegrywa,co Andonis wskakuje na miejsce Warda?
Ja tak tego nie widzę,niech Rigo pokona choć połowę rywali tej klasy co Donaire i pogadamy.


RE: Donaire vs Rigondeaux - AdamekFightPL - 24-01-2013 08:35 AM

@liść
Ja uważam, że tak powinno właśnie być. To chyba pięściarz lepszy zasługuje na wyższe miejsce w rankingu P4P. Skoro Rigo pokonałby Donaire to dlaczego nie miałby wskoczyć na jego miejsce?


RE: Donaire vs Rigondeaux - RoyJonesJr - 24-01-2013 11:56 AM

Właśnie rankingi w ten sposób nie funkcjonują. Ale po wygranej nad Nonito napewno wskoczył by na okolice 10tego miejsca.
Gdyby było to jak mówisz to na pierwszym miejscu dziś byłby Bradley. Wink


RE: Donaire vs Rigondeaux - Zioło-Pale-Niebywale - 24-01-2013 01:38 PM

Dziesiątka spoko,ale top 3 to przesada.Przecież to nie jest ranking federacyjny,tu nie liczy się jedna walka z wyżej notowanym rywalem.

Zakładam że Tyson był w 10 P4P w 1990r,czy Buster powinien zająć jego miejsce bo z nim wygrał??? Raczej nie.


RE: Donaire vs Rigondeaux - AdamekFightPL - 09-02-2013 09:28 AM

Gabriel Montoya zdradza, że została zawarta już umowa pomiędzy obozami mistrza świata federacji WBA kategorii super koguciej - Guillermo Rigondeaux (11-0, 8 KO), a jedną z największych gwiazd naszych czasów - Nonito Donaire'em (31-1, 20 KO), który piastuje tytuł WBO w tej samej dywizji.

Dwaj wielcy mistrzowie staną oko w oko 13 kwietnia podczas gali w Nowym Jorku. W kontrakcie jest zapis o tym, iż obaj pięściarze będą poddawani kontrolom antydopingowym przez WADA (Światową Agencję Antydopingową).


RE: Donaire vs Rigondeaux - Tar-Ellendil - 09-02-2013 12:33 PM

Dla obu jest to walka o Hall of Fame boksu Smile

Niech wygra lepszy.


RE: Donaire vs Rigondeaux - Metzger - 09-02-2013 12:41 PM

Yes, yes, yes! Módlmy się do wszysykich bogów, aby nic nie stanęło na drodze zorganizowaniu tej walki. Jak dla mnie równać się z tym pojedynkiem będzie mógł tylko Floyd-Pacman/Canelo.

Ponowię swoje pytanie: czy ktoś mógłby napisać krótką analizę stylów i prawdopodobny przebieg walki?


RE: Donaire vs Rigondeaux - AdamekFightPL - 11-02-2013 11:08 AM






RE: Donaire vs Rigondeaux - CCConeser - 11-02-2013 02:27 PM

Donaire przed czasem.