Forum - BOKSER.ORG
Brak klubu - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Trening bokserski (/forum-18.html)
+--- Wątek: Brak klubu (/thread-876.html)



Brak klubu - Wojak0075 - 07-01-2013 05:51 PM

Na wstępie chciałbym wam przedstawić swoją sytuację, mianowicie na boksie zależy mi chyba bardziej niż na wszystkim innym, "po swojemu" trenuje już jakieś 2 lata (obecnie mam 17), teraz gdy chciałem zacząć robić to na poważnie okazało się że nigdzie w obrębie 100km nie ma żadnego kluby albo chociaż trenera, nawet chciałem dojeżdżać ale koszta mnie przeraziły (164 zł miesięcznie przy założeniu, jednej wizyty tygodniowo).Dlatego mam prośbę do osób które mają jakieś pojęcie na ten temat, bardzo zależy mi na jakimś programie treningowym, nawet bardzo wyczerpującym, ponieważ zamierzam osiągnąć jak najwięcej i nie chcę iść na żadne ustępstwa.Może brzmi to trochę patetycznie ale wierzcie mi od kilku miesięcy bezskutecznie szukam klubu, a myślę o zdobyciu licencji amatorskiej.Teraz garść konkretów, mam 193cm wzrostu ważę 92kg natomiast mój zasięg ramion to 198cm (a więc myślę o wadze ciężkiej).Sam oczywiście mam pewne ćwiczenie i jakiś schemat ale boje się że robię to źle.Dlatego jeszcze raz proszę o pomoc.


RE: Brak klubu - RoyJonesJr - 07-01-2013 07:46 PM

Przecież rozpisałem tutaj trening w domowych warunkach..
jest pod twoim wątkiem.
Po co syfić forum skoro wszystko jest ?
Jest tak ja chciałes wyczerpujący Big Grin i wszystko co tam jest rozpisane to ja wykonuje w swojej blokowej piwnicy. więc i Ty nie powinienes mieć problemu Smile
Proszę bardzo.


RE: Brak klubu - smekte - 11-01-2013 10:29 PM

jemu chodzilo pewnie o cos innego jak cwiczenia w samotnosci, cheć zauważenia no i oczywiście realizacja, a o jakiej realizacji można mowic cwicząc samemu - stanie w miejscu


RE: Brak klubu - RoyJonesJr - 12-01-2013 12:23 AM

już z nim obgadałem .Wink ogarnij.