Forum - BOKSER.ORG
15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo). - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: 15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo). (/thread-872.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Lista 15 najbardziej utalentowanych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo). - Mastrangelo - 26-01-2013 05:25 PM

Co rozumiesz przez, "podpiął się"? Myślę, że najlepiej żebyś po prostu stworzył oddzielny temat o tej samej (lub podobnej) tematyce. Zmieniłem nazwę Swojego, tak, żeby nie było później zamieszania.
Jasne, że to dobry pomysł (nie mój, Marka Ortegi Wink ) i na pewno polecam. Dla mnie dobra zabawa.


RE: Lista 15 najbardziej utalentowanych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo). - RSC-2 - 26-01-2013 07:13 PM

„najbardziej utalentowanych "wschodzących" bokserów na świecie” [ale niekoniecznie młodych zawodników]
To jakaś kompletna bzdura i szukanie tematu na siłę.
Chyba brakuje pomysłu na temat do dyskusji i pisze się byle co dla podniesienia statystyk.

No bo o czym to ma być temat?
Na pewno nie o „młodych „ bo są tu nazwiska ponad 30 letnie.
Czyli jaka to „przyszłość boksu” gdy ma się 33 lata i żadnych sukcesów?
Na liście nie ma 22 letniego Alvareza
Nie wiem co to za lista i na podstawie jakich kryteriów ułożona.
Może tak jak w naszej piłce nożnej Brożek.
Zawsze młody i utalentowany, a więc przyszłość naszej piłki pomimo ,że blisko mu do emerytury.

Albo to taka lista jak swego czasu zrobiono z Żurawskim.
Ogłoszono ,że jest królem strzelców ligi szkockiej wśród zawodników strzelających bramki miedzy 70 minutą a 90 minutą meczu.

Może ktoś mi podpowie o czym to jest temat?


RE: Lista 15 najbardziej utalentowanych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo). - Mastrangelo - 26-01-2013 07:34 PM

33 lata w wadze ciężkiej to nie dużo, resztą masz młodych. To jest temat o bokserach, którzy nie wybili się jeszcze na poziom mistrzowskich a moim zdaniem w przyszłości to zrobią. Jeśli nie rozumiesz... no to nie rozumiesz i tyle Wink.


RE: Lista 15 najbardziej utalentowanych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo). - RSC-2 - 26-01-2013 07:56 PM

No to teraz rozumiem.
Ale to jest wszystko zagmatwane.
No bo dla mnie zawodnik "wschodzący" to wschodzący.

Ten tytul jest chyba nie trafiony.

Chciałem wciągnąć na listę Saletę i Gołotę tylko nie wiem czy oni jeszcze coś osiagną?

Dobra. Wystarczy. Bo ten temat to dla mnie "kosmos"


RE: 15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo). - Mastrangelo - 31-01-2013 09:36 PM

5 stycznia Swoją drugą zawodową walkę stoczył Naoya Inoue. Rywal był niższej klasy niż ten w debiucie (solidny Crison Omayao), ale Naoya po prostu wygląda w ringu niesamowicie.
Rzuca się w oczy wielka pewność Siebie i przegląd sytuacji i na tym etapie trudno wyłapać jakiekolwiek braki. Kontrujący lewy sierpowy który skończył walkę, piękna rzecz.


RE: 15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo). - Zioło-Pale-Niebywale - 31-01-2013 09:43 PM

Niektórych z tej listy nie znam,może i faktycznie są wyjątkowo utalentowani,ale brakuje mnie tu Keitha Thurmana,Bokser dość młody,piekielnie silny,choć nie walczył jeszcze z topem to myślę że może namieszać.
Takich jak Canelo czy Angel Garcia pomijam,bo to już mistrzowie świata.


RE: 15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo). - BMH - 31-01-2013 09:52 PM

Zdecydowanie Russell jr jest u mnie nr.1 wsrod mlodych talentow, i to w nim upatruje "niewyjetego" mistrza. Na kolejnych miejscach sa Errol Spence jr, Jermell Charlo i Leo Santa Cruz

Wage ciezka jak malo ogladam, tak po tym co widzialem, to wyroznilbym 1) Magomeda Abdusalamowa, ewentualnie Price'a i Jenningsa.


RE: 15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo). - Mastrangelo - 31-01-2013 09:57 PM

Myślałem nad Thurmanem, ale jakoś nie jestem do końca przekonany.


RE: 15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo). - Zioło-Pale-Niebywale - 31-01-2013 10:12 PM

Leo Santa Cruz też jest świetny,ale on też już dzierży poważny pas więc nie uznaje go już jako prospekta tylko jako pełnowartościowego zawodnika.

A Thurman...pożyjemy zobaczymy.Jednak mnie jego fizyczność przekonuje,do tego boksersko też nie jest nogą.


RE: 15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo). - BMH - 31-01-2013 10:35 PM

Zagalopowalem sie z mlodym Leo(choc autor tematu rowniez wymienil Masternaka)... na jego miejsce... Thurman. Sadze, ze moglby zaskoczyc niejednego zawodnika ze scislego topu.
Nie tak dawno wrozylem ciekawa kariere Thomasowi Dulorme, jednak w ostatniej walce z Abregu, zawiodl na calej linii, i jego akcje drastycznie spadly.