Forum - BOKSER.ORG
Odlanier Solis - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Odlanier Solis (/thread-856.html)



RE: Odlanier Solis - tysiok - 28-02-2014 08:11 PM

[Obrazek: 530fce139deec.jpg]
[Obrazek: Don+King+pictured+rapper+Pitbull+will+pr...0mXIMx.jpg]


RE: Odlanier Solis - Krzych - 28-02-2014 09:05 PM

To już nawet po zdjęciach widać, że Solis jest w formie. Bardzo na niego liczę, bo jak on nie zdobędzie czegoś w HW przy takich predyspozycjach to będzie to najbardziej zmarnowany talent w historii. Ta technika, szybkość, ponad 2 metry zasięgu. On nie może nie zostać mistrzem przy 100% poświęceniu treningom, po prostu nie może...


RE: Odlanier Solis - Joker - 28-02-2014 09:27 PM

Foty robione przed ,tłustym czwartkiem' tak że ten...Big Grin


RE: Odlanier Solis - Sander - 28-02-2014 10:26 PM

Solis to już na zdjęciach nawet wygląda na takiego zmęczonego i wyczerpanego życiem...
Ja w żaden tytuł dla niego już nie wierzę - za późno. Po tylu perypetiach wagowych - ciągła akcja przybieram - zrzucam... Jego organizm to pewnie po dupie dostaje niemiłosiernie. Ten biceps jego to wygląda na taki typowy biceps 45 letniego faceta grillującego na działce...


RE: Odlanier Solis - Krzych - 28-02-2014 10:32 PM

Hehe, "tłusty czwartek" i "biceps 45 letniego faceta grillującego na działce". Hehe, to mnie Panowie położyliście terazBig Grin No ale racja, jakby nie patrzeć. Zobaczymy co przyniesie 22 marca.


RE: Odlanier Solis - RedHawk - 01-03-2014 11:54 AM

Ten gość fizycznie i zapewne psychicznie jest już zniszczony. Nic poważnego w HW nie osiągnie.


RE: Odlanier Solis - tysiok - 03-03-2014 09:32 AM

(01-03-2014 09:28 PM)cop2 napisał(a):  Zainteresowanym postacia Solisa proponuje wyszpera atykul z Miami Herald z grudnia roku ubiego. Solisa waga jest okreslana na 270 lbs,
Nic nie znalazłem .
Proszę wstawić jakiś link bo jak na razie to są puste słowa


RE: Odlanier Solis - Krzych - 03-03-2014 04:01 PM

I mamy marzec a nie grudzień. Co ma artykuł z grudnia do wagi z marca to ja nie wiem... Dowiemy się 21 marca na ważeniu.


RE: Odlanier Solis - Sander - 03-03-2014 04:24 PM

@cop
Ale co to ma za znaczenie ile ważył Solis trzy miesiące temu?


RE: Odlanier Solis - Krzych - 03-03-2014 04:27 PM

Ja tego Solisa nie zrozumiem nigdy, nawet jeżeli tyle je to przecież i tak nie jest możliwe żeby się tak spaść do tych 125 kg. Musi na prawde olewać treningi bo nawet jakby jadł 5 razy dziennie jakieś odpady nuklearne w tych wszystkich fast foodach to i tak przy ciężkich treningach by nie przytył. W świetnej formie by nie był ale 125 kg? Tak jak on wyglądał z Airichem... Duża część 40-letnich z jakichś powodów emerytów siedzących cały dzień przed TV z piwem, chipsami, pizza i żarciem z McDonalda wygląda lepiej niż on wtedy...