Forum - BOKSER.ORG
Odlanier Solis - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Odlanier Solis (/thread-856.html)



RE: Odlanier Solis - tysiok - 03-02-2014 05:04 PM









EDIT

Pierwszy raz publikowana walka Harry'm Duiven'em Jr z 2008 roku





RE: Odlanier Solis - pyra90 - 04-02-2014 07:47 PM





Co ten Solis ze sobą zrobił ? ,pykał Hayea jak dziecko


RE: Odlanier Solis - Krzych - 04-02-2014 08:30 PM

Ciekawe gdzie Ty tu widzisz pykanie jak dziecko. Walka była wyrównana a nawet dla Haye dopóki nie stracił kondycji jak to miał w zwyczaju na amatorstwie i na początku kariery zawodowej. Tak jak patrze na tę walkę to tak sobie myślę, że dobrze, że mnie choroba zatrzymała przed boksowaniem amatorskim bo jakby mnie sędzia miał liczyć po czymś takim to bym mu chyba urwał głowę. Rozumiem w jakichś walkach 12 latków takie rzeczy odstawiać ale te walka przecież była na mistrzostwach świata seniorów. Walczyli dwaj dorośli mężczyźni. Rozumiem, że to boks amatorski ale bez jaj. Haye normalnie walczy, sędzia przerywa walkę a David się śmieje i zastanawia czy jest na mistrzostwach świata czy w piaskownicy...


RE: Odlanier Solis - KrychuTMT - 04-02-2014 09:15 PM

Co to za przerwanie ? Jeżeli jest to norma to nie ma co się dziwić , że nikt amatorki nie ogląda.


RE: Odlanier Solis - Crumb - 04-02-2014 11:53 PM

Trzeba mieć coś z główką nie tak, aby uważać, że Solis pykał Hayea. Coś bardzo nie tak z główką.
@Pyra90
A może to Ty byłeś tym sędzią i przerwałeś walkę?

No a co do samego Solisa to faktycznie można byłoby spytać co on ze sobą zrobił


RE: Odlanier Solis - tysiok - 05-02-2014 03:50 PM

Nie chcę się kłócić ale oglądałem tą walkę kilka razy na spokojnie i doszedłem do wniosku ,że do 10 punkta Haye miał znaczną przewagę a potem już do końca Solis może nie pykał ale dyktował warunki a czy słusznie czy nie słusznie walka została przerwana ? Tego nie wiem , nie znam się na sędziowaniu w boksie amatorskim .


RE: Odlanier Solis - Krzych - 07-02-2014 07:52 PM

Teraz chyba wprowadzili takie coś, że pełnoletni zawodnicy czy tam seniorzy walczą chyba bez kasków i te zasady są bardziej w stronę zawodowstwa i nie przerywa się walki lewym prostym na rękawice... Kaski, mimo, że strasznie drażniące, wkurwiające i przeszkadzające w boksowaniu wynalazki to jednak powinny być na całej amatorce. Mogliby zdejmować na największe imprezy. Przecież jak ktoś przewalczy 300 walk bez kasku to... Strach myśleć co mu w tej głowie zostanie. Zupa. A takie przerywanie i liczenie to jest jednak przesada. Oni nawet nie liczą jak ktoś jest zamroczony ale po prostu jak tylko przyjmie cios bez względu na jego skutek. Debilizm, to jest, mimo że amatorski, to jednak boks a nie szachy.


RE: Odlanier Solis - Matys - 07-02-2014 08:12 PM

Przez tyle lat walczyli bez kasków i dawali radę. Może bez maszynek i kasków zaczną na powrót uczyć, że boks to uderz i nie daj się uderzyć, a nie - leć z głową do przodu i rób wiatrak.


RE: Odlanier Solis - tysiok - 25-02-2014 10:27 AM

Kilka mini newsów:
1.Jak zapewne czytaliście na bokserze walka z Thompsonem będzie miała miano eliminatora turnieju WBC .
2.Również na bokserze pojawił się film o przygotowaniach Drozda . Brak w tytule Solisa trochę mnie zmartwił ale na szczęście okazało się ,że portal Mundoboxing akurat w tym materiale skupił się jedynie na Rosjaninie a Solis (w tle) widać,że trochę (2-3 kilo) zrzucił w porównaniu do filmów ze stycznia i tu niestety potwierdza się teza ,że La Sombra między walkami dużo przybiera .



3. Poniżej długi wywiad z Tony Thompsonem (nietłumaczony)



4.Nie wiem jaka stacja będzie transmitować walkę ale pojawił się pierwszy link Live Broadcast
LINK

----------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT
Świeże video z treningu Solisa





RE: Odlanier Solis - Krzych - 27-02-2014 08:08 PM

(07-02-2014 08:12 PM)Matys napisał(a):  Może bez maszynek i kasków zaczną na powrót uczyć, że boks to uderz i nie daj się uderzyć, a nie - leć z głową do przodu i rób wiatrak.

Pięknie to ująłeś. Boks od zawsze polegał na tym, żeby ten drugi nie trafił. A z tym wiatrakiem to też 100% racja, tak wygląda dzisiaj "myśl szkoleniowa" na amatorstwie a już szczególnie u nas. Garda, głowa miedzy kolana i wiatrak + czasem jakieś drewniane odchylenie, które daje zazwyczaj efekt odwrotny do zamierzonegoBig Grin No chyba, że zamierzają oberwać, kto wie...

A co do Solisa to ciekawy jestem strasznie jego powrotu. Może nie tyle powrotu co ważenia przed walką, bo z Thompsonem wygra nawet spasły. Tony sobie też już podjada ostro, 120 stuknie z SolisemBig Grin