Forum - BOKSER.ORG
Odlanier Solis - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Odlanier Solis (/thread-856.html)



RE: Odlanier Solis - Martin - 28-07-2013 07:18 AM

Takiego Solisa jak wczoraj to by Szpilka załatwił w 3-4 rundy...spodziewałem się znacznie lepszej postawy Kubańczyka, znów mnie zawiódł, żółwie tempo walki, tragicznie mała ilość ciosów....


RE: Odlanier Solis - Szakal - 28-07-2013 07:51 AM

(28-07-2013 07:18 AM)Martin napisał(a):  Takiego Solisa jak wczoraj to by Szpilka załatwił w 3-4 rundy...
Z pewnością ;]

Dzisiejszy Solis moim zdaniem pokonuje Szpilkę w 10 na 10 walk. To jest całkowicie inny poziom i nawet dla "leniwego" Odlaniera to byłby bardzo łatwy pojedynek.


RE: Odlanier Solis - Martin - 28-07-2013 08:16 AM

@Szakal
Solis nie przeboksował ani jednej (!) rundy w tempie, w którym boksował ostatnio Artur. O braku kondycji to już nawet nie wspominam. Poza tym jakiego on miał przeciwnika? Myślę nawet, że skoro taka gwiazda boksu jak Saglam tyle wytrzymał z nim w ringu to szansę na wyrównany pojedynek miałby nawet Zimnoch...
Piszesz, że Szpilka to nie ten poziom.....a jaki wg Ciebie poziom reprezentuje dziś Solis???


RE: Odlanier Solis - AdamekFightPL - 28-07-2013 08:27 AM

Rzeczywiście Solis na twarzy wydawał się jakby trochę chudszy, ale fałdy tłuszczu były cały czas widoczne. Ogólnie ta walka wcale lepsza od tej z Larsenem nie była.... ten Saglam jest po prostu kiepściutki.


RE: Odlanier Solis - Sander - 28-07-2013 08:45 AM

Panowie nie ma w tym przypadku, że Solis bije się z takimi bumami. Nieco lepszy rywal mógłby mu wybić z głowy wielkie plany o ile takie ma. Nadal wolny, człapiący, zmęczony..
Na Saglama wystarczyło ale przyszłości wielkiej już raczej przed nim nie ma - chyba, że poprawi wydolność i straci obciążający balast bo miło na niego popatrzeć - dobry bokser. Ale to co mi się podobało to KO gdzie Saglam poleciał jak po uderzeniu młotem i całkiem szybkie ręce Kubano.


RE: Odlanier Solis - AdamekFightPL - 28-07-2013 10:09 AM

Zauważyliście, że tak jak między rundami inni pięściarze otwierają szeroko usta by nabrać jak najwięcej powietrza przed kolejną rundą tak Solis wygląda w ogóle na nie zmęczonego. Usta zamknięte tak jak by oddech miał cały czas spokojny.


RE: Odlanier Solis - Sander - 28-07-2013 10:12 AM

Bo jest tak zmęczony, że nie ma siły otworzyć ust Tongue


RE: Odlanier Solis - BMH - 28-07-2013 11:13 AM

(28-07-2013 07:18 AM)Martin napisał(a):  Takiego Solisa jak wczoraj to by Szpilka załatwił w 3-4 rundy...

Szpilka? Dopoki Solis mialby sile, to robilby Artka jak dzieciaka... mimo tluszczu, to wciaz zupelnie inny poziom talentu i umiejtenosci.


RE: Odlanier Solis - Martin - 28-07-2013 11:27 AM

(28-07-2013 11:13 AM)BMH napisał(a):  Szpilka? Dopoki Solis mialby sile, to robilby Artka jak dzieciaka...

Taa robiłby, tak jak SaglamaBig Grin


RE: Odlanier Solis - BMH - 28-07-2013 11:28 AM

No wlasnie... w rundach do 0, i na koniec czasowka.Wink