Forum - BOKSER.ORG
Łukasz Janik - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Łukasz Janik (/thread-834.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Łukasz Janik - Wilczekstepowy - 17-10-2016 09:43 PM

Nie jest to dziwne, że od półtora roku o Janiku ani widu ani słychu? Nikt się nie interesuje, nie informuje kibiców a to przecież bardzo ciekawy zawodnik dający fajne walki. WKURZA MNIE to. Exclamation


RE: Łukasz Janik - Wilczekstepowy - 19-10-2016 07:50 PM

Pod tym tematem na moje zapytanie pojawiło się info, że Janik po walce z Drozdem ostro poszedł w melanż i że chyba już nie wróci.

W takim razie musiał chyba ostro zarobić za tamtą walkę. Ciekawe ile to mogło być?

A jeżeli to prawda to szkoda. I tego melanżu i tego, że już nie wróci bo fajnie się chłopaka ogląda w ringu.


RE: Łukasz Janik - KrychuTMT - 19-10-2016 10:08 PM

Gnidastepowa XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


RE: Łukasz Janik - Wilczekstepowy - 19-10-2016 10:59 PM

Jak nie Wilczek to Gnida. Wink Tongue


RE: Łukasz Janik - Wilczekstepowy - 25-12-2016 06:24 PM

(19-10-2016 10:08 PM)Quiet Man z boxing napisał(a):  Łukasz dodał na swój fb kilka wpisów o tej samej treści i załączył zdj na sali, cytuję "Apel do wszystkich pseudokolegow, którzy namawiają mnie do picia, ćpania, stawiania i pożyczania kasy-WYPIERDALAĆ.... a później jeszcze obgadujecie i koloryzujecie-oczerniacie... Bang Bang". źródło

Hmm... a więc chyba jest nadzieja, że chłopak wróci pomiędzy liny? Byłoby super, choć tego zmarnowanego czasu już nie odzyska.


RE: Łukasz Janik - Wilczekstepowy - 04-01-2017 01:58 PM

Janik wrócił do treningów

Szybko... Big Grin Po półtorarocznej przerwie przeznaczonej na balowanie... Confused


RE: Łukasz Janik - Wit - 05-02-2017 07:03 PM

Nie wiem jak Wy uważacie, ale moim zdaniem jakiś wątły jest Janik na tym zdjęciu.
[Obrazek: 70e3cm.jpg]

Życzę mu walki o jakiś europejski pasek, bo raczej na więcej go już nie będzie stać po tak długim okresie nicnierobienia.


RE: Łukasz Janik - Wietnam - 05-02-2017 07:07 PM

Solidny średniak nic więcej, pamiętam fajną walkę z Afolabim.

@Boks no jasne, przy takiej stawce .pasek mistrza EU
to maks.


RE: Łukasz Janik - Wilczekstepowy - 05-02-2017 09:23 PM

Taki chudy to może zejdzie kategorię niżej?