Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 08-05-2014 11:57 AM

[Obrazek: 1900171_1432313060359416_2772637615292872529_n.jpg]


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 08-05-2014 12:09 PM

O ku**a Big Grin
Wariat się uruchomił Tongue


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Calaf - 08-05-2014 07:06 PM

Po kim on tak jedzie,Cop is back?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 08-05-2014 07:13 PM

Calaf
Chyba po Nietrzeźwym


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 08-05-2014 08:34 PM

Nie gorszy on naszego Bibera:

Autor komentarza: Norbert
Data: 08-05-2014 21:20:09
Zobaczcie na fotkę Adriena u góry !
Masakra!
Sodówa w mózgu , słoma z bucików wystaje a w buzi wielki banan...
Stawaj do ringu z mocarną siłą Słowian ( Kowaliew , Gołowkin ,Prowodnikow )
Wytrzepali by z ciebie gówno na ring pajacu...


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 08-05-2014 11:03 PM

Literowka, ale smiesznie wyszlo

Autor komentarza: milek762
Data: 08-05-2014 22:23:16
Hmmm Szkoda św Corallesa ale jednak to wyplucie ochraniacza mu pomogło inaczej przegra by z Castillo ale sprawiedliwości stało sie zadośći Castillo w rewanżu znokałtował Diego

obaj to wielcy wojownicy pod wzgledem widowiskowości lepsi od Floyoda
ale wyżej z tej 2jki cenie Castillo


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 09-05-2014 02:04 PM

Trafił w sedno Big Grin

Autor komentarza: NakMuay
Data: 09-05-2014 14:00:37
Taki sam tytul powinien byc po ostatniej walce Artura S. z Wieliczki! "Jennings znokautowal internetowego trolla" :-D


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 09-05-2014 03:06 PM

O kur**, mocna rzecz Sander!Big Grin Przerobki Matysa raczej nic w tej dekadzie nie przebije, ale tez beka dobra.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 09-05-2014 03:52 PM

Autor komentarza: BlancosData: 09-05-2014 14:57:17
Do rektora naczelnego, Pana Furmana:

Zostałem poproszony przez Wariata o umieszczenie tutaj jego apelu, zatem prosiłbym o zapoznanie się z treścią oraz nie pociąganie mnie do odpowiedzialności za ten ruch tj. ostrzeżenie/ban.

OD WARIATKRK

Zostałem zbanowany a na maile Pan naczelny nie odpowiada, więc za pośrednictwem serdecznego kolegi z Bokser.org postanowiłem wrzucić parę groszy od siebie. Kiedy Pan naczelny miał do mnie sprawę i propozycje - znalazł czas na częstą korespondencję. Teraz jest inaczej ... no cóż. Teraz nie jestem potrzebny, wiec nie warto tracić czasu - tak najwidoczniej Pan naczelny uznał. Moim zdaniem Pan naczelny nie darzy mnie sympatią ani chociaż obiektywizmem. Skoro jako redaktor naczelny nie potrafi Pan być obiektywny (mam na myśli laurki dla Masternaka i uczynieniem go pupilkiem portalu a także dolewanie do ognia konfliktu z Diablo), to tym bardziej Pan naczelny nie potrafi tak samo traktować wszystkich userów. Nie będę na forum publicznym rozpisywał się o szczegółach. Niejednokrotnie rożni userzy za wielokrotne naruszenie regulaminu nie byli potraktowani ani ostrzeżeniem, a ja dostałem bana można rzecz - z urzędu. Sprawiedliwość aż ręce opadają... Nie dziwie się że Pan naczelny jest z tyloma osobami w środowisku skonfliktowany...


Jako człowiek charakterny i honorowy nie będę zakładał nowego konta, bo nie pcham się oknem jak i drzwiami tam, gdzie mnie wyrzucają. Mam swoje zasady sztywne. Starałem się coś od siebie wnieść dla dobra Bokser.org. Artykuł o Tadeuszu Pietrzykowskim: 45 komentarzy i ponad 166 polubień na profilu FB można rzecz - spodobał się. Były także trzy kolejne. W zamian nie otrzymałem nawet jednego prostego słowa dziękuje/dzięki, a to są elementarne zasady kultury. Rozumiem że Pan naczelny mógł być zajęty ale napisane jednego słowa trwa 10 sekund.

Panie Furman. Uważam że od dawna są stosowane na pańskim portalu podwójne standardy, a osoby z których nie ma korzyści (nabijanie komentarzy i zwiększanie zainteresowania każdy wie o kogo chodzi ) nie są traktowane na specjalnych warunkach. Moja prowokacja odniosła sukces bo byłem pewien, że zostanę zbanowany po jednym wpisie. Ten fakt tylko udowodnił mi że nieliczni mogą łamać nagminnie regulamin np; sobota zostałem wielokrotnie obrażony ignorując do czasu. Jeśli ban zostanie nieodwracalny (a tego się spodziewam), będę szerokim łukiem omijał Pana portal ze świadomością, że ja coś od siebie dałem, zrobiłem to dla sprawy w czynie społecznym a zostałem potraktowany jak banita nawet bez prostego słowa dziękuje za poświęcony czas ...

Z wyrazami szacunku
WARIATKRK

XD

Autor komentarza: PolishAdam28PAData: 09-05-2014 13:58:28
Hello Mordki!
PolishAdam z tej strony sławny Polski milioner from Pennsylvania

Mordki to jest ameryka tutaj nawet prawie 50 letni człowiek może być mistrzem świata i zarabiać gruby szmal

Pozdrawiam 18cm PolishAdam

Big GrinBig Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 09-05-2014 03:58 PM

Wariat nawet zza wirtualnego grobu potrafi rozbawić Big Grin