Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BESTIA - 22-04-2014 08:39 PM

(22-04-2014 07:54 PM)RSC-2 napisał(a):  @Sander

Nie śledzę tej sytuacji i nie wiem o co chodzi.
Na głowną prawie w ogóle nie wchodzę lub bardzo sporadycznie.
Obecnie jestem bardzo zajęty zawodowo więc tylko z grubsza przelecę forum i raczej nie piszę.
Może to się zmieni bo mam ochotę wziąć „na celownik” BESTIĘ ale w offtopie.
Na temat „copa” głosu nie zabieram bo na ten temat powiedzialem chyba wszystko.


[Obrazek: dfab5fd267558b9d.jpg]


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 22-04-2014 08:53 PM

@BESTIA
Będziesz musiał się dobrze "nagimnastykować" aby obronić swoje teorie.

Jestem ciekawy jakie będziesz posiadał argumenty.

Ale do tematu wrócimy jak będę miał więcej czasu.

[Już dawno miałem Cię o to "zaatakować" . Ale nie miałem odwagi i nastroju.]

Reszta w offtopie.

Na razie Dobranoc.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 22-04-2014 09:09 PM

Czekam RSC na Twoje spostrzeżenia i mówię to bez jakichkolwiek podtekstów.
Być może zwrócisz uwagę na coś ważnego, na coś co może usprawnić nasze forum, uatrakcyjnić je - czekam z ciekawością.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 22-04-2014 09:17 PM

@Sander.

Mam sprawę do BESTII w sprawach "poglądów" a nie w sprawach funkcjonowania forum.

[Może jutro]


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 22-04-2014 09:21 PM

Jeśli chodzi o Twoje poglądy to często się z nimi nie zgadzam, ale szanuję je i jak każdy user masz prawo wyrażać swoje opinie niezależnie od tego czy są dla kogoś interesujące, obojętne czy po prostu głupie. Pozdrawiam.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 22-04-2014 09:25 PM

Wiem nawet dlaczego nie zgadzasz się z moimi poglądami.
Ale to nie jest temat do dyskusji w tym miejscu,


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 22-04-2014 10:15 PM

Czekam na pw, podziel się tą wiedzą Wink


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - redd - 23-04-2014 11:49 AM

Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 23-04-2014 10:48:46
....

Dlaczego więc przegrał z duzo gorszym Jenningsem - powodów jest kilka 1

1. Trener zabronił walczyć Szpilce w swoim stylu i musiał walczyć jak przeciętny HW, przez co się usztywnił i stracił siłę ciosu która u niego idzie z elastyczności. Nie mógł też pokazać paru firmowych "git myczków" np. trener zabrał mu mydło które miał upuścić na ring!!!

Hah, Stonka zawsze w formie Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Pakman - 26-04-2014 09:15 PM

Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 26-04-2014 21:54:46
Milan
Sosna to na 99% cieczko by mnie znokautował i złamał szczękę tak ze druty na 6 tygodni.2 miesiące ćwiczę SAMBO COMBAT i wróciłem na siłkę do tego biegi i od razu biceps zarysował się,klata poszła w gorę a ten Letr to żenada pod każdym względem.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 26-04-2014 09:21 PM

Pakman
Nie żebym się przypierniczał czy coś ale to jaka kategoria śmieszna czy żenująca? Smile