Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 21-04-2014 11:57 AM

Porownywac poziom rywali Floyda czy Hopkinsa, do tego co swoim kibicom funduje Wowa, to istna rozpacz! Chyba nawet sam Wladek, Vitek i ic matula, wiedza ze ich kariery i liczba wartosciowych skalpow, to jest parodia przy tym czego dokonal B-Hop, czy Money.

Popsules mi glowe Joker w poniedzialkowe popoludnie.Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 21-04-2014 01:45 PM

Chyba też skrobne jakiś art np o Foremanie to może i mi na jakiegoś Leszka rzucą Smile


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RedHawk - 21-04-2014 02:12 PM

@Sander
To jest śmieszny czy żenujący komentarz bo sam nie mogę się zdecydować?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 21-04-2014 02:19 PM

Komentarz po prostu... A z jakiej kategorii to sam sobie wybierz.
I przestrzegaj trzymania się tytułowego tematu we wszystkich wątkach, będzie wówczas porządek.

A komentarz zdecydowanie humorystyczny.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RedHawk - 21-04-2014 02:29 PM

@Sander
Gość z dobrego serca wali Ci komplement, że robisz dobrą robotę a Ty wklejasz go do tematu ''Najbardziej śmieszne, żenujące komentarze''.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 21-04-2014 02:45 PM

Miałem na celu pochwalenie się komentarzem - bo gdzie indziej jest odpowiedni temat do tego? Ale okey przenoszę do tematu z tekstem który skomentował... Wyśmianie tego czy coś nie było moim zamiarem, absolutnie.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 21-04-2014 07:00 PM

[Obrazek: ja-pierdole-stary-wrocil-pl-ffffff]
Autor komentarza:
conceptofpower
Data: 21-04-2014 19:21:13
TOP 10 HEAVYWEIGHTS OF ALL
TIME
by cop
1. Muhammad Ali
2. Joe Lewis
3. Lennox Lewis
4. Larry Holmes
5. Evander Holyfield
6. George Foreman
7. Rocky Marciano
8. Jack Dempsey
9. Jack Johnson
10.Joe Frazier & Mike Tyson

Autor komentarza: milek762
Data: 21-04-2014 12:12:04
Sander napisz o mavrovicu
Chorwat 4 po Kliczkach Corrie
Sandersie i Tomie Morrisonie
biały cieżki w historii
a napewno bardzo waleczny z
szczeką z betonu!!!!
jego 12 rund po walce z
lennoxem niezapomniane ale
jednak lennox wupunktował go
zdjasie że poważną chorobe miał
po walce z lennoxem dlatego
zakończył kariere.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 21-04-2014 09:02 PM

Wiecie co @Sander lub @Matys(nie pamiętam już który z wasSmile) chyba miał racje co do choroby copa.Będąc szczerym aż mi się go zrobiło troche szkoda-poważnie.
Autor komentarza: charlesIV
Data: 21-04-2014 20:55:35
Witamy cop. Fajnie, ze jestes z
powrotem :-))))))))
Autor komentarza: charlesIV
Data: 21-04-2014 21:01:04
cop, miejmy tylko nadzieje ze ten
Dudas sie nie zsika z wrazenia i
cie nie zablokuje. Najwyrazniej
facet ma kompleksy na twoim
punkcie :-)
To zreszta tylko taka obserwacja
i mam nadzieje iz t
Autor komentarza: charlesIV
Data: 21-04-2014 21:01:50
*ta glupia cenzura przestanie
tutaj odgrywac taka role. To nie
jest powazne.
Autor komentarza:
conceptofpower
Data: 21-04-2014 21:04:37
charlesIV - to forum o boksie a
nie o copie, wiec zajmijmy sie
tylko rozmowami na tematy
zwiazane z profesjonlna
odmiana szermierki na piesci.
Wszystko inne jest nieistotne.
Mam nadzieje, ze to zaprowadzi
jakis porzadek tutaj.
Pozdrowionka.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 21-04-2014 09:22 PM

Pisał o tym @Matys i miał rację.

@RSC - co tam powiesz o tej sytuacji? Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 22-04-2014 07:54 PM

@Sander

Nie śledzę tej sytuacji i nie wiem o co chodzi.
Na głowną prawie w ogóle nie wchodzę lub bardzo sporadycznie.
Obecnie jestem bardzo zajęty zawodowo więc tylko z grubsza przelecę forum i raczej nie piszę.
Może to się zmieni bo mam ochotę wziąć „na celownik” BESTIĘ ale w offtopie.
Na temat „copa” głosu nie zabieram bo na ten temat powiedzialem chyba wszystko.