Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Gogolius - 02-04-2014 06:28 PM

I to wszystko przeczytaliście na głównej orga? Tongue
Ludzie, kwiecień-maj w boksie przed nami!


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RedHawk - 02-04-2014 06:35 PM

(02-04-2014 06:07 PM)Sander napisał(a):  A ja @Joker zinterpretowałem to jeszcze inaczej. Po co przyjmować przeprosiny jeśli podejrzewa się, że niebawem dojdzie do recydywy?

Po co się podcierasz skoro wiesz, że jutro znowu pójdziesz się wypróżnić? po co chodzisz spać skoro wiesz, że i tak będziesz musiał wstać do roboty?

BMH to człowiek bez zasad, bez honoru. Odtrącić dłoń do zgody, a później jeszcze kpić z tych przeprosin? no chyba coś tu jest nie tak. Większość tutaj została przez BMH zmanipulowana, chyba komuś za bardzo rzuciły się w oczy jego punkciki reputacji, że niby taki z niego forumowy Pindera.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Martin - 02-04-2014 06:59 PM

@RedHawk
Myślisz, że punkciki reputacji mają tu jakiekolwiek znaczenie???

@RSC-2
Przemawia tutaj przez Ciebie ewidentnie niechęć do @BMH więc teksty o tym iż większość z nas daje sobą manipulować są co najmniej dziecinne, a widać że nieraz piszesz z sensem więc fajnie jakbyś trzymał poziom Wink

@Bestia
Staraj się być bardziej konsekwentny, świat nigdy nie będzie idealny ale nie rozumiem dlaczego pozwalasz jako mod na takie podjazdy wobec rodziny @BMH.


A teraz (jeśli ktoś ma ochotę) to może mnie nazwać wazeliniarzem czy tam lizusem @Sandera i @BMH. Będę wzruszonyWink

Wyluzujcie chłopaki, to tylko internetowe forum, chyba każdy z nas wchodzi tu dla przyjemności, a nie żeby ścierać sie tu ze sobą.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RedHawk - 02-04-2014 07:13 PM

@Martin
A jaki ja niby zrobiłem podjazd wobec rodziny BMH? obraziłem jego byłą? dziecko?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Martin - 02-04-2014 07:24 PM

(02-04-2014 07:13 PM)RedHawk napisał(a):  @Martin
A jaki ja niby zrobiłem podjazd wobec rodziny BMH? obraziłem jego byłą? dziecko?

@RH
Nie obraziłeś, ale takich rzeczy wobec osób, których de facto nie znasz, się nie robi.
Nic Ci do sytuacji rodzinnej każdego z nas, skupmy się może bardziej na boksie?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 02-04-2014 07:40 PM

@RSC
Pojawiasz się tylko wówczas gdy są jakieś konflikty... Udajesz pierwszego sprawiedliwego a to co robisz to tylko i wyłącznie zaognianie sytuacji. Myślisz, że tego nie widać?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 02-04-2014 07:52 PM

@Sander
Mylisz się . Nie pojawiam się tylko przy konfliktach.
Jestem codziennie na forum i czytam.
Spędzam na forum dużo czasu może nawet więcej niż ty.
Nie jestem to sporadycznie i przypadkowo.
Wiec nie pieprz głupot ,że na forum jestem tylko z okazji „konfliktów”
Brakuje Ci argumentów w obronie Twego idola i czepiasz się obecności?
Goowno Cię obchodzi czy ja piszę na forum czy tylko go czytam.
Może Ty zaczniesz wyznaczać w których tematach wolno mi pisać a w których nie bo za mało mam godzin obecności?
Może załóż listę obecności i „szychtownicę” i będziemy ją podpisywać codziennie.
I to jest właśnie ten problem forum że grupa uzurpatorów i niby ważniaków chce decydować za innych gdzie mają pisać, ile mają pisać , o czym mają pisać i w jakich działach.
[Nie ze mną te numery Brunner]


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 02-04-2014 07:54 PM

@Metzger
(28-01-2014 09:21 PM)Metzger napisał(a):  
(28-01-2014 05:53 PM)BMH napisał(a):  No i... kto pierwszy zeszedl na temat orientacji klamczuszku??Cool
Nie wiem kto pierwszy, ale Ty bardzo emocjonalnie na takie tematy reagujesz. Ciekawe skąd to się wzięło. Miałeś normalne relacje z ojcem? Wiesz, zawsze możesz wygadać się u psychologa. A nawet musisz, jeżeli sam masz dziecko.

SmileSmileSmile #Gołota


Bez jaj wjazdy na rodzinę to jest poziom gimbazy, dziecinada.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 02-04-2014 08:39 PM

(02-04-2014 07:52 PM)RSC-2 napisał(a):  Może Ty zaczniesz wyznaczać w których tematach wolno mi pisać a w których nie bo za mało mam godzin obecności?
Może załóż listę obecności i „szychtownicę” i będziemy ją podpisywać codziennie.
I to jest właśnie ten problem forum że grupa uzurpatorów i niby ważniaków chce decydować za innych gdzie mają pisać, ile mają pisać , o czym mają pisać i w jakich działach.

Chłopie po czym Ty takie wnioski wyciągasz? Wink Mania jakaś czy ki chuj. Ciężki przypadek...


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BESTIA - 02-04-2014 09:23 PM

@Bestia
Staraj się być bardziej konsekwentny, świat nigdy nie będzie idealny ale nie rozumiem dlaczego pozwalasz jako mod na takie podjazdy wobec rodziny @BMH.

Pozwalam?? Napisałem do RH aby usunął post i określiłem co się stanie jeśli tego nie zrobi.