Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 07-03-2014 04:11 PM

Znowu..?
[Obrazek: min_prod_883_1.jpg]


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - redd - 07-03-2014 04:36 PM

(07-03-2014 03:56 PM)cop2 napisał(a):  No coz, nudzicie mnie tym tematem, ale jak juz tak koniecznie chcesz sie dowiedziec, to nigdy nie przyszlo ci do glowy, ze ta cale "legenda" czy cokolwiek z tym zwiazane jest zwykla zabawa, czescia ironicznego podejscia do sytuacji?

Właśnie, że wsadzenie w cudzysłów słowa legenda oznaczało moje ironiczne podejście do sprawy, tak w kwestii wyjaśnienia. Mam nadzieję, że skoro ten temat tak ciebie nudzi, to nie będziesz się w nim udzielał - nie ma nic gorszego niż robienie wbrew sobie ^^

Ups... znowu napisałeś w tym wątku. Widać jakaś wirtualna forma masochizmu Big Grin

W każdym razie, proponuję zignorować mój post - tak, abyś się bardziej nie wynudził ^^ Z mojej strony to na razie tyle.

(07-03-2014 03:57 PM)BMH napisał(a):  
(07-03-2014 03:47 PM)redd napisał(a):  U copa w mieście pozamykali wszystkie zakłady bukmacherskie. Tak ich zdzierał z kasy, że doszli na skraj bankructwa.

A, nie psychiatryczne? lol Cool

Dosłownie istny dom wariatów mamy ostatnio na forum Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RedHawk - 07-03-2014 06:21 PM

Ale przecież on otwarcie w praktycznie każdym poście daje Wam do myślenia, że to wszystko co pisze to nic więcej jak brednie! ''wirtualny cop'', rozumiecie o co chodzi? o to, że ten gość stworzył sobie postać ''cop-a'' .


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BESTIA - 07-03-2014 06:23 PM

Czytając ten temat mam niezłą radochę, jeśli cop jest taki mitoman i psychopata(nie mam oświadczę lekarza kieruję się jedynie opinią BMH) to co z nim piszecie??? Joker dalsze prowokację tak prymitywne będą karane ostrzeżeniami i tyczy się to wszystkich.Wykażcie się odrobiną rozsądku i zaprzestańcie z nim pisać.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 07-03-2014 06:33 PM

Wybacz BESTIA przez moment dałem się ponieść i poczułem się jak na głównej.Usune post :/


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 07-03-2014 06:44 PM

Z glownej, gdzie z artykulu jednoznacznie wynika, ze Matthysse, i Thurman moga wystapic na jednej gali, ale w oddzielnych walkach. Czy ludzie nie czytaja tekstu zanim cos napisza?Smile
Autor komentarza: szansepromotions
Data: 07-03-2014 18:20:38
Thruman-Matthyyse to walka roku.
Chociaż walka Lucasa z Garcią też nią miała być , a wyszła lura



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RedHawk - 07-03-2014 07:19 PM

http://www.bokser.org/content/2014/03/07/175652/index.jsp

Cytat:Dwóch najmocniej bijących pięściarzy bez podziału na kategorie

[Obrazek: wlad3243.jpg]


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 07-03-2014 10:53 PM

(06-03-2014 06:50 AM)cop2 napisał(a):  
(05-03-2014 09:58 PM)kubala1122331 napisał(a):  

Guys, Woodstock bylo tyko jddno... Rozumiem, ze w Polsce poszekujecie swojej terzsamosci, ale to nie jest latwe...



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - kubala1122331 - 07-03-2014 11:37 PM

Joker
A co napisałeś? Smile

Krychu
Tak to wkleiłeś, że byłem pewien, że ja to napisałem Smile Aż się cholera przestraszyłem Tongue

Panowie
Ładnie polecieliście. Widzicie, wy jedziecie na walkę, a ja biedny nawet w TV nie obejrzę, bo polska stacja nie przekazuje live tej gali Sad Nie wiem czy jestem godzien, aby być na tym forum Sad Czekam na wyrok Sad


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 08-03-2014 07:14 AM

Kubala
A takie tam lewatywy,azbesty,ule i inne stworki Wink