Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RedHawk - 24-02-2014 10:46 AM

@Sander
Kiedyś BMH wbijał tutaj rzadko, ale za to jakościowo był dużo lepszym użytkownikiem. Teraz gdy praktycznie zamieszkał na forum często pisze głupoty, trolluje, wyzywa się z innymi użytkownikami. Nie na tym to polega, trzeba trzymać poziom tak jak robimy to Ty, ja, RSC czy Metzger.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 24-02-2014 11:00 AM

(24-02-2014 09:11 AM)Sander napisał(a):  Cierpisz na bezsenność? Wink

Dlaczego? Dla mnie to normalka. Od jakiegos czasu nie mam wiekszych obowiazkow, wiec moge sobie pozwolic na siedzenie po nocach.Wink


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 24-02-2014 12:12 PM

@BMH
No bo patrzę na godzinę dodania posta a tu środek nocy Wink

@RedHawk
Lubisz wbić... szpilkę Wink


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 24-02-2014 12:25 PM

U mnie standard.. Jak zasne przed trzecia, to pozniej chodze chory caly kolejny dzien.Tongue


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 24-02-2014 02:08 PM

Bede mu placil... co za gosc z tego Dixell'a.Big Grin
Autor komentarza: Dixell
Data: 24-02-2014 13:31:51
ja mu zycze tego co robi teraz, aby unikal pacmana bo w innym wypadku skonczy sie to dla murzyna tragicznie. zero w rekordzie nie ma znaczenia bo przegral w pierwszej walce z castillo. zycze mu, aby za szybko nie rozstwonil swoich pieniedzy jak na murzyna przystalo no i zdrowia oczywiscie.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 24-02-2014 02:51 PM

Hejt a na koniec zdrowia mu życzy Wink


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 24-02-2014 03:04 PM

Bo dobry z niego hejter...


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RedHawk - 24-02-2014 03:24 PM

Hejt? przecież to prawda....


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 24-02-2014 05:07 PM

@RedHawk
Przegrał w pierwszej walce z Castillo? Pokaż swoją kartę.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - pyra90 - 24-02-2014 07:18 PM

Wariat pochwalił sie swoją partnerką ;
http://www.maxmodels.pl/modelka-czarnamb.html