Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BESTIA - 23-02-2014 01:48 PM

Na forum brakuje kontrowersji, brakuje takiego capa na forum.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Matys - 23-02-2014 01:51 PM

Przecież jest/był RSC-2. RedHawk też się stara Wink


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 23-02-2014 01:54 PM

RSC-2, i jego roznych wirtualnych wcielen to byc moze jest sporo. On jest jak duch, nigdy nie wiesz, czy to wlasnie z nim nie piszesz.Wink


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 23-02-2014 02:07 PM

BMH
http://www.bokser.org/content/2014/02/21/183917/index.jsp
Tutaj szorowanie po betonie czołem Smile
Bestia
Po kiego Ci kontrowesje na forum? Wink


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 23-02-2014 02:22 PM

@BESTIA
Kontrowersji czy głupoty/żenady?
Bo Ci którzy za te kwestie odpowiadali/odpowiadają na tym forum często mylili pojęcia...


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RedHawk - 23-02-2014 02:27 PM

@Sander
Dokładnie.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BESTIA - 23-02-2014 02:50 PM

Kontrowersje napędzają dyskusje.(Jeśli ktoś pisze kontrowersyjnie to nie oznacza że pisze glupio i wulgarnie).


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 23-02-2014 03:00 PM

Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 15-05-2013 13:32:37
NietrzezwyTomasz
taka szmatę jak szybko bym spacyfikował ale w necie napinać się możesz bo cwaniaka dawać nie jest wyczyn na odległość...w oczy nic bys mi nie powiedział bo jesteś zwykła parówa i frajer napinacz przez odległość.Moge się chwalić moją piękna kobieta chuj ci do tego szmato nie wpierdalaj się w nie swoje sprawy nędzna kurwo.chuj ci do dupy i widelec w oko precz stąd kurwo precz!!!szkoda ze na bokser.org nie ma zdjęć przy loginach bo zapamiętałbym cie jebany napinaczu i ciwnaiczku w oczy powiedziałbyś mi wszystko jak taki jesteś
mądrala szmaciarzu.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 23-02-2014 03:01 PM

Bestia
Coś w stylu Oscar wygrał z Floydem?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Pakman - 23-02-2014 03:02 PM

@Krychu

W jakim to temacie ? Big Grin