Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 22-02-2014 10:45 AM

Sander
Kto to wie? Smile
Jedynie chyba @Dudas


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Matys - 22-02-2014 11:52 AM

Tak, to Babiloński. Z promotorów jeszcze pod nickiem Ironmen udzielał się czasami w komentarzach Krystian Cieśnik (Tymex Thunder Promotions); miałem swego czasu niemały ubaw jak bodajże sławetny Ozi zaczął wyjeżdżać do niego, że co on wie o boksie czy Januszem jest albo coś w ten deseń Big Grin

Wariat teraz pewnie pisze namiętnie maile do redakcji donosząc o nieprawidłowych zachowaniach innych użytkowników Wink To jest dobry chłopina, tylko brakuje mu luzu i jest w trakcie przepoczwarzania z chuligana w poważnego człowieka, stąd czasami wychodzi z niego Hulk Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 22-02-2014 01:04 PM

Matys
Oziego to jednak szkoda Sad
Tyle co mie śmiechu dostarczył ten klient to głowa mała:
-50cent pokona Pacmana
-Jego pierwsz w historii bokser.org wirtualna ustawka z owenem
-pociski na wariata
-mama księgowa
-donoszenie na komende
I wiele takich.
Szkoda że przestał się udzielać po sprawie z mamą księgową Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 22-02-2014 01:21 PM

Big Grin
Autor komentarza: MrAdam
Data: 22-02-2014 11:43:24
Floyd miał podać nazwisko rywala z 2-3 tygodnie temu, ale jak zwykle ma w dupie kibiców, rywali

Smile
Autor komentarza: Baboon
Data: 22-02-2014 11:47:16
Oczernianie Floyda mu nie pomoże, bo Floyd i tak jest czarny.

Big Grin
Autor komentarza: MrAdam
Data: 22-02-2014 12:00:09
Śmiać mi sie chce jak czytam kolejne niepochlebne komentarze o Khanie. Przecież tu nie chodzi o Khana. Floyd miał podać nazwisko przeciwnika z 2 tyg temu. Zrobił jakieś głosowanie dla kibiców. I co ? Ma to w dupie, blokuje następne walki zarówno Khanowi jak i Maidanie, bo Ci dalej nie wiedza czy maja czekać na jaśnie pana Mayweathera. Żal.


Big GrinBig GrinBig Grin
Autor komentarza: lutonadam
Data: 22-02-2014 12:01:00
Amir Khan jest jedynym pięsciarzem na swiecie ktory mogł pokonac Floyda który bardzo boi sie tej porazki i wybiera slabszego i pasujacego mu Maidane!


Smile
Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 22-02-2014 12:18:36
lutonadam
rozumiem Twoja niezrozumiałą fascynacje arabami i wyznawców alacha ale takie komentarze są kompromitujące twoja osobę.Zejdź na ziemie.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 22-02-2014 01:28 PM

Baboon wygrał Big Grin
Dobrze że szeryf z Krakowa pilnuje porządku na głównej...


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 22-02-2014 04:06 PM

Autor komentarza: KnockKnock
Data: 22-02-2014 15:17:22

Mayweather Jr - mistrz wygrywania pojedynkow jeszcze przed samym pojedynkiem....W momencie gdy sfrustrowani przeciwnicy mysla o niepodpisanych kontraktach o sam w zaciszu prywatnego gym'u spokojnie buduje wysoką forme na maj....el clasico.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 23-02-2014 12:18 PM

Nareszcie..Big Grin

Autor komentarza: RSC2
Data: 23-02-2014 10:13:45
Pan „ZERO” [porażek] przechodzi samego siebie.
Sam stał się już nie tylko promotorem , ale i federacją
Walka będzie o pas federacji MBC [Money Boxing Council]


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Matys - 23-02-2014 12:35 PM

Krucjata Wariata trwa Wink http://www.bokser.org/content/2014/02/22/170003/index.jsp

Autor komentarza: TomekNieAdamek Data: 22-02-2014 21:34:22
Dajcie spokój wariatowi, przecież On tutaj jest 7 lat. Tyle samo co w gimnazjum.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 23-02-2014 01:08 PM

O ku*wa wygrał
Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 22-02-2014 19:30:17
Milan
matole to do lustra powiedz
prostaku jak nie potrafisz pisać
jak cywilizowany człowiek.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 23-02-2014 01:35 PM

Matys, caly temat jest cool.
Big Grin
Autor komentarza: adekw
Data: 23-02-2014 02:55:48
Jak dla mnie to niech wariat wyp******* w podskokach. Ochydny zlodziej. Lapy ci powinni uciac nierobie. Z milanem zawsze mozna porozmawiac, czlowiek na poziomie.
Big Grin
Autor komentarza: Bunktrek
Data: 22-02-2014 21:03:26
WariatkKrk
Czytając i słuchając Twojego szorowania czołem po betonie przed użytkownikiem babilonx wczoraj niedobrze mi się zrobiło.
Ile kosztowało Cię używanie 5 słów kluczy, o których uczą w przedszkolu?



Wytlumaczy mi ktos ocb? Ten Milan niby jest lepszy? Nie sledze tych wymian od poczatku, ale moglby ktos przyblizyc jak to sie zaczelo? No i poprosilbym link, gdzie ponoc WariatKRK "szorowal czolem po betonie" przed Babilonx? Szkoda, ze nie ma tych userow tu na forum.. a moze sa, tylko nie chca sie ujawinic? Jeden to na bank ma kilka kont, Wariat, chyba z do takich nie nalezy, wiec moze nich zaglada czasem do nas? Ja nie milabym nic przeciwko.Smile