Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 06-02-2014 03:42 PM

Hhahaha.. wszystko jest mocne, ale ostatnie zdanie, to miazga!


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - kubala1122331 - 06-02-2014 04:38 PM

Nie znam gościa, nie wiem co on robił, więc nie będę się wypowiadał jak on zarządzał, bo po prostu nie wiem. Ale takie myślenie, jakie przedstawił autor postu przedstawionego wyżej w ostatnim zdaniu powoduje śmierć boksu w ogóle jako dyscypliny. Zapewne Sauerland i Arum myślą tak samo Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RoyJonesJr - 07-02-2014 01:43 PM

Matys o Jonaku w Top Rank

Autor komentarza: Matys90
Data: 07-02-2014 09:34:39
No to Mayweather będzie mieć kolejną wymówkę Sad


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 09-02-2014 01:09 PM

No nareszcie!Smile

Autor komentarza: RSC2
Data: 09-02-2014 11:24:16
Bradley przegrał trzy ostatnie walki, a w przedostatniej walce o wiele słabszy bokser od Pacquiao spuścił mu niezłe lanie.




LUBIE TO!Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 09-02-2014 04:44 PM

A ten znowu z tym samym.Big Grin

Autor komentarza: bak
Data: 09-02-2014 13:52:36
Bradley to nowy Holyfield:

1.Też ma betonową szczękę, ale watę w łapie.
2.Jest swamerem walczącym w półdystansie, nawet jak jest mocno naruszony.
3.Jest łysy i ma wąsa.
4.Walczy ze wszystkim kogo mu dadzą niezależne od klasy (Alexander, Pacquiao, Provodnikov, Marquez).


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 09-02-2014 05:00 PM

BMH
Zapomniał dodać że z LHW Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 09-02-2014 05:06 PM

Zabawny gosc z tego baka.Smile Szkoda, ze takie persony nie pisza tu na forum, a mi sie nie chce zakladac konta na glownej... pozostaje mi czytac i sie uczyc.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 09-02-2014 05:32 PM

BMH
A twoje stare konto?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 09-02-2014 05:37 PM

Cos tam bylo na glownej, ze poznikaly konta(juz kilka michow temu, jakas awaria) i od tamtej pory, tylko zagladam tam dla newsow, ewentualnie dla copa, baka, czy kilku innych.Smile


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 09-02-2014 05:46 PM

Początkiem września pozżerało konta.Dlatego też cop wrócił po awarii bo mu się ban odwiesił Smile