Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 17-01-2014 10:52 AM

O kurde nawet nie wiedziałem o śmierci Pana Sulaimana...
Ciekawe czy Diablo poleci na pogrzeb - wszak to pod jego "banderą" Krzysztof boksuje i byłby to ładny gest.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 17-01-2014 01:28 PM

Autor komentarza: Patriota
Data: 17-01-2014 13:19:29
@ConcreteJungle

Zanim zaczniesz wyzywać innych zobacz kto najbardziej skorzystał na zamieszaniu? O którym pięściarzu trąbią wszystkie media? Które strony są "klikane" najczęściej? Ilu ludzi żyje tą "szopką" z dokumentami? Przecież na tym wszystkim się zarabia. Trzeba być "bezmózgiem" żeby tego nie widzieć.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 18-01-2014 08:06 PM

Mój number 1 z głównej o walce Perez vs Takam i Szpilce.

Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 18-01-2014 19:53:47
nawet jakby git wygral to niewidzi ojciec zeby wasyl czy fiodor zgodzili sie przez najblizesze lata na walke z perezem , zreszta watpi ojciec zeby szpila napisal z wyzwaniem do pereza.:)Perez pokazal ze moze przyjac i moze tez zrobic z glowy grzechotke lepszemu niz szpilka tak wiec na szczescie w tej sprawie niema mowy o walce , sumujac plusy i minusy szpili na walke z perezem szanse sa duze ale na kkalectwo a mimo ze ojciec nie specjalnie lubi szpilke to niechce zeby zostal dyplomatycznie mowiac kontuzjowany na zawsze


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Gogolius - 18-01-2014 08:41 PM

Grzechotka z glowy + dyplomatycznie mowiac kontuzjowany na zawsze - ojciec jest spoko Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 19-01-2014 04:41 PM

Big Grin
Autor komentarza: Spartacus
Data: 19-01-2014 10:54:08
Jezeli Canelo cos obiecuje, to za pewne tak bedzie, a dobitnie to pokazal w walce z Floydem.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 20-01-2014 08:15 AM

Holmes stwierdził, że Floyd rozwali swój majątek...

Autor komentarza: saddam
Data: 19-01-2014 18:57:53
Ja tam najpierw chciałbym mieć ten problem co zrobić z 45mln $ i jak tu żyć aby nie brakło:-) W sumie to powinno być ustawowo że tyle wynosi becikowe.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 20-01-2014 09:07 AM

Big Grin
Autor komentarza: bak
Data: 20-01-2014 08:44:30
Nie cierpię Mayweathera, to taki rozpieszczony czarny dzieciak, któremu wszystko w życiu przyszło łatwo i lekką ręką- pieniądze, kariera, rozgłos, promocja, sława. HBO wykreowało go medialnie, on jest ich tworem marketingowym, bez ich promocji byłby nikim, a ten ich jeszcze tak potraktował. Zresztą nie wiem jak za takie nudne walki (nie było jeszcze walki Mayweathera, na której bym nie zasnął) rzekomo zarabia 40 milionów $- te dane są chyba zafałszowane przez "Mayweather Promotions" (a w rzeczywistości Golden Boy Promotions) Smile

A dowody jednoznacznie wskazują na to, że to ten cwaniak Mayweather unika tej walki. Wszyscy fani, wszyscy eksperci, wszyscy doradcy, buckhacherzy jednoznacznie wskazują, że jedynym godziwym rywalem dla tego pseudokróla p4p jest Manny Pacquiao a ten udaje idiotę (przy okazji robiąc z siebie naprawdę większego niż mu się udaje) i twierdzi, że "nie wie kim on jest".Brak mi słów dla tego wykreowanego przez telewizję i media człowieka, niech odejdzie w 2015, założę się, że niewiele osób będzie pamiętało o mistrzu, który unikał wyzwań i nie dał żadnej legendarnej wojny ringowej, a w środowisku niedzielnych kibiców na pewno nikt o tym człowieku nie bedzie pamietał.


Autor komentarza: krystek78
Data: 20-01-2014 08:20:24
heeh.dobrze to rozegral pacman a floyd walka z amirem pokazuje ze chodzi o kase bo to leszcz jest.do tego hernandez z naszym mistrzem ciosow prostych.zal bo tepaki wykupia ppv i beda sie ludzic ze nasz wygra bo nigdy nie przegral.tepota w usa i w polsce jest taka sama.nikt normalny na takie walki nie kupi ppv

Autor komentarza: bak
Data: 20-01-2014 09:13:18


Pokonał tylu, ale przed tym najważniejszym przez całą karierę ucieka wykręcając się 1000 różnych wymówek, bagatelizując osiągnięcia i wartość sportową tego drugiego. Gdy Pacquiao otwarcie zgodził się na wszystkie warunki Mayweathera, to ten nadal z niego kpi i zapowiedział, że od ich walki nigdy nie dojdzie. Gdzie Mayweatherowi do SRR, Leonarda, RJJ, Toneya, Alego, skoro nigdy nie stoczył żadnej pamiętnej wojny ringowej w przeciwieństwie do nich?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 20-01-2014 01:39 PM

Autor komentarza: WielkiPies
Data: 20-01-2014 10:30:08
Myślę, że Floyd jest wielkim pięściarzem i małym człowieczkiem. Manny... Też bokserem wielkim (przy czym większym wojownikiem ,niż nie podejmujący z reguły większego ryzyka Floyd). Jakim jest człowiekiem? Myślę, że też wielkim (historię swojej wielkości wciąż pisze i myślę, że będzie to robił jeszcze długo). Floyd zawalczy natomiast z Khanem /zwycięży oczywiście/, potem jeszcze da dwa nudne półgodzinne przedstawienia "dla koneserów" i przeniesie sie w sferę medialnego niebytu. Przy czym możliwe, że szajba odbije mu ostatecznie i skończy w kryminale - tam gdzie podobne mu socjo- i psychopatyczne osobowości kończą bardzo często ( jako zagrażające bezpieczeństwu przeciętnych obywateli).


Autor komentarza: gluton
Data: 20-01-2014 11:43:41
Odpowiedź Floyda będzie w stylu:
Ten żółty kurdupel nie będzie mi mówił co mam robić z moimi pieniędzmi.Jestem biznesmenem i chcę być najbogatszy na świecie.Jak będę chciał to będę z nim walczył ale on musi najpierw( i tu coś nowego wymyśli) i zerwać ten pier....ny kontrakt z Arunem.....



Floyd to kawał cwaniaka, który dobiera przeciwników i nawet w samej walce jest zachowawczy.Mistrz obrony....przed walkami z bokserami, którzy są naprawdę niebezpieczni.Alvareza wziął bokoleś jeszcze młody, nieopierzony.Khan??!! Sorry, szklanka i strach w oczach.
Z Ortizem mógl przegrać gdyby nie jego chamskie zagranie.oN FAKTYCZNIE TRAKTUJE BOKS JAK BIZNES- I DLATEGO NIE PO DRODZE MU Z Pakmanem i z innymi, którzy naprawdę są tego warci. Takie mam zdanie o tym królu P$P.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 20-01-2014 05:42 PM

Tak jak kiedys pisalem... na 100% znajda sie tacy ktorzy beda doszukiwac sie slabej formy Alvareza przez to mordercze zbijanie wagi.

Autor komentarza: Krzyzak
Data: 20-01-2014 16:33:07
Canelo wykończony zbijaniem wagi dał taka walke że szkoda gadac. Bokserzy są zbyt łakomi na kase i potrafią zamęczenie wejśc do ringu . Mam nadzieje ze taki GGG nie popełni tego błędu i poniżej 160 nie zejdzie
Big Grin

Autor komentarza: Dixell
Data: 20-01-2014 15:31:19
Manny jest najwspanialszym bokserem tego milenium i to on zostanie zapamietany, a nie tchorzliwy murzyn. Jedynie co moze to zmienic to walka pomiedzy nimi, ale Floydzik dla ktorego licza sie tylko pieniadze, a aspekty sportowe nie odgrywaja roli, boi sie i nie wyjdie do ringu z Manny bo boi sie o zero w rekordzie. Smieszne, przeciez kazdy widzial jak Castillo go wyboksowal i te 0 jest nic nie warte.
Big Grin

Autor komentarza: derfelcadarn
Data: 20-01-2014 16:50:32
no to niech floyd podejmie rękawice i przekonamy się czy pac mówił serio,floyd nie zbiednieje, many tez nie ,tylko że czarnuch sra po nogach na samą myśl o wyjsciu do ringu z pamanem,floyd to bokserski geniusz ale też największy tchórz w histori boksu
Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 20-01-2014 07:19 PM

Jest perelka z naszego forum:

(20-01-2014 06:38 PM)Metzger napisał(a):  Tak czy siak nie rozumiem dlaczego Floyd, który jeszcze w czasie aktywnej kariery stał się legendą, chce tą legendę zniszczyć zapisując się w historii jako ciota, która bała się małego żółtka? Za 20 lat będzie się o nim mówiło nie jako o wieloletnim liderze P4P tylko jako o tchórzu. Tak jak Gołotę chcąc nie chcąc zawsze będziemy kojarzyli z błyskawicznymi porażkami, tak Floyd będzie kojarzony z wieczną ucieczką przed Pacmanem.