Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 17-12-2013 10:25 PM

Miazga
ps Nic nie majstrowałem
*
Autor komentarza: cop
Data: 15-11-2013 16:25:19
"WARIATKRK Data: 15-11-2013
16:21:03 cop
masz tutaj mitomanie link jak
twój widler fruwał i to w
kasku.tak jest schizofreniku jak
nie ma się swoich poglądów i
opinii tylko pisze się to co inny
mówią i traktuje się ich słowa jak
wyrocznie"
Uwazaj chlopcze co piszesz, gdyz
jestem wrazliwy i mozesz mnie
doprowadzic do wirtualnych
lez...ze smiechu oczywiscie...lol...
Nie sadze bys kiedykolwiek
nauczyl sie poprawnej formy
wypowiedzi w jedynym jezyku w
jakim powinienes umiec sie
wypowiadac, ale jak domciu
kultury nie naucozno, to moze
jednak teraz zaczniesz to
nadrabiac.
*
odpowiedź
Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 15-11-2013 16:33:55
cop
po prostu udowadniam że
jestem bystry jak woda w
ubikacji... obojętnie co nie
przeczytasz to powtarzasz jak
papuga a potem wychodzą same
kompromitacje....czas zacząć
myśleć samodzielnie nie tylko
wklejać opinie innych
mitomanie.To nagranie
udowodniło ze widler to nic
innego mitchel jak balon który
pęknie.po raz kolejny mitomanie
udowodniłeś że twoje prognozy
są tak wiarygodne jak śnieg na
Saharze.Bez odbioru
schizofreniku paranoidalny.
Link
http://www.bokser.org/content/2013/11/15/113442/index.jsp


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 17-12-2013 10:37 PM

Autor komentarza: MrAdam
Data: 17-12-2013 18:43:10
Przepraszam bardzo ten kontrakt to niby co takiego zawierał ? Handel żywym towarem ? W razie porażki kolodziej miał zostać niewolnikiem Makabu ?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - redd - 17-12-2013 10:38 PM

Były kryminalista "policjantem portalu", co gorsza stronie to najwyraźniej odpowiada. Nie rozumiem komitywy tego kolesia z redakcją. Te dyskusje to już nawet nie jest chlew, to szambo do którego ktoś wrzucił odbezpieczony granat.

http://www.bokser.org/content/2013/03/10/111544/index.jsp - przejmująca historia ^^


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BESTIA - 17-12-2013 11:10 PM

Jednym słowem... MASAKRA


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - pyra90 - 17-12-2013 11:21 PM

http://www.bokser.org/content/2013/06/07/223523/index.jsp

Tu jest link do fotki Wariata


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Maynard - 18-12-2013 01:18 AM

Hmmm... takim ochroniarzem w realu bym nie pogardził... ale w necie... chyba się nie nadaje. Jak już ktoś napisał, ma-sa-kra.

Ja z tym nie mam nic wspólnego, żeby nie było. Nie znam typa i znać nie chcę.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 19-12-2013 07:13 PM

O KUR..DE!!
Jak dla mnie komentarz roku na bokser.org Big Grin Big Grin

O Holyfieldzie który przymierza się do uczestnictwa w reality show ' Big Brother' :

Autor komentarza: sroka
Data: 19-12-2013 18:42:52
Jak będzie pukał Frytkę w jacuzzi to niech się lepiej zabezpieczy - już wystarczy alimentów...


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 21-12-2013 01:05 PM

Autor komentarza: cop
Data: 21-12-2013 01:41:14
"meh Data: 21-12-2013 01:31:06
cop
No to są własnie te najpiekniejsze chwile. Kiedy kibice wierzą"

I ja chce byscie wierzyli, przylecieli na walke do NY i kibicowali Szpilce w MSG. Na tym wlasnie polega boks zawodowy. Kogo z was moge oczekiwac w Madison Squrae Garden???
Tylko tacy kibice sie licza, ktorzy placa za emocje. Reszta, to niestety niedzielni "janusze" jak ich sami nazywacie...lol..


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RedHawk - 21-12-2013 01:10 PM

Według copa jeżeli zapłacę za PPV jestem kibicem, jeżeli gala jest za darmo w TV a ja zamiast pojechać na galę i obejrzę ją w TV - nie jestem prawdziwym kibicem. Takie to jego rozumowanie z dupy. Nie każdy ma pieniądze a przede wszystkim czas i możliwości żeby jeździć na gale do USA. Debil to debil, hipokryzja połączona z egoizmem.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BESTIA - 21-12-2013 01:14 PM

Autor komentarza: clit
Data: 21-12-2013 12:31:01
I o to chodzi w boksie, wchodzi dwóch dużych murzynów i tylko jeden z nich opuszcza ring żywy tego wieczoru. Mike Perez pokonał Króla Nokautów w zabójczy sposób bo Mike Perez to Król Śmierci, i jeśli spotka na swojej drodze władzie to ją zabije albo zrobi z niej warzywko.

...