Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 17-12-2013 03:26 PM

@BMH
Odniosę się tylko do tego jak siedzi Broner ,bo ten fragment dotyczy mnie.
Widać ,że jesteś słabym obserwatorem skoro nie zauważasz charakterystycznego siedzenia w narożniku bardzo podobnego do tego jak robi to mejłeter.
Łokcie oparte na kolanach a głowa podniesiona na tyle do góry aby oczy obserwujące ring były prawie pod czołem czyli niemal obserwacja przez rzęsy. Do tego charakterystyczny układ rąk i nóg.
Ale skoro Ty tego nie zauważasz a tylko widzisz że siedzi na dupie to już nic na to nie poradzę.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 17-12-2013 03:54 PM

Ciebie?Big Grin Przez ostatnie trzy dni, chyba nawet nie widzialem na org-u zadnego Twojego posta, a nawet gdyby, to jak powinies zauwzyc, od jakiegos-fakt, dlugo to nie trwa- czasu przestalem sie intersowac tym co masz do przekazania zarowno na glownej, jak i tu w temacie ktory sam zalozyles, gdzie nie przyjmujesz zdanych argumentow innych userow(nie mam na mysli siebie, a chlopakow ktorych bardzo szanuje, i cenie ich zdanie), piszac non stop to samo, choc dobierasz inne slowa.Rolleyes

Bez spinki RSC2, z mojej strony mozez liczyc, ze w najblizszym czasie, nie przewiduje zawracac sobie glowy Twoimi przemysleniemi(no chyba ze bedziesz trollowa, i spamowal, jednoczesnie piszac bezposrednio do mnie), bo... nie warto.
Na pozegnaie...-Buhahahaha-"Lokcie oparte na kolanach, siedzi w przerwie na dupie, pije wode, slucha trenera, i jest murzynem... Floyd wypisz wymaluj..Big Grin

Bywaj zdrow.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 17-12-2013 04:43 PM

@BMH

Nie zabiegam ,abyś się mną zajmował.
Każdy robi to .na co ma ochotę.


Ale ja nie mam wątpliwości ,że odniosłeś się do mojego wpisu a tylko udajesz, że to nie mój wpis na temat „siedzenia”
Tylko ja o tym pisałem , a wiem ,że Ty nie ominiesz ani jednego mojego postu.
Nawet jak nie będziesz odpisywał to czytał będziesz na pewno na 100%
Przecież musisz na kimś wzorować swoje opinie.
A oto mój wpis z którego czerpiesz swoją wiedzę.
Autor komentarza: RSC2
Data: 15-12-2013 19:05:38
Sympatycy Bronera zaczynają na siłę szukać wyjaśnień jego porażki.
Już znajdują powody, które udowodnią że Broner nie przegrał dlatego że jest słaby a dlatego że ……….
Broner w ringu często faulował i próbował upodobnić się do mejłetera.
Małpowanie mejłetera
1. Udawał że nic się nie stało i w czasie walki próbował rozmawiać z sędzią.
2. Po otrzymanym ciosie uśmiech i wyraz twarzy wypisz wymaluj jak u mejłetera
3. Ustawianie się bokiem i osłona ramieniem
4. Nawet w narożniku siedział w pozycji mejłetera
Faulowanie
1 . Ciągle pod gardło przeciwnika wkładał łokieć
2.Bedąc w zwarciu notorycznie odpychał przeciwnika

[Też dużo zdrówka Ci życzę , ale w przeciwieństwie do Ciebie nie składam deklaracji że przestaję zajmować się Twoimi wpisami]


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 17-12-2013 05:02 PM

Czytanie ze zroumieniem sie klania, a wiec 1 klasy szkoly podstawowej..Big Grin

"Ciebie?Big Grin Przez ostatnie trzy dni, chyba nawet nie widzialem na org-u zadnego Twojego posta"


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 17-12-2013 05:58 PM

Nie wierzę. Na pewno czytałeś.

Kilka moich wpisów masz już skopiowanych aby zamieścić w 'Łapu Capu"


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 17-12-2013 06:03 PM

Jezeli udowodnie, i popre to linkami/cytatmi, ze nie tylko Ty tak pisales, to przyznasz sie od bycia skonczonym idiota, i grzecznie opuscisz forum? Jezeli przyjmiesz moj warunek(co wszystkim wyjdzie na dobre), to chetnie wyprowdze Cie z bledu, i udowodnie, ze jak zawsze piszesz glupoty, a wiec jestes najwidoczniej glupi, i niereformowalny bardziej niz malpy w zoo.
Meska decyzja RSC 2, chcesz dowodow, na to, ze jest najwidoczniej ograniczony, bo nie rozumiesz slowa pisanego, czy nie obsrasz zbroje, i jak masz to w zwyczaju, i wycofasz ze wszystkiego co wczesniej brales za pewnik?
Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 17-12-2013 06:21 PM

Ważne też jest kto pierwszy o tym napisał.

A ponadto jak w moim wpisie w temacie "Adrien Broner - Marcos Maidana "

[Nie Ty bedziesz decydował kiedy i czy w ogóle ja stąd odejdę. Nie jestem u Ciebie. U siebie w domu możesz sobie porządzić]


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 17-12-2013 06:27 PM

(17-12-2013 05:58 PM)RSC-2 napisał(a):  Nie wierzę. Na pewno czytałeś.

Kilka moich wpisów masz już skopiowanych aby zamieścić w 'Łapu Capu"

Jezeli udowodnie, i popre to linkami/cytatmi, ze nie tylko Ty tak pisales, to przyznasz sie od bycia skonczonym idiota, i grzecznie opuscisz forum? Jezeli przyjmiesz moj warunek(co wszystkim wyjdzie na dobre), to chetnie wyprowdze Cie z bledu, i udowodnie, ze jak zawsze piszesz glupoty, a wiec jestes najwidoczniej glupi, i niereformowalny bardziej niz malpy w zoo.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 17-12-2013 06:39 PM

@BMH
Ja udowodniłem Ci ,że ja na ten temat pisałem i podałem Ci kopię mojego wpisu.

W jaki sposób mam sprawdzić ,czy Twój komentarz był związany z moim wpisem czy z wpisem kogoś innego?

Był na temat mojego wpisu i to mi wystarcza.


Napisałeś w innym temacie ,że nie będziesz zajmował się moimi wpisami.
Dotrzymaj słowa.
Skończmy te personalne sprawy.
BESTIA już mi grozi palcem że przesadzam z pisaniem nie na temat.

Zajmijmy się sprawami boksu. Każdy swoimi.
Co Ty na to?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 17-12-2013 07:06 PM

(17-12-2013 06:39 PM)RSC-2 napisał(a):  W jaki sposób mam sprawdzić ,czy Twój komentarz był związany z moim wpisem czy z wpisem kogoś innego?

W taki sam, jak sprawdziels, ze pisalem to o Tobie.Rolleyes

RSC2, a pisz o czym chcesz, ja teraz dodalem Cie do listy ignorownych, wiec jak to sie mowi... fajnie bylo, ale sie skonczylo.Exclamation Nie sadze jednak bys znalazl tu wielu, ktorzy z takim spokojem jak ja beda odpisywac na Twoje notoryczne klamstwa, i zalosne prowakcje.
Na miejscu BESTII, oczywiscie, ze bym dal Ci ostrzezenie i kazal kasowac posty, w ktorych klamiesz, a jednoczesnie zarzucasz mi klamstwa.
Nawet temat LPW... poprosilem z Jokerem o zwykla odp. na pytanie ile rund miales remisowych, ewentualnie bys wrzucil pelna karte, a Ty podpierasz sie punktacja sedziego punktowago... buhahaha, i Ty masz czelnosc pisac o poziomie forum..HuhBlush

Zdrowia