Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 11-12-2013 08:49 PM

Moze byc i tak RSC2. Pisz tu niektore swoje posty, to zaoszczedzisz mi czasu.Ten post ponizej doskonale pasuje do tych "smiesznych komentarzy". Pomine juz, ze jego tresc, oczywscie jest to nieprawda, ale co tam... przeciez to jest norma.

(11-12-2013 07:10 PM)RSC-2 napisał(a):  Niektórzy z tego forum wiecej czasu poświęcają na czytanie komentarzy na Bokser.org niż na Forum.


Jakis nowy merytoryczny user sie pojawil. Normalnie jakby "ktos" przeszedl reinkarnacje.Rolleyes Zwroccie uwage na czas wysylania postow... co kilka minut wali spamem az milo.

Autor komentarza: UsAtmel Data: 11-12-2013 17:43:59
Moj koment jest taki - Mayweather pieprzony krzykacz .



Autor komentarza: UsAtmel Data: 11-12-2013 17:45:20
szkoda ze w tym pierdlu Moneja trzymali oddzielnie , znalazłby sie gość który pokazałby mu jak sie walczy .


Autor komentarza: UsAtmel Data: 11-12-2013 17:52:18
jesli chodzi o przegraną pacmana ostatnia to jest to tylko i wylacznie wina tego połamańca ,trenera ,wiadomo jak ma na nazwisko .



Autor komentarza: UsAtmel Data: 11-12-2013 17:59:02
Ps i jest to tylko jedna jedyna przegrana Pacmana , Money pieprzy ile może aby nie doszło do jego pojedynku z jednym z najlepszych bokserów naszych czasów . czarny jak przeważnie bywa woli oszustwo niż sprawdzian .Jak dla mnie to Maywayer jest miekim kutasem . Zarabia bo rynek czarnych w US jest wielki i jest dobry do tego ale to nie zmienia oceny iz niechce zawalczyć z kimś kto naprawde pokaże mu klase !


Autor komentarza: UsAtmel Data: 11-12-2013 18:02:41
maywayera porównam do czarnego bitu czy rapu - gówno nie muzyka ale dobrze sie sprzedaje dlatego wszyscy trąbią że to sztuka jest przez duże
S .A sztuka prawdziwa to Bach albo Black Sabbath czy The Doors .



Autor komentarza: UsAtmel Data: 11-12-2013 18:54:26
...Z meksykanem przegrał tylko dlatego ze ten zgrzybiały trener nie umiaŁ w czasie walki wyciągnąć oczywistych wniosków .


Autor komentarza: UsAtmel Data: 11-12-2013 19:10:55
Black Sabbath Paranoid Full Album
http://www.youtube.com/watch?v=avgMaWsJcRM
////
i teraz nalezy to porównać z rapem jaki zalał stacje muzyczne i blokowiska w europie . gówno w smaku zawsze wyprze coś dobrego Smile
Ach własnie stworzyłem mega sentencje Smile powtórze - Gowno zawsze wyprze coś dobrego w smaku Smile hahahahahhahahhahhah Smile



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 11-12-2013 09:07 PM

@BMH

Przecież to może być jedna i ta sama osoba


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 12-12-2013 01:05 AM

Skarzypyta.. Big Grin

Autor komentarza: RSC2 Data: 11-12-2013 21:31:50
@UsAtmel Data:
Na Forum swoimi powyższymi wpisami znalazłeś się w forumowym Łapu-Capu
Gdzie „redaktor” BMH szaleje i połowę tutejszych komentarzy przeniósł na Forum


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 12-12-2013 06:51 PM

@BMH

Nie skarżę, tylko próbuję piszących na „głównej” zainteresować „forum”


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 17-12-2013 11:27 AM

Ja z zapytaniem czytał ktoś na głównej w sobotnią noc temat Wygrana Puleva?To chyba największe Szambo jakie było na Bokser.org a w roli głównej ,redaktor z ludu' Wariatkrk.Dodam link mimo że nie chce przejść bo jakieś problemy na głównej
******
http://www.bokser.org/content/2013/12/14/213501/index.jsp


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 17-12-2013 12:44 PM

O link już działa Big Grin Miłej lektury życze Wink


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 17-12-2013 02:12 PM

Czagajewa, to do dzis jeszcze nie widzialem, ale w swoim czasie nadrobie, a komentarze oczywscie I klasa.Wink
Maly offtop:
Po walce Bronera, to na kazdym forum byl wysyp takich opinii(nie bede cytowal, bo szkoda mi czasu), ktore-delikatnie mowiac- odbiegaly od standardow, byly przepelnione niechecia, i brakiem obiektywizmu, a wszystko za sprawa tego, ze Adrein jest powszchnie nielubiany-co mnie nawet specjalnie nie dziwi.
Byly jednak tez takie wpisy, ze nie wiem, czy sie smiac, czy plakac? Najlepsza beke mialem, jak czytalem, ze Broner, to malpa i malpuje, bo siedzi w narozniku tak samo jak Floyd Maywetaher.Big Grin Nie wiem ile lat, i jak poukladane maja w glowie dzieci to piszace, ale jest to dla mnie ostra jazda bez trzymanki. Co za tekst... Broner siedzi tak samo jak Floyd w przerwie walki(czyli, ze na dupie?). Oczywisce Broner, jest rowniez kopia Floyda, bo zaslania szczeke barkiem, a piszacy to, sa tak zorientowani w temacie, ze nawet nie wiedza iz takich bokserow jest i bylo cale masy, a Floyd nie jest zadnym ojcem "Philly Shell", i juz kilka dekad temu sie uzywalo tej techniki. Inna sprawa, ze "Problem" to zawodnik bardziej ofensywny, niz defensywny, a wiec nijak sie ma jego styl do Moneya, mimo podobnej gardy.
Moglbym sobie darowac, ale nie zrobie tego... rasistowskich tekstow, typu malpa, czarna malpa, asfalt, je*any czarnuch, czy innych zali cyber-idiotow, nawet nie powinienem szerzej komentowac, by nie robic rekalmy takim zjebom, a moderacja na kazdej stronie, za takie pie*dolenie glupot, to powinna strzelac banami jak z rekawa. Jakby ktos napisal, ze Rigo, Ward, czy Manny, to czarne malpy, lub zolta malpa, to na bank nie byloby to tak odpuszczone, bo widzialem wiele razy upomnienia za podobne teksty... hipokryzja.

A teraz to... po walce kazdy nagle pisze, ze wiedzial, iz Broner jest slaby, balon, pipa etc. Spoko, to ze byl "troche" przereklamowany, to wiadzial chyba kazdy, ale bez przesady.... Dziwne, ze przed walka, jakos ci madrzy nie stawiali na Maidane. Sami fachowcy, ktorzy zjedli wszystkie rozumy, i wiedza wszystko ale... po walce. Przed walka, niemal kazdy z nich stawial na ta "pipe" Bronera.
Jakby Broner, byl poza ringiem jak GGG, czy Rigo, to dzis 98% piszacych spuszczaloby sie, jak to dzielny Amerykanin porwal sie do WW, na takiego zabijake jak Marcos, i po dzielnym boju musial uznac wyzszosc Argentyczyka. Jednak, ze wielu bardziej interesuje zycie poza ringiem, to czytam te wszystkie madrosci, jakoby bylo wiadomo, ze Broner to nikt wyjatkowy, i kazdy to zawsze wiedzial, tylko... nie powiedzial.
Post roku pochodzi z konkurencji, gdzie jeden wesolek po walce napisal... "mowilem, ze Broner nic nigdy nie osiagnie"... i ch*j z tytulami, ch*j z z hajsem o ktorym marzy wielu, a tak niewielu moze go zarobic... on nic nie osiagna, i najpewniej juz nie osiagnie.
Pasuje tu frag. fajnego numeru: ..."Zawisc, zazdrosc, zamist starac sie byc lepszym.. za bogaty ten, kto bogatszy niz ty..."


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 17-12-2013 02:26 PM

No dobrzy są co niektorzy.Ja sam stawiałem na wysokie UD dla Bronera przy czym twierdziłem że Marcos zaliczy po drodze dechy.No cóż miło się pomyliłem ale nazywanie mistrza 3kategorii wagowych balonikiem jest nie na miejscu.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 17-12-2013 02:27 PM

Z wariata zawsze jest beka .


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 17-12-2013 02:40 PM

A najlepsze w tym wszystkim jest to że według niego on jest zbawicielem forum.
***
Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 14-12-2013 23:05:52
Bunktrek
tym więcej masz wrogów w tym
przypadku hejterów tym więcej
znaczysz i ja się kieruje tym
mottem parowozie.
Napisał 3 arty grał dobrego chłopca a teraz w każdym poście fejmi jaki on to user nad userami.Dziwne że redakcja nic z tym nie robi.