Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 16-09-2013 07:22 PM

Zniszczył mnie ten gość Big Grin

Autor komentarza:
SpecjalistaodBoksu
Data: 16-09-2013 16:22:41

Ciekawe komu loda zrobila ze
dostala licencje sedziowska


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Martin - 16-09-2013 07:23 PM

hehe skąd się Ci ludzie biorą...Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - terq - 25-09-2013 10:35 PM

http://www.bokser.org/content/2013/09/25/201105/index.jsp jakieś kłótnie,prowokacje i inne tego typu rzeczy,znów w roli głównej WARIATKRK oraz niejaki Bunkrek + kilka innych Smile BEKA


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 25-09-2013 10:40 PM

To jest żenujące .. Beka z Wariata który twierdzi ,że jest kibolem,patriotą i prawicowcem a popiera PiS.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Pakman - 26-09-2013 10:35 AM

Mam nadzieję, że nastanie kiedyś taki dzień, że wszyscy wartościowi userzy z głównej przejdą tu i będzie to największe i najlepsze forum bokserskie w kraju.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 26-09-2013 02:25 PM

http://www.bokser.org/content/2013/09/26/100443/index.jsp#CommentsAnchor gimbaza znowu szaleje


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Pakman - 26-09-2013 04:35 PM

Nic nowego. Wszystkie tematy o Michalczewskim sprowadzają się do dwóch kwestii: obywatelstwo i Adamek vs Michalczewski vs Gołota.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RedHawk - 26-09-2013 05:10 PM

@Pakman
Michalczewski vs Golota... jakim laikiem bokserskich trzeba być żeby porównywać tych dwóch pięściarzy pod względem ich ew. starcia... Darek to półciężki a Gołota to prawdziwy ciężki z krwi i kości.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Pakman - 26-09-2013 05:36 PM

@RedHawk

Ja ich nie porównuję, robią to gimbusy na głównej.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - redd - 26-09-2013 05:48 PM

Typowy hejt na Michalczewskiego:
"Sprzedał się dla Niemców, a poza tym walczył w jakiejś wadze półśmiesznej, a nie to co prawdziwy Polak Gołota, co byłby mistrzem tylko przed każdą ważną walką czarnuchy narkotyków do żarcia mu dosypywały".

Szczerze mówiąc to prawie w ogóle nie czytam komentarzy na głównej. Wczoraj jednak poczytałem sobie te spod tematu "Kliczko trenuje z Banksem". Pisanie o olejkach i emulsjach do solarium. Większy offtop niż u nas w offtopie Wink