Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - DevonPL - 18-01-2019 11:35 AM

Kserokopiarka marki BMH? Co to za firma?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Martin - 18-01-2019 12:36 PM

Hehe, BMH to były użytkownik tego zacnego forum Smile.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wietnam - 18-01-2019 12:44 PM

Jeden z lepszych, chociaż mieliśmy ostre
beefy między innymi o werdykty walk
Pacquiao vs Marquez Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - DevonPL - 18-01-2019 02:08 PM

Wiem Martin, specjalnie tak napisałem.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wietnam - 18-01-2019 04:18 PM

Odnoszę wrażenie RSC że ostatnio wszystko co
przeszkadza, mała ilość userów na forum, posty
DevonaPL, może się mylę ale takie mam wrażenie
jak nie to uzasadnij.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - RSC-2 - 18-01-2019 07:57 PM

Nie rozumiem Twojego wpisu.

Jest jakiś dziwny.
Napisz go jeszcze raz ale logicznie i gramatycznie.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wietnam - 18-01-2019 09:14 PM

Jest jedna literówka, nie udawaj że nie
rozumiesz, wszystko ci przeszkadza nic
ci się nie podoba na forum.

Nawet musiałeś zareagować, bo Devon
poraz kolejny wkleił sobie posty z głównej.
I co z tego? Niech sobie wkleja.

Ja nie rozumiem twojego postu powyżej właśnie.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - RSC-2 - 19-01-2019 07:55 AM

@Wietnam.

Na jakiej podstawie wyciągasz wnioski ,że mnie na forum wszystko się nie podoba.
Gdyby Tak było to nie pisałbym tutaj.

Ja tylko krytykuję głupotę, bezmyślność, wazeliniarstwo , brak własnego zdania itp.

Wiele osób już pisało [nie tylko ja] ,że ten temat jest tu na forum niepotrzebny.
Dlaczego jest niepotrzebny po raz kolejny uzasadniał nie będę.



Ponadto Ty zapewne lubisz klepanie po plecach, punkciki, poparcia, wazeliniarstwo itp.

Ja mam inny charakter. Ja jestem antysystemowy . I dlatego dużo moich wpisów jest na "nie"
Wielu ludzi ma inne zdanie ale nie ma odwagi mówić tego wprost.
Ja nie mam z tym problemów.
Uważam ,że jest to moja zaleta i w życiu wychodzi mi to na dobre. Szczegółów podawał nie będę.

Jeżeli Ci się to nie podoba to zawsze możesz wstawić mnie do "ignorowanych " jak to już kiedyś zrobiłeś i nie czytać moich wpisów.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Calaf - 19-01-2019 12:29 PM

Skończcie pieprzyc tylko kopiujcie śmieszne i żenujące komentarze, hahaha posmialbym się z debili bo ja taki mądry i bystry a pojęcie mam jak Merchant. Tu jest moja oaza do której trole i ludzie ze skąpą wiedzą o boksie nie zaglądają.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wietnam - 19-01-2019 02:02 PM

Ok obojętnie.