Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Sander - 12-02-2015 11:52 PM

Trochę mi szkoda Rollinsa, bo nawet jak nikogo nie chce bić i pisze normalnie, to widzę, że jadą po nim okrutnie. Kolejny raz można zobaczyć, że to co się dzieje w komentarzach na orgu, to poziom niżej niż szambo.

I coś fantastycznie pozytywnego od OJCA, gość jest świetny Big Grin

Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 12-02-2015 15:03:27
nie chce ojciec tej walki Smile moze nie dojdzie do niej , poprostu niema kogo ojciec wybrac jednego i drugiego ojciec bardzo lubi i kazdego z nich przegrana bedzie dla ojca bolesna Smile


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 12-02-2015 11:55 PM

Ale czy sie dziwisz? Ile on razy wyzywal wszystkich od idiotow? Ja lubie go czytac, ale mi go nie jest szkoda. Za dlugo czytam tego drania i wiem, ze on ma niezle nestrane.Big Grin


Autor komentarza: Rollins
A i ja żebym się nie brzydził lać w mordę takiego smroda
*
*
*
Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
"Tu Rollins, zapweniam 100% higieny, tylko poważne propozycje" xDD


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Sander - 15-02-2015 02:37 PM

Autor komentarza: Rollins
Data: 14-02-2015 22:29:47
Cunn zrobiłby Wildera do zera.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wietnam - 15-02-2015 02:41 PM

śmieszny a zarazem bezsensowny komentarz,Nie mógł zrobić past prime Adamka do zera a
Wildera miałby zrobić Smile


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Joker - 15-02-2015 02:43 PM

Sander
Nie żebym się przypierdalał,ale to takie śmieszne lub żałosne? Każdy ma prawo do opini i własnego zdania.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Sander - 15-02-2015 03:15 PM

Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org.

Nie mam tu na myśli żadnej żenady czy śmiesznego wpisu, ciekawy punkt widzenia. Wątek już od kilku tygodni ma wzbogaconą nazwę.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Joker - 15-02-2015 03:28 PM

O pardon @Sander,nie wiedziałem że temat nosi tak ciekawą nazwe.Zmień na starą w innym wypadku można tu wrzucać wszysuko z głównej(moje zdanie ofc).Jeszcze raz przepraszam Smile


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Sander - 15-02-2015 03:30 PM

Po prostu czasami trafiały tu rzeczy, które rzeczywiście nie były żałosne, teraz po dodaniu "ciekawe" subiektywna ocena danego komentarza ma szersze horyzonty Smile.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 16-02-2015 05:11 PM

Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 16-02-2015 10:26:55
Walka jest już klepnięta i dojdzie do niej 2 maja. Jedyną przeszkodą, która stała na drodze do sfinalizowania walki była kwestia tego czy zaplanowane w tym dniu ma coś Rollins. Podobno sam Al Hayomn dzwonił do Bartłomieja z zapytaniem czy walka nie będzie kolidowała z jego planami, dostał zielone światło pod warunkiem dostarczenia dwóch skrzynek Harnasi na tę okoliczność. The fight is on! Będzie bokserskie święto!

Big Grin

Autor komentarza: rafalteo
Mayweather nie jest klasycznym bokserem, tak jak nie byl nim Ali, SRL czy SRR.
Klasyczny bokser to Joe Louis.Tylko jesli Louisa ogladales z 20 sekund w urywkach z highlights to sam wiesz ze nie ma sensu zebys odpisywal mi na to Louis to byl podrecznikowy przyklad boksera- to slowa takze historykow boksu, nie tylko moje

Big Grin

Autor komentarza: rafalteo
Data: 16-02-2015 11:45:30
Kazdy historyk boksu Ci powie, ze Louis to ksiazkowy fighter.
Ogladalem jego biografie, etc- niejeden tak sie wypowiadal, takze Bert Sugar.

Jak Mayweather moze byc typowym bokserem? Ktos walczacy nierzadko z opuszczona garda, ktorego obrona to glownie uniki a nie garda nie moze byc ksiazkowym bokserem. Bokser ksiazkowy to bokser ortodoksyjny: wysoko garda, lewy prosty, obrona glownie bazujaca na gardzie a nie na balansie, niezły jab, etc.
Mayweather, Ali, SRR- Ci goscie nie mogą być ksiazkowymi bokserami, po prostu nie da sie ich tak okreslic mimo, ze prezentuja najwyzszej klasy boks. Oni po prostu boksuja zbyt nieksiążkowo.
Gdyby scisle ramy opisane w ksiazkach mialy sie zmienic, a POWINNY moim zdaniem, bo SRR boksowal juz w latach 50- potem przyszli podobni jak Ali, SRL, itd, to mialbys racje.
Wtedy bym sie zgodzil.
Jednak te sztywne ramy chyba dalej obowiazuja.
Aczkolwiek wiem o co Ci chodzi gdy mowisz o ukladzie styli Mayweathera- Pacquiao i dodatkowo jest oczywiste, ze premiuje on Mayweathera.
Moze sie czepiam, ale takich jak Mayweather, SRL, SRR, Ali, Pernell Whitaker, RJJ itd po prostu nie mozna nazwac ksiazkowymi bokserami.
Bokser ksiazkowy to Joe Louis: to nie byl bokser puncher, bo on nie bazowal tylko na swoim ciosie, on robil obie rzeczy na raz: i boksował i szukał mocnego ciosu. Ale zbyt dobrze i ksiazkowo boksowal aby nazwac go tylko bokser puncherem. To byl bokser klasyczny


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Matys - 23-02-2015 11:27 PM

Odpadłem w tym momencie Big Grin

"Autor komentarza: rafalteoData: 23-02-2015 23:15:49

Pomijając już, że Mayweather a nie "Maywether" ( o kim Ty piszesz jesli mozna spytac?), to niewlasciwie czytasz boks. Miarowanie sily Golowkin ma, bo jest tak silny, co juz tlumaczylem @matysowi90. Jesliby mial zmierzyc sie z kims o tak samej sile, to nawet by nie myslal o jakims miarowaniu sil, bo to bylaby strata czasu niezbednego na wyprowadzanie znaczących dla sedziow i swojej wygranej ciosow- nie mowie tu o jabach akurat ktorych Golowkin i tak nie zna.