Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - CCConeser2 - 20-01-2015 01:03 AM

Nie wiem czy wiecie, ale użytkownik "conceptofpower", to nie jest cop. Nie raz zauważyłem, ze popełnia gafy z polskimi znakami, używając ich Smile.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - redd - 22-01-2015 06:45 PM

Rollins znowu w akcji: http://www.bokser.org/content/2015/01/22/111443/index.jsp - Polecam, Fiotr Pronczewski xD


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Sander - 22-01-2015 07:30 PM

Nie wyczuł, że pisze o sobie. Jeśli idzie o liczbę wejść to org jest nr 1 w Polsce, nie wiem jak redakcja dopuszcza do takieg szamba w komentach.

Autor komentarza: Rollins
Data: 22-01-2015 13:39:22
Dlaczego?

Bo te tępe trolle latają ze strony na stronę.

To nie jest tak że każda strona ma swoich. Po prostu trolle, znudzone życiem przygłupy, latają od strony do strony i szukają z kogo się tu pośmiać, z kogo poszydzić, kogo obśmiać, kogo obgadać za plecami.

To wszystko te same tępe wieśniaki


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 22-01-2015 07:30 PM

Trollins jest debesciak. Dlaczego nikt jeszcze nie zaprosil go na forum?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Joker - 22-01-2015 07:39 PM

Z @copem też miało być fajnie a potem był ,bul dópy' i jak najszybsza chęć wypie*dolenia go stąd.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 22-01-2015 08:28 PM

(22-01-2015 07:30 PM)Sander napisał(a):  Nie wyczuł, że pisze o sobie. Jeśli idzie o liczbę wejść to org jest nr 1 w Polsce, nie wiem jak redakcja dopuszcza do takieg szamba w komentach.

Autor komentarza: Rollins
Data: 22-01-2015 13:39:22
Dlaczego?

Bo te tępe trolle latają ze strony na stronę.

To nie jest tak że każda strona ma swoich. Po prostu trolle, znudzone życiem przygłupy, latają od strony do strony i szukają z kogo się tu pośmiać, z kogo poszydzić, kogo obśmiać, kogo obgadać za plecami.

To wszystko te same tępe wieśniaki

Jak w pysk strzelil... facio pisze o sobie.Blush


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - RSC-2 - 22-01-2015 10:05 PM

(12-01-2014 07:27 PM)BMH napisał(a):  Ejjj, dawac tego copa na forum. Zajebisty kolo! RSC2 ma jakies kontakty na glownej, niech poprosi copa zeby sie zalogowal na forum.

A później domagał się i kablował ,aby go zbanować bo nie pisał po jego linii

(07-03-2014 09:35 AM)BMH napisał(a):  cop, to zwykly pospolity troll, spamer, i... oszust!


Teraz znowu pisze:
(22-01-2015 07:30 PM)BMH napisał(a):  Trollins jest debesciak. Dlaczego nikt jeszcze nie zaprosil go na forum?

Szuka sobie następnej ofiary?

I to jest żenujący facet i jego żenujące komentarze a nie te cytowane z głównej.

[Ciekawe czy Sander uzna to jako powód do zbanowania. No bo przecież nie było długiej kłótni. Więc chyba tak.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 23-01-2015 02:06 AM

(22-01-2015 10:05 PM)RSC-2 napisał(a):  Szuka sobie następnej ofiary?

Jedna juz mam RSC, drugiej nie potrzebuje.Cool Dziekuje, ze jestes. Co do copa, to jest znacznie bardziej wartosciowym userem niz Ty,bo chociaz ma pojecie jakies o boksie. Troll i mitoman-ok, ale chociaz ma pasje. Jak byl na forum to bylem jednym z tych, ktory najdluzej walczyl zeby on zostal i bardzo dlugo bylem temu przeciwny. W sumie to widze wiecej argumentow za banem dla ciebie, niz dla jego, bo ty jestes naczelny troll, to juz wyzsza ranga.Cool


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - RSC-2 - 23-01-2015 08:15 PM

Wiem ,że chciałbyś mnie zbanować.

Dobrze posługujesz się tym przyciskiem "Zgłoś post do moderatora"

Więc próbuj a na pewno będziesz ponownie wysłuchany.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 23-01-2015 08:26 PM

(23-01-2015 08:15 PM)RSC-2 napisał(a):  Dobrze posługujesz się tym przyciskiem "Zgłoś post do moderatora"


Skad takie wnioski?Rolleyes