Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 11-07-2013 08:27 PM

Czyżby pisał to Tomasz Wołek? Tongue


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - redd - 20-07-2013 02:16 PM

Pod newsem "KIELCZEWSKI ZNOKAUTOWAŁ SOTO!"

Autor komentarza: tomek9876
Data: 20-07-2013 13:58:42
To jest Polak? Bo nie wiem czy się cieszyć

xD


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 22-07-2013 12:44 AM

O walce Chisora - Wilder :
Autor komentarza: WonderBoy
Data: 21-07-2013 22:51:08
Na miejscu Wildera bym tam nie jechał. Chłopina poślizgnie się na wodzie i jeszcze sędzia od razu przerwie walkę, że niby Wilder znokautowany.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - redd - 22-07-2013 08:17 AM

Autor komentarza: Blancos
Data: 22-07-2013 00:03:23
Cop

To widze, że już nie jesteś szefem jakiejś firmy itd, tylko się za studia wziąłeś? Drogo Ci to na Harvardzie wychodzi? Czy Adamek pomaga finansowo sprzedając swoją kolekcję z barku?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 23-07-2013 05:59 PM

(23-07-2013 05:33 PM)Sander napisał(a):  Adamek gdyby miał walczyć z Horacym z Dr. Quinn to też by gadał że rywal w formie zycia.

Nie moge kur*a, calkiem zapomnialem, ze jak bylem maly to cos takiego bylo w tv, a tu w jednej chwili mam przed oczami uposledzonego Horacego. On byl jakis taki z twarzy nie do konca rozgarniety.. co? Big Grin Popsules glowe Sander, nie spodziewalbym sie, ze moja podswiadomosc skrywa takie obrazki z dziecinstwa.Big Grin
PS. To byl smieszny post, a nie zenujacy... to tak dla jasnosci.Wink


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 23-07-2013 08:20 PM

Big Grin
Był to mało bystry telegrafista i z wyglądu fakt.. Do Brada Pitta trochę mu brakowało Big Grin
Cieszę się, że pomogłem przypomnieć wspomnienia Tongue


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 23-07-2013 10:45 PM

Zaczyna sie:
Autor komentarza: egzekutor83 Data: 23-07-2013 23:35:23
Floyd Mayweather- uznawany już za jednego jedynego, najlepszego z najlepszych. Z dużą przewagą nad goniącym peletonem.

No chyba sobie jaja robicie.

A jeżeli już to tylko w tedy jak pobije takich zawodników jak:
Saul Alwarez
Manny Pacquiao
Lucas Mathyse
Gennedy Gołowkin

Co do Alwareza to mimo młodego wieku z Mayweatherem raczej sobie nie poradzi.
Bo mimo iż Rudi Alwarez to mocny fighter to jednak jego ostatnia walka nad dobrze poruszającym się Troutem była żenująca i jak dla mnie tej walki to on nie wygrał.

A więc

cztery walki Maywathera.
czterech przeciwników (wyżej wymienionych)
cztery zwycięztwa
Tylko w tedy uznam go za najlepszego z najlepszych, w przeciwnym razie dalej będę go uważał za tchórzliwego śmierdzącego kasą bufoma.


Autor komentarza: Gargyyh Data: 23-07-2013 19:56:17
ten Broner to jest jakis homoniewiadomo a usta ma takie jak by se operacje warg robił wygląda jak ciota i robi sie jak drugi mejłeder.Prowodnikow albo inny ruskij walczak by go ubił...jego walka ostatnia z malinagim włochem watą i szklanką udowodniła że musi chłopak nie wycierać dupy pieniędzmi tylko wyjśc do gosci bo na razie nie przekonuje i mniej wisiorków ze złota...bo na razie to karykatura z dobrym rekordem....małpa robiąca show za kasę z dobieranymi przeciwnikami


Autor komentarza: Norbert Data: 23-07-2013 18:12:33
A ja już wiem na 150 % z kim będzie walczył Mateusz Masternak w kolejnej walce - to bardzo dobry zawodnik...to tyle narazie...więcej nie mogę powiedzieć...pozdrovionka


o opasce Chaveza na zdjeciu na glownej
Autor komentarza: sliver84 Data: 23-07-2013 13:54:24
Kurde, podobają mi się te meksykańskie opaski na czoło. Wiecie może gdzie można coś takiego dostać?


Autor komentarza: Hubosz Data: 23-07-2013 11:20:26
Zauważyliście, że Adamkowi skrupulatnie dopierani są rywale niewysocy, otłuszczeni i ze słabą motoryką? Estrada, Aquillera, Arreola, Maddalone, Grano - to bardzo podobny typ pięściarzy. Raz wybrano wysokiego, żeby zamydlić trochę oczy kibicom przed walką z Kliczką i o mało co nie skończyło się to KO na Adamku. Później Żygi team popełnił największy matchmakingowy błąd kontraktując walkę z szybszym od Adamka Chambersem. Gdyby nie kontuzja ręki mielibyśmy totalną deklasację Adamka. Jednak niewyciągający wniosków Żygi znowu zakontraktował walkę z szybszym od Adamka pięściażem i znowu skończyło się to porażką, tylko tym razem z pomocą przyszli sędziowie. Tym razem już chyba dotarło do Żygiego, że Adamek ze swoim brakiem pracy nóg jest skazany na porażkę z każdym nawet odrobinę szybszym od niego pięściążem. Stąd walka z Grano, który nawet od tej ociężałej wersji Adamka, którą widzimy od paru walk jest wolniejszy. Pech chciał, że Grano doznał kontuzji, więc żeby ostatnia garstka kibiców nie wyśmiała kolejnego przeciwnika Toma Quick Hands, wzięli Guinna. A ja nie wiem, czy aby na pewno on jest wolniejszy od Adamka.. bo jeśli nie to może być różnie.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 25-07-2013 10:10 AM

Autor komentarza: showtime Data: 25-07-2013 00:16:47
Ta. Witek by Tysona ubił jak prosiaka.Władimir też.

Pro po wagi ciężkiej, niestety teraz każdy zachwyca sie jakimiś prospektami,krzykaczami.Chłopaki po 20 kilka lat nic nie prezentują, mają wzrost ,muskulature ...ale technika,obycie ringowe,doświadczenie,setki hektolitrów wylanych potu przewyższa to wszystko. Dlatego Kliczkowie rządzą,bo trenują non stop. Po nich jest dwóch pięsciarzy ,którzy każdego pokonają jak są w formie,wypoczęci. Haye każdego znokautuje ,a Adamek każdego wypunktuje. Ich mistrzowskie umiejętności stawiają ich zaraz za Kliczko. Pomiędzy nimi mogła by zadecydować tylko dyspozycja dnia,bo jeden ma dużo lepszą technike i piekielnie twardą szczęke oraz serce do walki, a drugi mega obronę i kopyto w łapie. Z kim Ci bokserzy nie wyjdą,to z kazdym wygrają , oprócz kliczków. Oczywiście Adamek przesadza z częstokliwością walk,bo jak by walczyl raz na rok to w ogóle inacze jego walki ostatnie by wygladały. Haye jest młodszy wiec moze sie oszczędzać.


Autor komentarza: Imperator Data: 25-07-2013 00:26:15
A teraz gdzie oni są?

Tyson wraca do życia. Ma swoje pasie, jeździ po świecie sprzedając twarz w różnych programach show, chce zostać promotorem, czasami zagra epizod w filmie. Ogólnie człowiek się zmienił.
Holyfield natomiast wpadł w sidła alimentów i chyba do końca życia będzie musiał płacić za dziecioróbstwo. Ciekawe w jakiej on jest kondycji psychicznej. Nie jest aż taką gwiazda jak Mike. Niby nie skończył z boksem, ale lata lecą i nikt poważny z czołówki nie będzie walczył z emerytem.
Ogólnie to bokserzy są specyficznymi ludźmi. Niektórzy dorabiają się fortuny, aby później wszystko roztrwonić. Inni wpadają w kłopoty z prawem, z alkoholem, używkami. Niektórzy są zamordowani, inni jeszcze wyłapują HIV. Ogólnie boks może być pasją, miłością, sposobem na życie, na spełnienie marzeń, ale i zagładą dla człowieka.


Autor komentarza: showtime Data: 25-07-2013 00:35:23
Z kim w wadze ciężkiej przegrał adamek oprocz kliczko ? Bo ja widzę przegraną z dawsonem i kliczko w jego rekordzie. Co Ty uważasz nie ma znaczenia Smile Adamek walczy o pozycję z czołówką ,albo solidnymi średniakami. Z każdym wygrywa po lepszej czy gorszej walce bo jest profesjonalistą. W tym roku pokaże 2 walki które również zakonczął się jego zwycięstwem. Tak wytrzymywał bomby od Witka nacierając i starając się coś zrobić, zawiódł bo z witkiem sie wygrać nie da. Haye obrał taktyke spieprzania ,bo wiedział ze jak sie odsłoni na chwile w ataku to sie skończy deskami. Kliczko to inna bajka. Ci obaj pięsciarze przy swoim podejściu mistrzowskim pokonują każdego w wadze ciezkiej oprócz kliczko. W ich potyczce przy odpowiednim przygotowaniu i odpoczynku nadal jest 50 vs 50 . I są 2 opcje tylko,albo znokautowany adamek na początku,albo wypunktowany Haye.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - AdamekFightPL - 25-07-2013 02:24 PM

Autor komentarza: MarshallMathers Data: 25-07-2013 15:43:10

Browne vs Walker czy Bradley vs Provodnikov?jestem w kropce.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - YuuriBoxing - 25-07-2013 07:01 PM

hahahahaha Hopkins ci powie:

"güle güle"

:DDDD

http://www.bokser.org/content/2013/07/24/155913/index.jsp#CommentsAnchor