Forum - BOKSER.ORG
Regulamin forum - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: FORUM.BOKSER.ORG (/forum-4.html)
+--- Dział: Zapytaj nas! (/forum-31.html)
+--- Wątek: Regulamin forum (/thread-814.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Regulamin forum - RSC-2 - 21-02-2013 11:56 PM

Rzadko jest na forum, ponieważ intensywnie pracuje nad regulaminem.


RE: Regulamin forum - BESTIA - 22-02-2013 12:00 AM

Intensywnie czeka na odpowiedz z gory:-)


RE: Regulamin forum - Maynard - 23-02-2013 11:41 PM

Dacie sobie radę beze mnie. "Góra" była pytana kilkukrotnie, odpowiedzi nie uzyskałem, więc nie patrzcie na to.

Ostatnio mam w życiu prawie tak, jak ten gość, który biegał z pustą taczką w tę i z powrotem po placu budowy ("taki za***rdol, że nie było kiedy załadować.") Teraz wpadłem tylko na moment przy okazji gali w Liverpoolu, którą oglądałem i przypadkiem zobaczyłem ten temat.

Kiedyś do was wrócę na dobre, ale na razie będę wpadać sporadycznie. Dzięki Bestio za robotę, jaką tu wykonujesz!

Pozdrawiam wszystkich.


RE: Regulamin forum - BESTIA - 23-02-2013 11:45 PM

Maynard
Myślę że dam radę, to czekamy na twój powrót.


RE: Regulamin forum - RSC-2 - 24-02-2013 02:58 PM

W takim razie chyba no forum wróci PeterManfredo.
Maynard napisał kiedyś ,że dopóki on tu jest to będzie zbanowany.

Ale skoro Maynard nas opuścił [choćby chwilowo] to otworzyła się furtka dla PeterManfredo.

W przez niego założonych tematach do dzisiaj trawa dyskusja.
Był przynajmniej twórczy.
No i handlować potrafił.


RE: Regulamin forum - Jerome - 24-02-2013 03:26 PM

Hah! Jaki pamiętliwy Big Grin
Coś w tym jednak jest Wink

BESTIA? Działamy z regulaminem coś?


RE: Regulamin forum - BESTIA - 24-02-2013 07:00 PM

Działamy, działamy.
Poczekamy do soboty z sugestiami innych userów co do regulaminu.


RE: Regulamin forum - RSC-2 - 24-02-2013 07:34 PM

Sam podsunąłbym kilka propozycji do regulaminu.
Ale nie chcę „filozofować” bo widzę ,że regulamin idzie w całkiem innym kierunku niż byłyby moje sugestie.

Zakres „wolności słowa” regulują inne wyższe przepisy i regulamin ma tu goowno do powiedzenia i nie może niczego zmieniać ani ograniczać.

Natomiast regulamin powinien zawierać pewne sprawy „techniczne” o których w ogóle tu się nie mówi.
Dlatego się nie wtrącam.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Natomiast kontynuując sprawę PeterManfredo, bo to był właśnie taki przypadek „techniczny”
Wydawało mi się ,że on pisze na forum pod innym nikiem.
Zacząłem nawet podejrzewać pewną osobę dając w swoich wpisach do zrozumienia że mam pewne wątpliwości.
Ale chyba się myliłem i dlatego dałem sobie spokój.


RE: Regulamin forum - BESTIA - 24-02-2013 08:00 PM

RSC-2
każde nowe konto petera było banowane przez Maynarda wiec nie ma szansaby pisał. Co do anulowania kary to było by to nie w porządku do Maynarda.A nawet jeśli to Peter od dawna nie był na forum.


RE: Regulamin forum - RSC-2 - 24-02-2013 08:12 PM

@BESTIA
Jeżeli chodzi o regulamin i sprawy techniczne to może Ty napiszesz swoje zdanie na temat o który pytałem wielokrotnie i nigdy nikt nie odpowiedział i nie wyraził swojej opinii.

Banowany powinien być „nick” czy „IP”

Bo to jest temat do przyszłego regulaminu, a nie jakieś bzdety ,czy wolno obrażać , albo czy wolno używać wulgarnych słów.itp.