Forum - BOKSER.ORG
Wołodymyr Kliczko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Wołodymyr Kliczko (/thread-750.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Wołodymyr Kliczko - Gogolius - 10-01-2015 08:49 AM

Jesli rozmowy z Jenningsem nie dojda do skutku, Kliczko ma zaboksowac w kwietniu. Oboz dominatora rozwaza wystep w Kijowie - Wladimir boksowal w ojczyznie tylko raz, przegrywajac przez TKO z Purritym.
Mozliwe, ze jego rywalem bylby Tyson Fury - obowiazkowy pretendent do pasa WBO.


RE: Wołodymyr Kliczko - Wietnam - 14-01-2015 05:00 PM

no nie wcześniej Boskerski Dźiadek był kompletnie pomijany w wypowiedziach Władimira, a teraz sam Kliczko mówi:
"On znajduje się na mojej liście życzeń,,
Szczerze, to już ja sam naprawdę chce aby Władek wzioł, Briggsa za rywala i wybił mu Boks raz na zawsze z głowy,
Briggs wypożyczy z teatru kilka kostiumów na konferencje i ważenie, wszystko się oczywiście sprzeda, Sad walka zapewne w Monachium lub Hamburgu, jedną rade dla Briggsa będę miał, niech już rezerwuje miejsce w szpitalu, po walce,żeby były tylko wolne miejsca na oddziale intensywnej terapii, najlepiej jak to będzie ten sam Krankenhaus, po którym trafil po walce z Wićią.


RE: Wołodymyr Kliczko - Martin - 14-01-2015 06:02 PM

Skoro Witalij nie wybił mu z głowy boksu raz na zawsze to lanie od Władimira też nic nie da.........ale ja myślę, że to cały czas podpucha z tym Briggsem, choć wstępna rezerwacja hali w Monachium już podobno jest.


RE: Wołodymyr Kliczko - Gogolius - 14-01-2015 06:06 PM

Nie no, dno... Wladimir zaczal punktowac wyborem Saszy (nie sama walka), potem marudzil na Pulewa ze malo medialny i chcialby czegos w USA, dal swietna walke z Pulewem, mial zakontraktowanego Jenningsa, Fury w kolejce a tu kurde jakis Briggs. Zenujace.

Na pewno nie obejrze tej farsy, tu nawet nie ma szans na jakis lucky punch jak z Laepaiem.


RE: Wołodymyr Kliczko - Tar-Ellendil - 14-01-2015 06:08 PM

Lepiej wrócić w późniejszym terminie niż karmić kibiców kolejnym missmatchem, który będzie złą reklamą wagi ciężkiej i boksu.


RE: Wołodymyr Kliczko - Wilczekstepowy - 26-04-2015 03:57 PM

Następny najprawdopodobniej Fury. Jak teraz widzicie ten pojedynek po tym, co zobaczyliście wczoraj? Akcje Fury'ego podskoczyły w pojedynku z Kliczko? Jak powinna się dalej potoczyć kariera młodszego z braci Kliczko? Powinien powoli myśleć o zakończeniu kariery?


RE: Wołodymyr Kliczko - Tar-Ellendil - 26-04-2015 04:01 PM

Walka z Furym będzie bardzo ciekawa nie tylko ze strony marketingowej. O samej walce z Tysonem napiszę coś więcej jak już ogłoszą. A co dalszej kariery Władimira to moim zdaniem powinien dążyć do walki o pas WBC i po jego zdobyciu odejść jako wielki mistrz.


RE: Wołodymyr Kliczko - Gogolius - 26-04-2015 06:43 PM

Dla mnie pisanie o tym, ze Kliczko sie postarzal i dopadl go wiek to nieporozumienie. Mial swietny poczatek walki, w srodku sie niepotrzebnie spial, ale ogolnie on wygral te walke wyraznie z chwalonym Jenningsem. Ja jestem pewny, ze jesli Fury zrobi mu kuku to dlatego ze to Tyson jest taki zajebisty (pisze to od pol roku) a nie ze Kliczko nagle sie postarzal.

Wyszedl wczoraj do goscia, ktory nie stanowil ofensywnego zagrozenia i ktorego mozna bylo pokonac dwoma ciosami na krzyz i to zrobil. Poza tym ciezko wypasc fajnie na tle mobilnego rywala zamiast wymieniac ciosy jak z Pulevem albo obijac byczka Laepaia.

Mysle, ze kolejna walke Wladek zawalczy z Furym w Anglii, moze na Wembley. Pozniej przyjdzie czas na Wildera, albo kogos atrakcyjnego dla Amerykanow, bo potyczka znow odbedzie sie na HBO.

Jak Fury go powaznie nie stlucze to Kliczko poboksuje ze dwa lata, ale odejdzie podobnie jak brat czyli w dobrej formie, bez wstydu jak np Tyson.


RE: Wołodymyr Kliczko - Krzych - 26-04-2015 08:05 PM

To niekoniecznie musi być spadek formy. Po prostu Jennings dobrze się bronił i ukazała się jednowymiarowość Kliczki, który ma swój lewy prosty, prawy prosty i lewy sierp i na tym się kończy. Nie ma żadnego planu B.


RE: Wołodymyr Kliczko - Melvin - 26-04-2015 08:13 PM

Czekam teraz niecierpliwie na walke z Furym,ta walka mnie naprawdę grzeje,na przetrwanie dystansu ma mniejsze niż Bryant,ale według mnie w tej walce będzie gorąco,Fury to jest szaleniec i może wprowadzić do ringu taki bałagan jakiego Wład dawno nie widział Big Grin