Forum - BOKSER.ORG
Wołodymyr Kliczko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Wołodymyr Kliczko (/thread-750.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Władymir Kliczko - Sander - 10-01-2014 09:49 PM

I to ma być walka o mistrzostwo świata?
Leapai? Z całym szacunkiem dla tego pana ale pokonanie wesołego grubaska z Rosji nie może być przepustką do walki o mistrzowskie pasy...
Władimir mając takich rywali to w przeciągu kilku walk nie przyjmie jednego porządnego ciosu. Do 50-tki będzie panował.
Mormeck, Thompson, Wach, Pianeta, Leapai - lista wstydu...


RE: Władymir Kliczko - Tar-Ellendil - 10-01-2014 10:00 PM

Taki z niego wielki mistrz, a to walki o pas WBC bez jego udziału są ciekawsze i jedyne na co można liczyć w tym roku poza walką z Lepim to Pulev. Jak wygra obie te walki przed czasem i bez przytulania to będzie jak na niego udany rok ...


RE: Władymir Kliczko - kubala1122331 - 10-01-2014 11:00 PM

No troszkę lipa. Pamiętam sam pisałem, że chcę takiej walki, no ale bez jaj Smile Nigdy nie sądziłem, że do niej dojdzie.
Tego Leapaia to by kurde Andrzej Wawrzyk mógł zlać, a to pretendent do pasa... Oczywiście będę kibicował Samoańczykowi, no ale nie powinien dostać tej walki Tongue


RE: Władymir Kliczko - BMH - 10-01-2014 11:37 PM

Z tym Wawrzykiem, to Kubala pojechales ostro po bandzie.Big Grin


RE: Władymir Kliczko - Tar-Ellendil - 11-01-2014 12:44 PM

Wawrzyk się mierzy z Williamsem, a gdzie mu do Leapaia Big Grin

Jeden celny sierp i niestety Andrzej pada.


RE: Władymir Kliczko - Gogolius - 08-05-2014 02:41 PM

IBF ma dosc czekania na inicjatywe Wlada i pod grozba zabrania mu tytulu nakazala zorganizowanie walki z oficjalnym pretendentem, Kubratem Pulevem. Sauerland informuje ze wstepne negocjacje juz trwaja.

Mam przeczucie ze to bedzie jedna z mniej interesujacych walk Kliczki: nie dosc ze bedzie jak zwykle to Pulev jeszcze nie bedzie sie efektownie przewracal jak Povietkin lub Laepai.
Moze to moj brak entuzjazmu do Kubrata ale uwazam go za zawodnika przecietnego jak na topHW a do tego nie widze w nim zadnych atutow na Kliczke: ani szybki, ani nacierajacy ani silny. Raczej zawodnik do walki "lewy na lewy" i nudne wypunktowanie. Obym sie mylil.


RE: Władymir Kliczko - Tar-Ellendil - 08-05-2014 03:02 PM

To już było wiadome od walki z Thompsonem i Pulev to bez wątpienia dzisiejsza czołówka i pretendent nr.1 więc nie ma innego wyjścia dla Kliczki.

Kubrat nie gwarantuje zbyt dużych emocji, ale na pewno jest najlepszym rywalem Władimira obok Povetkina i Haye'a. Wielka unifikacja poczeka do następnego roku i dzięki temu mistrz WBC sprawdzi się z Wilderem i może nawet Jenningsem/Perezem.


RE: Władymir Kliczko - Sander - 08-05-2014 03:12 PM

Nie można się z Toba nie zgodzić @Gogolius. Walka Kliczko vs Pulev nie wzbudza wielkich emocji, ale wolę juz taki pojedynek, niż freak z Leapaiem.
Pulev to do bólu solidny pięściarz. Wszystkie elementy bokserskiego rzemiosła na porządnym poziomie, ale brak błysku. Nie odbieram mu szans na sprawienie niespodzianki, cięzki obóz, ogromna motywacja, świadomość zapisania się na kartach historii - to wszystko może wpłynąć pozytywnie na postawę Bułgara, ale tradycyjnie, wielkich szans w walce z Kliczko nie ma.


RE: Władymir Kliczko - Tar-Ellendil - 08-05-2014 03:13 PM

Ja już sobie w głowie wyobrażam widok Władimira wieszającego się na Pulewie i ten widok mnie przeraża.


RE: Władymir Kliczko - Krzych - 08-05-2014 06:19 PM

To jest walka z tych poważniejszych ze względu na pozycję Kubrata w HW więc będzie 12 rundowa wieszanina.