Forum - BOKSER.ORG
Wołodymyr Kliczko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Wołodymyr Kliczko (/thread-750.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Władymir Kliczko - Pakman - 06-03-2013 05:12 PM

Władimir Kliczko, mistrz propagandy, żeby nie powiedzieć kłamstwa





RE: Władymir Kliczko - Adammobp - 08-03-2013 08:58 PM

Oj niech się cieszą Kliczkowie, że zdobyli taką pozycję na rynku niemieckim i to bez konieczności przyjmowania niemieckiego paszportu. Gdyby nie to, taki Władimir za walki z Pianetami nie dostałby milionów.

A ja powtórzę, co mówiłem wcześniej - wybór Pianety to niejako nobilitacja dla Alberta Sosnowskiego.


RE: Władymir Kliczko - Pakman - 09-03-2013 11:04 AM

Fragment wywiadu z Berndem Boente, menadżerem Kliczków, dawno się tak nie uśmiałem Smile

" Przegląd Sportowy: Czy to prawda, że Krzysztof Włodarczyk może zostać obowiązkowym pretendentem federacji WBC do walki z Witalijem Kliczką?
Bernd Bönte: Dla mnie to zupełna nowość. Z tego co wiem, decyzją WBC obowiązkowego pretendenta wyłoni walka Chris Arreola - Bermane Stiverne, do której ma dojść 27 kwietnia.

- A jeśli ten pojedynek znowu zostałby przełożony?
To wszystko domysły, a ja gotów jestem komentować tylko fakty. Dla mnie obecnie rzeczywistość wygląda tak, że pretendentem do walki z Witalijem zostanie zwycięzca starcia Arreola - Stiverne. Jeśli WBC zdecyduje inaczej, wówczas zastosujemy się do wytycznych federacji. To oni tutaj rządzą. Wszyscy polscy bokserzy, z którymi mierzyli się bracia Kliczkowie - Albert Sosnowski, Tomasz Adamek, Mariusz Wach - okazywali się twardzielami. Polacy znani są z tego, że walczą z sercem i nigdy się nie poddają. Włodarczyk to dobry pięściarz i jestem pewien, że mogłaby to być dobra walka. Jest niepokonany i...

- Włodarczyk ma w bilansie dwie przegrane. Zawodnik wagi junior ciężkiej, nawet mistrz świata WBC, byłby godnym przeciwnikiem dla Witalija pod koniec jego kariery?
Bernd Bönte: Myślałem, że pyta pan o innego pięściarza, z rankingu WBC wagi ciężkiej. Jak on się nazywa, też na "W"?

- Wawrzyk, Andrzej.
No tak. W takim razie przepraszam za pomyłkę. Włodarczyka oczywiście też znam. To jednak zmienia postać rzeczy. Jak mistrz świata wagi junior ciężkiej może zostać obowiązkowym pretendentem w wadze ciężkiej? Jetem więcej niż pewien, że nie może. Słyszałem, że mistrz jednej kategorii może walczyć z mistrzem innej, ale nie słyszałem, żeby mógł zostać mianowany na pretendenta. Ta informacja musi być zatem błędna. "


RE: Władymir Kliczko - Jerome - 09-03-2013 04:55 PM

Pomylka zdaza sie kazdemu ale skoro Srebrny Smiec komentuje tylko fakty to niech sie douczy tym bardziej ze Vitek ma tylko jeden pas.


RE: Władymir Kliczko - Metzger - 09-09-2013 04:36 PM

Jak myślicie, jak długo powalczy jeszcze Władek? Ile jeszcze stoczy pojedynków? Do spełnienia aktualnego kontraktu z RTL bracia muszą stoczyć jeszcze 4 pojedynki. A już za dwa i pół roku Władkowi stuknie czterdziecha.


RE: Władymir Kliczko - Martin - 09-09-2013 04:42 PM

(09-09-2013 04:36 PM)Metzger napisał(a):  Jak myślicie, jak długo powalczy jeszcze Władek?
Dopóki będzie prezentował się w ringu tak jak obecnie to będzie walczył, a w związku z tym iż przyjmuje bardzo mało ciosów to jego kariera może jeszcze trochę potrwać, daję mu spokojnie jeszcze 3-4 lata.


RE: Władymir Kliczko - Metzger - 09-09-2013 04:54 PM

3 lata to max. Bo za 3 lata jest Olimpiada, w której Władek chce wziąć udział.


RE: Władymir Kliczko - Martin - 09-09-2013 05:01 PM

Wcale nie jestem przekonany czy wystąpi na olimpiadzie...w każdym bądź razie 3 lata to szmat czasu trudno dziś wyrokować co się stanie.


RE: Władymir Kliczko - Sander - 09-09-2013 05:13 PM

A nie było info, że jednak nie może na IO wystąpić? Właśnie ze względu na wiek.


RE: Władymir Kliczko - Metzger - 09-09-2013 05:31 PM

(09-09-2013 05:13 PM)Sander napisał(a):  A nie było info, że jednak nie może na IO wystąpić? Właśnie ze względu na wiek.
Z tego co pamiętam, to Międzynarodowy Komitet Olimpijski zgodził się na wyjątek dla Kliczki. Nie zgodził się natomiast komitet... ukraiński. Ale pamiętajmy, że Ukraina to najbardziej skorumpowane państwo w Europie, a może i na świecie, więc wystarczy posmarować komu trzeba i Władek po 20 latach zdobędzie swój drugi medal.

Zakładając że Władek nie zacznie walczyć częściej niż zwykle, to po Powietkinie zostanie mu maxymalnie 5 walk do czasu Olimpiady.