Forum - BOKSER.ORG
Wołodymyr Kliczko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Wołodymyr Kliczko (/thread-750.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Władymir Kliczko - Metzger - 16-02-2013 05:37 PM

(16-02-2013 04:49 PM)Jerome napisał(a):  Jeśli Jennings to walka tylko w stanach. To ma swój klimat nawet przed telewizorem.
Taa... zwłaszcza o 4 nad ranem.

Trzymam kciuki za wybór Jenningsa.


RE: Władymir Kliczko - Adammobp - 16-02-2013 08:31 PM

Gala ma być 6 kwietnia, a dziś mamy 16 lutego i jeszcze nazwisko przeciwnika nie jest pewne. Tak sobie... Dla pretendenta, który do takiej walki musi być przygotowany w 110 albo 120 procentach, to nie jest komfortowa sytuacja. Trochę mnie dziwi takie zwlekanie z wyborem rywala.


RE: Władymir Kliczko - AdamekFightPL - 17-02-2013 02:23 PM

@Adammobp
Gala początkowo miała odbyć się 6 kwietnia, ale ostatecznie odbędzie się kilka tygodni później. Nie czytasz bokser.org ? Big Grin


RE: Władymir Kliczko - Adammobp - 17-02-2013 03:44 PM

Czytam i nic takiego nie wyczytałem. Były tylko jakieś plotki, że być może, być może, coś tam coś tam.


RE: Władymir Kliczko - Szakal - 05-03-2013 10:25 AM

Oficjalny profil Braci na twitterze potwierdził walkę Władimira z Pianetą:
Cytat:It's official: Wladimir will fight against Francesco #Pianeta at the SAP arena Mannheim (Germany) on May 4! #saparena
I pomimo, że Pianeta jako rywala Kliczki niezbyt mi się podoba. to szczerze mówiąc, nie jestem jakoś rozczarowany bo i tak nie spodziewałem się nikogo lepszego.


RE: Władymir Kliczko - Maynard - 05-03-2013 10:44 AM

Kto to w ogóle jest Pianeta?!

(Właśnie zerknąłem na boxrec, bo to nazwisko było mi zupełnie obce i przypomniałem sobie walkę z Sosnowskim, którą Albert wygrał, ale sędziowie orzekli remis, nawet ją oglądałem... bosz...)


RE: Władymir Kliczko - BMH - 05-03-2013 11:51 AM

Kliczko jak w to na ogol bywa w wiekszosci swoich "wielkich walk" ma rywala na poziomie... moze byc ciezko. Pozniej jestem zmuszony sie spierac, ze bracia moga miec problem zalapac sie do dziesiatki najlepszych ciezkich w historii(u mnie w dyszce sie na bank nie zalapia). Szczerze, to zawsze postawie ponad Braci takiego Nortona, ktory chyba nigdy nie wygral walki mistrzowskiej- to dopiero paradoks-, nie mowiac o Foremanie, ktory jezeli chodzi o liczbe obron, to wypada zalosnie przy Ukraincach, a zawsze przez fachowcow bedzie ceniony wyzej.

Ta walka przypomina mi dlaczego tak niechetnie ogladam "krolewska" dywizje.


RE: Władymir Kliczko - Splint3rPL - 05-03-2013 05:23 PM

Mimo, że narzekałem na dobór przeciwników w ostatnich walkach braci i z góry znałem wynik, to mimo wszystko oglądałem. Teraz naprawdę sobie odpuszczę. Za co Pianeta dostał tą walkę? Co on takiego pokazał, że dostał szansę od mistrza? Eh, co to się porobiło z tą wagę ciężką...


RE: Władymir Kliczko - AdamekFightPL - 05-03-2013 05:43 PM

@Splint3rPL
Jak to co? zremisował z Albertem Sosnowskim Smile

A tak na poważnie to rzeczywiście Pianeta nie jest zagrożeniem dla Władimira... ale co tam, należy mu się ta walka. Chłopak dużo w życiu przeżył, pokonał dużo trudniejszego przeciwnika niż Kliczko.


RE: Władymir Kliczko - Crumb - 05-03-2013 07:25 PM

Jest młody, leworęczny, ma niesamowite serce do walki. Zrobi wszystko dla zwycięstwa. Jestem na to gotów i będę przygotowywał się bardzo sumiennie - zapewnia Kliczko


RZYGAĆ MI SIĘ CHCE na te jego wypowiedzi o swoich rywalach;/ Rzygać mi się chce na samą myśl o Kliczkach.