Forum - BOKSER.ORG
Szpilka vs Mollo - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Szpilka vs Mollo (/thread-721.html)



Szpilka vs Mollo - PeterManfredo - 02-11-2012 01:56 PM

Jak podaje wp.pl i sportfan.pl kolejnym rywalem Artura Szpilki ma być Mike Mollo były rywal Andrzeja Gołoty. Walka miałaby się odbyć w USA. Do starcia miałoby dojść w styczniu bądź lutym 2013 roku na tej samej gali, na której będzie się bił Andrzej Fonfara. Mollo o Szpilce: "Jest młodym i bardzo silnym zawodnikiem, ale musi się jeszcze dużo nauczyć. Ma dobrą szybkość rąk i nieźle z niej korzysta, jednak potrzeba dużo czasu, aby stać się dobrym w tym sporcie". Ciekawie się zapowiada


RE: Szpilka vs Mollo - AdamekFightPL - 02-11-2012 02:01 PM

Sportfanem nie ma się co sugerować. Wp też nie wydaje mi się zbyt wiarygodnym źródłem informacji. Tak czy inaczej Mollo to żaden test dla Szpilki. Kilka rund (2-3) i KO. Później Arturem będzie mówił jak to by Adamka nie zniszczył i jak to Adamek z leszczami nie walczy.


RE: Szpilka vs Mollo - PeterManfredo - 02-11-2012 02:01 PM

W każdej plotce jest trochę prawdy...


RE: Szpilka vs Mollo - Pakman - 02-11-2012 02:05 PM

Dla Artura najlepszym rywalem obecnie byłby moim zdaniem Audley Harrison. Anglikowi mało było łomotów, więc Artur też mógłby go efektownie wykończyć. Na pewno po takim pojedynku świat usłyszałby o Szpili.


RE: Szpilka vs Mollo - PeterManfredo - 02-11-2012 02:07 PM

Mollo dwa lata nie walczy,dostał ofertę na zarobienie paru zielonych. Nie musi jeździć po Polsce przyjadą do niego...Oferta marzenie. Szpilka też skorzysta,kolejna walka w Stanach,znany przeciwnik. Obie strony powinny być zadowolone


RE: Szpilka vs Mollo - Szakal - 02-11-2012 02:11 PM

Do walki z Lawrencem Mollo nie został dopuszczony przez komisję lekarską, bo ponoć ma poważne problemy z kręgosłupem.

Poza tym Mike jako rywal jest niby okej, ale 1)nieaktywny od dwóch lat 2)jego forma wydaje się być wątpliwa, delikatnie mówiąc.

Proponuję poczekać na oficjalne potwierdzenie albo zaprzeczenie ze strony Wasilewskiego. WP to nie jest zbyt wiarygodne źródło.


RE: Szpilka vs Mollo - PeterManfredo - 02-11-2012 02:13 PM

Jak nic z tego nie wyjdzie,usunę wątek i po kłopocie. Bałaganu nie będzie


RE: Szpilka vs Mollo - Szakal - 02-11-2012 02:16 PM

@Peter
Oczywiście. Nie miałem zamiaru czepiać się Ciebie za utworzenie tego wątku, jeśli tak to zabrzmiało to przepraszam. Chodziło mi tylko o wstrzymanie się w kwestii ewentualnych prognoz czy dywagacji "Kto potem dla Szpilki" i tak dalej.


RE: Szpilka vs Mollo - Maynard - 02-11-2012 02:16 PM

Czyste spekulacje i plotki o marnych w dodatku pięściarzach.

Nie zakładajcie, proszę kolejnych tematów o niepotwierdzonych walkach, bo nie ma to sensu. Jeszcze bym zrozumiał, gdyby chodziło o Mayweather-Pacquiao, ale to?

Zamykam

P.S.
Temat o panu bokserze Szpilce jest w dziale "Bokserzy".