Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - Gogolius - 11-12-2014 07:36 AM

Co do wylacznosci na jakis produkt to jest w tym sporo prawdy, jesli ktos cos reklamuje/uzycza wizerunku to powinien byc z marka kojarzony na caly czas trwania wspolpracy. Nie bez przyczyny Adamek w kazdym publicznym wystepie nosil na sobie logo napoju emergetycznego.

A Briney Spears dosc energicznie i gesto tlumaczyla sie w swoim prime z tego, jako miala prywatnie byc widziana z puszka coca-coli, a miala ogromny kontrakt z pepsi.

Mysle ze zaden producent odziezowy nie zgodzilby sie na kontrakt bez obwarowan, chocby to mialo dopuszczac niektore firmy/z konkretna wielkoscia logo -> Floyd nie wyglada na takiego co godzilby sie na jakiekolwiek ograniczenia.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 11-12-2014 07:39 AM

BMH, jeszcze wiele nauki życia przed Tobą...


RE: Floyd Mayweather, Jr. - BMH - 11-12-2014 10:06 AM

(11-12-2014 07:36 AM)Gogolius napisał(a):  Co do wylacznosci na jakis produkt to jest w tym sporo prawdy, jesli ktos cos reklamuje/uzycza wizerunku to powinien byc z marka kojarzony na caly czas trwania wspolpracy. Nie bez przyczyny Adamek w kazdym publicznym wystepie nosil na sobie logo napoju emergetycznego.

A Briney Spears dosc energicznie i gesto tlumaczyla sie w swoim prime z tego, jako miala prywatnie byc widziana z puszka coca-coli, a miala ogromny kontrakt z pepsi.

Mysle ze zaden producent odziezowy nie zgodzilby sie na kontrakt bez obwarowan, chocby to mialo dopuszczac niektore firmy/z konkretna wielkoscia logo -> Floyd nie wyglada na takiego co godzilby sie na jakiekolwiek ograniczenia.

Zgadzam sie Gogolius ze wszystkim co napisales.Wink


RE: Floyd Mayweather, Jr. - RSC-2 - 11-12-2014 06:46 PM

@BMH
Na początku dyskusji jeszcze kozaczyłeś i próbowałeś zdyskredytować adwersarza
(10-12-2014 11:38 PM)BMH napisał(a):  ..wymien chociaz kilku sportowcow ktorzy tak trzepia hajs na tych reklamach, ze maja wielokrotnie wieksza przebitke niz z wyplat.
......prosze o przyklady, moze otwrzysz mi oczy, lub.. sobie.


A kiedy otworzono Ci już te oczy napisałeś tak”

(11-12-2014 01:08 AM)BMH napisał(a):  No, spoko niezle, to mnie zaskoczylo. ... Moze racje miec Metzger, a moze nie, w kazdym razie, ja nie jestem takim ignorantem, by sadzic, ze moja racja jest naj, a inni gowno sie znaja.

Bez komentarza.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - BMH - 11-12-2014 07:08 PM

No przeciez ja od poczatku pisalem, ze wydaje mi sie, iz brak kontraktu Floyda wynika z tego, czy tamtego. Nigdzie nie napisalem(w przeciwienstwie do Metzgera), ze to faktyBlush, a jedynie moje domysly.
Trenuj czytanie ze zrozumieniem RSC, bo to jaja zeby miec z tym problem, gdy kilka lat temu juz wyliczales sume sily ciosow Oscara i Floyda, w tej "sprzedanej walce".. Heh Big Grin


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Joker - 11-12-2014 07:28 PM

Floyd to kłamczuszek powiedział na wizji że żeby być najlepszym trzeba pokonać najlepszych.A ja tylko powiem-Many Pakiał.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - KrychuTMT - 11-12-2014 07:34 PM

Floyd pokonał lepszych bokserów od Manego Pakiało, JMM czy Castillo to cenniejsze skalpy niż Manny.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - BMH - 11-12-2014 07:38 PM

Akurat Floyd to bokser ktory ma najlepszy resume sposrod wszystkich aktywnych bokserow. Wniosek-Floyd walczy z najlepszymi.Smile


RE: Floyd Mayweather, Jr. - RSC-2 - 11-12-2014 07:41 PM

@BMH
Jestem zbyt cwany lis, abyś wcisnął mi taki kit.
Takie bajki możesz opowiadać pozostałym „dzieciom z piaskownicy”
Wyjaśniasz ,że wszędzie pisałeś „wydaje mi się”
Jeżeli tak, to po pierwsze ciągle „źle Ci się wydaje.”
A po drugie jeżeli nie masz dowodów i nie jesteś pewny to nie pisz że Ci się „wydaje” tak jak odpisywałeś mnie w czasie polemiki na temat ustawiania walk mejłtera bo ja też tam pisałem ,że jest to moja opinia a nie „fakt” , ale Ty nie przyjmowałeś tego do wiadomości.

Dlatego też z Twoich wpisów ułożyłem dla Ciebie odpowiedź ,którą będę umieszczał pod wieloma twoimi wpisami i opiniami abyś na własnej skórze odczuł jaki rodzaj polemiki uprawiasz na tym portalu.

Ta odpowiedź jest ułożona z Twoich wpisów odnoszących się do moich treści umieszczanych na forum, którą można także odnieść do Twoich wpisów na temat reklam.
„ Jeżeli chcesz kogoś przekonać, że na reklamach nie zarabia się więcej niż na gażach to wypadałoby powołać sie na dowody. Grunt, że przekonałeś siebie BMH , z reszta nie pójdzie Ci tak łatwo, ale chętnie poczytam jak otwierasz wszystkim oczy.
Jak na razie treść jest oparta na Twoim widzimisie, na które brak Ci dowodów, ale polegasz na przeczuciu. Nie kupuje tego.

Nie oczekuje, że podasz dowody, bo wiem, że takich nie masz. Wymyślasz historyjki co może i jest fajna rozrywka.
Proszę o choćby jeden dowód to potwierdzający co starasz sie wcisnąć. Podpierasz to swoja intuicja, czy może gdzieś to wyczytałeś?”




I co Ty na to BMH?


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Joker - 11-12-2014 07:54 PM

(11-12-2014 07:34 PM)KrychuTMT napisał(a):  Floyd pokonał lepszych bokserów od Manego Pakiało, JMM czy Castillo to cenniejsze skalpy niż Manny.

Krychu napisz że żartujesz.

(11-12-2014 07:38 PM)BMH napisał(a):  Akurat Floyd to bokser ktory ma najlepszy resume sposrod wszystkich aktywnych bokserow. Wniosek-Floyd walczy z najlepszymi.Smile

Nie,bo nie ma tam Paciao.Gdy Floyd był w ciupie to Manny był numer jeden.Z resztą Pac to najbardziej utytułowany boxer ibh wiec w tej kategorii jest choćby najlepszy Smile