Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - Gogolius - 10-12-2014 07:50 PM

Krzych, az takiej ciszy ze strony Mayweatherów nie ma. Wypowiadał się i wujcio i ta prawa reka Haymona. Niby bez konkretów ale cos tam gadaja. Poza tym Arum mogl gadac o tym przed walka z Algierim zeby podkrecic zainteresowanie, ale teraz juz po walce a jadaczka sie nie zamyka -> musi byc w tym cos wiecej.

Co do reklam to prawda lezy po srodku, akcje Floyda spadly w momencie gdy trafil do wiezienia, mial jakis kontrakt z... maszynkami do golenia/jakims plynem czy cos. I zostal zawieszony. A ze Floyd ma nosa do interesow i hajs na rozkrecenie biznesu, przyszedl wielki kontrakt z SHO i zaczela sie zabawa w linie odziezowa itd. Z tym ze dochody z czapeczek oficjalnie nie sa mu zaliczane i dlatego ma tylko kase za walki.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 10-12-2014 08:12 PM

"- Khan od dawna chce walki ze mną, ale ja nie mogę walczyć z każdym, kto wyzywa mnie na pojedynek, bo musiałbym boksować jeszcze 30 lat. Khan musi pokazać, że jest na poziomie mistrzowskim, musi udowodnić, że zasłużył na walkę ze mną - mówi "Money" Floyd, który w tym roku dwukrotnie pokonał Argentyńczyka Marcosa Maidanę.

- Jeszcze nie zdecydowałem, kto będzie moim następnym przeciwnikiem, ale powiem tylko tyle, że będę uważnie przyglądał się walce Khana w sobotę. Zobaczymy, czy jego boks jest tak dobry jak jego przemowy - zdradza Mayweather."

Ringpolska.pl


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 10-12-2014 08:13 PM

(10-12-2014 06:48 PM)BMH napisał(a):  Po co mu kontrakty, tak jak mial np. Tiger Woods, ze musial non stop chodzic w jednej firmie ciuchow..?
Jezusie Nazareński, jak można być tak naiwnym? Żadna poważna firma nie zleci reklamy komuś takiemu. Za duże ryzyko. Ale tłumacz sobie dalej, że Floyd jest taki zajebisty, że nie schyla się po kolejne setki milionów $, bo noszenie jakiegoś loga na ubraniu jest dla niego zbyt niskie.

(10-12-2014 07:39 PM)BMH napisał(a):  Czym sie udziala ta "glupota"
Akurat istnieją badania wykazujące związek pomiędzy poziomem inteligencji, a gustami muzycznymi. Nie pamiętam dokładnie ale nie zdziwiłbym się, gdyby fani Biebera zaliczali się do tych głupszych. I nic dziwnego, wszak słuchają go głównie dzieci do lat 14.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 10-12-2014 08:15 PM

Chętnie zobaczę te badania jeśli można Smile


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 10-12-2014 08:22 PM

(10-12-2014 08:15 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Chętnie zobaczę te badania jeśli można Smile
http://musicthatmakesyoudumb.virgil.gr/mtmydStaircaseLarge.png


RE: Floyd Mayweather, Jr. - BMH - 10-12-2014 08:26 PM

(10-12-2014 08:13 PM)Metzger napisał(a):  Jezusie Nazareński, jak można być tak naiwnym? Żadna poważna firma nie zleci reklamy komuś takiemu. Za duże ryzyko.

Ale zes wymysli pffff. Niezla beka z Ciebie, jak zawsze w tamcie swojego Murzynskiego idola.

1) Skad wiesz, ze Floyd chcialby sie wiazac kontraktem z firma jak nike, czy adidas? Moze on ceni sobie ubieranie sie w co chce i jak chce, a nie tak jak zycza sobie tego inni. Myslenie nie boli.

2)Tyson mial znacznie wiecej grzechow na koncie niz Floyd, i nie przeszkadzalo to by stal sie twarza BLACK. I cala Twoja teoria spiskowa idzie do lamusa.Cool

3)Pacquaio, tez latal po kasynach, zdradzal zone i dymal dziwki, i jakos kontrakt z Nike mial, lub ma nadal. Kolejny fakt obala Twoje domysly.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 10-12-2014 08:28 PM

Z tych badań dobrze wypadłem, ale brakuje masy wykonawców, a badania tego typu trzeba brać z dystansem.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 10-12-2014 08:29 PM

@BMH, , Powiedz szczerze, widziałeś jak Pacquiao dyma dźiwki?Byłeś na łóżku obok?


RE: Floyd Mayweather, Jr. - KrychuTMT - 10-12-2014 08:31 PM

O Boziu, ocenianie czyjejś inteligencji na podstawie słuchanej muzyki. Równie dobrze mogę powiedzieć, że matematyk to głupek bo wolę historie.
Co na tym forum się wyprawia. Zaraz ktoś mi napiszę, że jestem idiotą bo piszę lewą ręką XD .


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Krzych - 10-12-2014 08:33 PM

Dobra, okej, przyznaję, myliłem się, plastikowa lalka, której jedynym życiowym zmartwieniem jest konto Justina na portalu społecznościowym to nie jest głupota. Głupota w ogóle nie istnieje, a świat jest piękny i idealny. A tak poważnie to ja rozumiem te wszystkie idee o tolerancji i tak dalej, dlatego akceptuję homoseksualistów, ludzi wyznających różne religie i wielu wielu innych, nawet takie nakręcone piszczące laleczki jak właśnie te fanki Biebera, ale to zmienia faktu, że trzeba pewne rzeczy nazywać po imieniu, bo jeżeli tego nie będzie to zaraz dojdziemy do wniosku, że nie ma na świecie żadnych wartości, bo nie ma wartości przeciwstawnych, a świat jest pięknym i idealnym miejscem.

Dobra, ja myślę, że powinniśmy przystopować trochę z offtopami. Sanderowi się chyba dzisiaj wyczerpią baterie od syreny policyjnejBig Grin Dajmy sobie już spokój. Niech mi ktoś lepiej powie, jak mam edytować główny post w plebiscycie forum jak nie mogę po 30 minutach od napisania nic z nim zrobić...

(10-12-2014 08:31 PM)KrychuTMT napisał(a):  Zaraz ktoś mi napiszę, że jestem idiotą bo piszę lewą ręką XD .

Lepiej nie ryzykuj. A poważnie, to słyszałem kiedyś taką teorię, a nawet podobno była ona czysto naukowa. Brzmiało to mnie więcej tak, że mamy dwie półkule mózgu i leworęczni używają ich inaczej niż praworęczni. Nie wiem już kto podobno używa bardziej jakiej części mózgu, ale ostateczny wniosek był taki, że leworęczni mają mniejsze zdolności do logicznego myśleniaBig Grin Pamiętam to chyba nawet jeszcze z czasów gimnazjum. Nie wiem jakim cudem to zapamiętałem, pewnie dlatego, że wydawało mi się to aż tak bezsensowneBig Grin Zawsze się głupoty w głowie zagnieżdżą. Ważnych rzeczy się nie pamięta, ale oczywiście wypociny jakiejś praktykantki z lekcji z gimnazjum będę pamiętał doskonale do końca życiaBig Grin