Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - KrychuTMT - 09-12-2014 08:53 PM

Senior by pisał, a Roger by czytał Floydowi Big Grin.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - BMH - 09-12-2014 08:54 PM

(09-12-2014 08:52 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Floyd senior może i potrafi czytać, ale z tego co on mówi to niewiele można zrozumieć.

Senior portrafi plynnie czytac, Roger pisac bez bledow, a Floyd ma najwiecej do opowiedzenia. Przy takim ukladzie sil, sa oni zdolni do wydania ksiazki.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 09-12-2014 08:57 PM

Zawsze może poprosić o pomoc dzieci, które mają najlepszą dostępną edukacje.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 09-12-2014 08:59 PM

mógłby puszczać sobie własną Biografię z Audio-Booka. Smile
@Krzych, widzisz w odróżnieniu od ciebie, Ty nienawidzisz Pacquiao ponieważ cenisz tylko Floyda.
Ja jestem fanem Pacquiao, Donaire.m.in, ale nie nienawidzę Mayweathera, , cenię i Philiphino i Floyda,Jest geniuszem,
Po prostu gdy dochodzi do pytań pt, kto wygrałby walkę Mayweather vs Pacquiao i za kim będę, zawsze będę po stronie Pacquiao.
Smile i tyle. . A to że napisze czasamj żartem o Florydzie to tylko czysta ironia, Pozdrawiam...


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Sander - 09-12-2014 09:03 PM

Heh, jakby trio Floyd-stary i Roger wzięli się za książkę to o ja pierdolę Smile

Większy hardkor by wyszedł niż Tysonowi, który też długo nie potrafił czytać i pisać Tongue


RE: Floyd Mayweather, Jr. - KrychuTMT - 09-12-2014 09:05 PM

Tylko wujek Jeff taki na uboczu Sad.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 09-12-2014 09:08 PM

Cytat:mógłby puszczać sobie własną Biografię z Audio-Booka. Smile
@Krzych, widzisz w odróżnieniu od ciebie, Ty nienawidzisz Pacquiao ponieważ cenisz tylko Floyda.
Ja jestem fanem Pacquiao, Donaire.m.in, ale nie nienawidzę Mayweathera, , cenię i Philiphino i Floyda,Jest geniuszem,
Po prostu gdy dochodzi do pytań pt, kto wygrałby walkę Mayweather vs Pacquiao i za kim będę, zawsze będę po stronie Pacquiao.
Smile i tyle. . A to że napisze czasamj żartem o Florydzie to tylko czysta ironia, Pozdrawiam...


Ja mam tak samo, ale w drugą stronę. Jeśli mam wybrać stronę konfliktu to wybieram Floyda bo to mój ulubiony obecnie bokser i wzbudza u mnie zainteresowanie, a Pacquiao zawiódł mnie po walce 3 walce z Marquezem kiedy wierzyłem, że jest lepszy nawet od Moneya. Od tamtej pory walki Pacquiao nie wzbudzają u mnie takich emocji jak walki Floyda. Teraz to Manny potrzebuje Floyda bo bez walki z nim nigdy nie wróci na sam szczyt boksu.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 09-12-2014 09:10 PM

Floyd ma rodzeństwo?


RE: Floyd Mayweather, Jr. - BMH - 09-12-2014 09:11 PM

(09-12-2014 09:03 PM)Sander napisał(a):  Heh, jakby trio Floyd-stary i Roger wzięli się za książkę to o ja pierdolę Smile

Większy hardkor by wyszedł niż Tysonowi, który też długo nie potrafił czytać i pisać Tongue

Co strone bysmy czytali jak to "mlody" by skopal wszystkim dupy, od Pacquaio po chyba samego Kliczke.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 09-12-2014 09:12 PM

Zawsze mnie śmieszy jak bokserzy mówią, że skopią komuś dupę. Rękami jeszcze nikt nikogo nie skopał Big Grin