Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wilczekstepowy - 23-11-2014 02:02 PM

(23-11-2014 02:45 AM)kubala1122331 napisał(a):  Szkoda mi dzieciaka. Ma 15 lat, a już mu się w dupie poprzewracało...
Kubala, pewnie dzieciakowi brakuje bardziej ojca niż kasy. Kasą się nie kupi miłości własnego dziecka. Nie wiem oczywiście o co tak dokładnie chodzi ale zapewne o to, co każdemu dzieciakowi. Oto aby być numerem jeden u własnego taty.

@ Metzger, a o co poszło, że Floyd trafił do więzienia?


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 23-11-2014 02:28 PM

(23-11-2014 02:02 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  @ Metzger, a o co poszło, że Floyd trafił do więzienia?
Pobił z zazdrości swoją byłą żonę/dziewczynę i jednocześnie matkę swego dziecka bo ta miała czelność umawiać się z nowym facetem. To jest wersja oficjalna, ale psychofani Floyda twierdzą, że wredna baba sama się pobiła i oskarżyła króla, aby naciągnąć go na kasę lub wsadzić do pudła.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wilczekstepowy - 23-11-2014 06:04 PM

Dzięki za wyjaśnienie. Smile


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 23-11-2014 06:25 PM





Smutne Rolleyes

Tutaj macie filmik długi w diabli pokazujący szczegółowo styl Floyda:






RE: Floyd Mayweather, Jr. - KrychuTMT - 23-11-2014 06:39 PM

W Stanach mają obsesję na punkcie "nietykalności cielesnej". Znając życie Mayweather ją popchnął i zrobili z tego aferę. Zresztą co mnie obchodzi jego życie osobiste, jest najlepszym bokserem na świecie, jednym z najlepszych w historii, a to dla mnie jako kibica jest najważniejsze.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Joker - 23-11-2014 06:50 PM

Czyli może tłuc żone i to nie zmieni Twojego podejścia do niego?Ja np bardzo lubiłem walki Valero,bokser-świetny człowiek-śmieć.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 23-11-2014 06:51 PM

Valero miał ciężki wypadek, który jak widać odbił się na jego psychice.

To była ciekawa postać szkoda tego co się potem z nim stało. W ostatniej walce pamiętamy przecież wygrał przed czasem z DeMarco.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Joker - 23-11-2014 07:05 PM

Dostając przytym perfidnie z łokća.Źle wyglądało tamto rozcięcie.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 23-11-2014 07:07 PM

(23-11-2014 06:39 PM)KrychuTMT napisał(a):  W Stanach mają obsesję na punkcie "nietykalności cielesnej".
I bardzo dobrze. Nietykalność cielesna powinna być święta.

(23-11-2014 06:39 PM)KrychuTMT napisał(a):  Znając życie Mayweather ją popchnął i zrobili z tego aferę.
Znając życie, to w przypadku zwykłego popchnięcia Floyd ze swoim majątkiem wynająłby taki sztab prawników, że dostałby najwyżej symboliczną grzywnę lub wręcz zostałby uniewinniony.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wilczekstepowy - 23-11-2014 07:44 PM

Do tego na policję zadzwonił syn, a więc sprawa musiała wyglądać poważnie skoro chłopak się na to zdecydował.