Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - Martin - 28-08-2014 06:57 PM

Mayweather vs Broner? Bez jaj, walka do jednej bramki.....choć przy odpowiedniej promocji może by się w Ameryce to dobrze sprzedało...


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 28-08-2014 07:03 PM

Mayweather - Broner? Takie zestawienie stylów przyćmiłoby walki Haggler-Hearns, Ibeabuchi-Tua i Lebiediew-Jones!


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 29-08-2014 12:46 PM

Broner musi odzyskać najpierw swoją pozycję i wygrać jakiś pas w półśredniej na co się na razie nie zanosi. W lekkiej miałby dużo lepsze szanse na dominacje.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Gogolius - 05-09-2014 10:45 AM

Shantel Jackson pozwala Floyda zarzucajac mu grozenie bronia, nekanie itp. (w sumie 11 zarzutów) - Floyd mial dopuscic sie tych spraw w latach 2012-2013.

Co ciekawe sprawa wyplywa tuz przed rewanzem z Maidana, a przeciez przed pierwsza walka tez bylo zamieszanie w prywatnym zyciu Mayweathera, kiedy byla gadka na temat zdjec USG z usunietej ciazy przez... Shantel Jackson.

Przypadek?


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Hugo - 05-09-2014 10:15 PM

@Gogolius
Ja nie wierzę w przypadki. Shantel mści się za publiczne ekscesy Floyda z prostytutkami lub Maidana przyprawił Floydowi rogi. A może nawet jedno i drugie.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Martin - 11-09-2014 06:52 AM

Mayweather zapowiada koniec...

http://www.sport.pl/sport/1,65025,16621765,Boks__Floyd_Mayweather_chce_za_rok_skonczyc_kariere.html


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Gogolius - 11-09-2014 07:29 AM

Ja sobie odpuscilem juz sluchanie Floyda i jego konca kariery, od roku co 3-4 miesiace pojawiaja sie teksty:
- nie musze bic rekordu 49-0, moge skonczyc wraz z kontraktem
- nic nie musze, moze walka z Alvarezem/Maidana byla ostatnia? (odpowiednio po walkach z oboma bokserami)
- bede walczyl dopoki zdrowie i motywacja pozwola, chce byc zapamietany jako wielki bokser


Oczywiscie opcja z zerwaniem kontraktu z SHO jest malo prawdopodobna, podobnie jak boksowanie dluzsze (wiek, hajs i osiagniecia beda na odpowiednim poziomie) wiec ten koniec kariery za rok jest realny, ale nie zmienia to faktu ze Floyd i jego rodzina (bo ojciec tez juz ponoc doradzal koniec kariery synowi nie mogac patrzec jak jest faulowany przez Maidane) co chwila wyskakuja z roznymi wariantami, troche zeby sobie pogadac, troche zeby podtrzymac zainteresowanie, a troche zeby ew. przygotowac opinie publiczna. To ostatnie wydaje sie niepotrzebne bo wiekszosc ludzi potrafi liczyc i widzi wielki kontrakt na 6 walk i umie spojrzec w metryke Floyda. Tyle ze moze to miec ukryty cel: gadka o koncu kariery moze spowodowac wyplyniecie jakiejs gigantycznej oferty za 50-ta walke, byle tylko Floyd zaboksowal raz jeszcze. A jak zdrowie mu pozwoli to za gruby hajs z dobrym rywalem to moze boksowac i do 40-tki.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Hugo - 11-09-2014 09:20 AM

Myślę, że to "grupa trzymająca władzę" w zawodowym boksie zdecyduje o tym, kiedy Floyd zakończy karierę. On generuje zbyt duże pieniądze, żeby pozwolili mu odejść, zanim zostanie wykreowany jego następca. A z tym, jak wiadomo, jest na razie problem.

Ktoś może to potraktować jako spiskową teorię, ale ja uważam, że Floyd już dostał ostrzeżenie (za zbyt małą aktywność lub za postawę w walce z Ortizem), kiedy wylądował na parę miesięcy w kryminale. Kiedyś niepokorni bokserzy ginęli w niewyjaśnionych okolicznościach (Sonny Liston), potem lądowali w więzieniu za fikcyjny gwałt (Mike Tyson), a dzisiaj to chyba najbardziej prawdopodobne byłoby jakieś oskarżenie o narkotyki lub pedofilię. W to można wrobić każdego.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Gogolius - 11-09-2014 10:05 AM

Wszystko spoko, ale kryminal nie byl czasem przed walka z Ortizem?

Jak dla mnie fakt, ze Showtime ma decydujaca role w wyborze rywali dla Floyda jest mega prawdopodobny, ale czy moga go zmusic do kontynuacji kariery? To juz daleko idace tezy.

No i tego...
http://www.bokser.org/content/2014/09/11/102449/index_mobile.jsp

Juz jest gadka o nowym kontrakcie (a przy okazji, Maidana zasluzyl na rewanz no nie wierze Big Grin)


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 11-09-2014 01:53 PM

(11-09-2014 06:52 AM)Martin napisał(a):  Mayweather zapowiada koniec...
Ja już się przyzwyczaiłem, że tego typu deklaracje są nic niewarte. Wszak Amir Khan kiedyś deklarował, że skończy z boksem w wieku 28 lat, a Manny to jeżeli miałby dotrzymać obietnic, to od 2 lat powinien być na emerytyrze. Podobnie z Adamkiem. Co prawda nie podawał konkretnych dat, ale jeszcze niedawno przygotowywał nas na koniec kariery, a teraz mówi, że jeżeli dobrze mu pójdzie ze Szpilką, to będzie chciał stoczyć jeszcze kilka walk.