Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 20-08-2012 09:13 PM

Floydowi kończą się rywale, najlepsza opcja na ten moment to Canelo.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Jerome - 20-08-2012 11:03 PM

No niby Floyd mógłby walczyć z Canelo bo naturalnie może ważyć jako junior średni jednak ja uważam, że lepsze starcia są gdy oboje zawodników są równej wagi. Canelo, który walczy z limitem powinien takim tokiem rozumowania walczyć czasem w średniej. Dla Floyda to jest maks i tylko w specjalnych okazjach jak Cotto czy Canelo. Canelo i tak by przegrał. Może ma jakieś szanse jednak i tak są dużo poniżej 50% a to i tak daje tylko równą walkę, pamiętajmy. Ja bym chciał tego Bradley'a. To mógłby być dobry pojedynek.

@ADAMEKFIGHTPL
Zobacz. Masz tu kolejny przykład. Bardzo lubię Bradley'a ale Floyda ubóstwiam a jednak chcę ich starcia. Jak widzisz narodowości nie mają tu żadnego znaczenia.



RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 20-08-2012 11:35 PM

A ja najchętniej zobaczyłbym walkę Floyd-Martinez. Sergio deklarował, że może zejść z wagą, choć pewnie wysuszy się na maxa.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Jerome - 20-08-2012 11:39 PM

@Metzger
Uwielbiam Twoje poczucie humoru! Hahahaxd świetna sygnatura ;D

Floyd wchodzi do jr.średniej a Sergio schodzi do jr. średniej. To dobry układ. Floyd ma balast a Marvallia suszę Wink
To powinien by jeden z ostatnich pojedynków Money'a. Bedzie wspaniałym ukoronowaniem jego fantastycznej kariery.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Money - 21-08-2012 12:00 AM

A jeszcze zapomniałem, że Bradleya nie puści pan Arum, bo to jego nowe źródło dochodu numer 1, już prędzej Floyd zawalczy z PacquiaoWink
Zgadzam się, że kończą się przeciwnicy dla Mayweathera, a może już się skończyli? Canelo i Bradley bez szans, Cotto ostatnio zdecydowanie pokonany, Pacquiao - nie od razu po powrocie. Martinez byłby ciekawą opcją ale też chyba jeszcze nie teraz. A może się okaże, że jednak Floyd zrzucił trochę i rewanż z Marquezem? Hehe, oczywiście żartujęWink
Nie ukrywam, że bardzo chciałbym, żeby wypaliła walka z Pacquiao wiosną 2013, ale kto będzie najbliższym przeciwnikiem Floyda nadal pozostaje największą zagadką.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 01-09-2012 06:27 PM

Floyd postawił 3 miliony $ u bukmachera...

http://www.orange.pl/kid,4000003376,id,4002744608,title,Mayweather-postawil-u-bukmachera-3-miliony-dolarow,article.html


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Jerome - 01-09-2012 07:03 PM

@Metzger
To nie nowość. Money dziennie stawia więcej niż 3 MLN z tym, że dzieli na kilka buków. Nawet w face-off na HBO przed walką z Cotto siedział z iPadem i stawiał Tongue


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 01-09-2012 09:45 PM

W sumie to nawet może mieć sens. Floyd stawia 3 mln na słabszą drużynę (mnożnik x5). Obieca całej drużynie w razie wygranej premie po 100 000 $ dla każdego, po czym silniejszej drużynie w razie porażki obieca nagrody pocieszenia też po 100 000 $ na łebka. Zakładając że obie drużyny liczą po 20 osób, to Floyd wyda na premie 4 mln $ i wciąż będzie 8 mln do przodu Smile


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 02-09-2012 07:11 AM

No i 3 mln $ zmieniły właściciela Smile


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Bandit - 03-11-2012 10:43 AM

Mayweather vs Gamboa idealny pojedynek, nie mówcie tutaj o wadze bo nie to jest ważne. Waga Gamboy dochodzi nawet do 70kg kilkadziesiąt dni przed walką. Fakt gamboa jest bardzo niski, ale pojedynek byłby świetny.