Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - KrychuTMT - 12-03-2014 10:40 PM

Bzdura , nasłałby najlepszego rapera zza oceanu czyli A.B Big GrinBig GrinBig Grin .


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Sander - 14-03-2014 11:21 AM

Ale jajca...
http://www.bokser.org/content/2014/03/14/111042/index.jsp


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Gogolius - 14-03-2014 11:32 AM

I badz tu czlowieku madry: prawda, plotka czy zabieg promocyjny?
Narazie zero potwierdzenia wiec pozostaje gdybac, zadna opcja mnie nie zaskoczy choc troche glupio by bylo, zeby zaprzepascic kariere z okazji kradziezy paru blyskotek...


RE: Floyd Mayweather, Jr. - RoyJonesJr - 14-03-2014 12:23 PM

Pewnie plota Wink Szperałem po innych zagranicznych portalach i niczego sie nie doszukałem. A jeżeli by coś było to oni byliby pierwsi. Floyd to teże celebryta a takie zamieszanie wokł nieo to nic innego jak dobre zagranie marketingowe. Ale czekam na dalsze info. Jeśli wyjdzie odwrotnie niż myśle. To po karierze.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 14-03-2014 02:17 PM

Albo to jest plotka, która tylko podsyci powrót Floyda i wywoła szum albo coś tam jest na rzeczy w co mocno wątpię bo Money teraz by nie nagrywał promo w TV jakby miał coś na sumieniu.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Sander - 14-03-2014 02:18 PM

Jeśli informuje o tym jakaś jedna stronka w USA a największe media milczą to bądźmy poważni...


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Joker - 14-03-2014 02:48 PM

Źródło...
ABOUT US
Huzlers.com is a combination of
real shocking news and satire
news to keep its visitors in a
state of disbelief.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 14-03-2014 02:52 PM

Floyd właśnie wrzucił zdjęcie z gymu więc na pewno nie siedzi teraz w areszcie Big Grin


Oto Money cieszący się luksusami aresztu http://instagram.com/p/lhZtNNR3cP/#


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Gogolius - 06-05-2014 12:25 PM

Floyd wygral z Maidana w ostatniej walce dochodzac do polmetka kontraktu z Showtime przewidzianego na szesc walk. Pozostaly jeszcze trzy walki, ktore najprawdopodobniej odbeda sie we wrzesniu 2014, w maju i wrzesniu 2015.

Mysle ze czas na kolejne spekulacje: powinno byc latwiej bo pole kandydatow sie zaweza.

Podejscie zyczeniowe by Gogolius:
Maidana
Lara
Pacquaio

Ale dosc tych bredni Wink

Kandydaci na walke we wrzesniu:

- Maidana - jezeli rewanz to tylko teraz, na fali i (niepotrzebnych) kontrowersjach po pierwszej walce. Dla mnie ok 40% szans.
- Lara - jezeli ogra Canelo i wyrobi sie w te 6-8 tygodni co teoretycznie jest mozliwe to czemu nie? Spotkanie dwoch najlepszych junior srednich, pogromcow Alvareza - bajka. Jednak obawiam sie wlasnie o ten termin, w niecale trzy miesiace skrzyzowac rekawice z Saulem i Floydem? Do tego mozliwe ze Floyd skupi sie bardziej na polsredniej - 15% szans

Khan - bylo o nim glosno przed walka z Maidana, rozwalil Collazo i tak naprawde przeszkoda jest ramadan. Czy Floyd przesunie termin na listopad? Szczerze watpie ale trzeba brac go pod uwage - 15% szans

Shawn Porter - pokonal Alexandra i Malinaggiego w swietnym stylu, ma potencjal ale tez obowiazkowa obrone z Brookiem. Mam wrazenie ze nie dostanie pozwolenia na unifikacje przed obrona (to nie Hopkins). Po prostu jeszcze nie teraz. - 10% szans

Cotto - pojedynek rewanzowy mialby sens jezeli Miguel pokona Martineza. Czasowo powinni sie dograc, wagowo tez. Mysle ze obu umowny 152 by pasowal bo nie wierze ze Cotto powalczy w sredniej dluzej niz jedna walke. Problemem jest Martinez - 10% szans

Thurman - mimo wszystko za slabe nazwisko na chwile obecna pod wzgledem medialnosci. Jakby zorganizowal szybko walke z kims mocnym i ja wygral to kto wie? Moze pokonanie Bronera np w lipcu? Ale to juz teoetyzowanie - 6% szans

Ktos inny - moze Floyd zaskoczy i wybierze kogos spoza tej grupy ale watpie 4%


Nie biore pod uwage bujd w stylu "Floyd skonczy kariere przed wygasnieciem kontraktu z Showtime"


Podsumowujac: zakontraktowane walki dostepnego (spoza TopRank) topu polsredniej i junior sredniej sprawiaja ze rewanz z Maidana jest baaardzo prawdopodobny.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 06-05-2014 12:38 PM

Wrzesień - Maidana II
Maj - Khan
Wrzesień - Lara/ Alvarez / Garcia

Jeśli wygra te trzy walki to ostatnia może być jakimś superfightem np. unifikacja, albo Hopkins, albo Cotto / Martinez w średniej.
Powiem szczerze, że Money może nie dobić do 49 -0.