Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - BMH - 23-01-2014 05:13 PM

(23-01-2014 04:46 PM)kubala1122331 napisał(a):  Walka z Pacquiao na pewno byłaby większym wydarzeniem niż walki z Larą i Thurmanem, ale tak pod względem czysto sportowym na razie trójkę tą bym ustawił

To, ze walka z Mannym bylaby najwiekszym wydarzeniem komercyjnym, to ja sie zgodze i chyba kazdy to przyzna..Wink Sportowo, to jednak Thurman i Lara to dla mnie duzo wieksze wyzwania... tak samo odbieralem wybor Saula. Pacquiao, to wielki bokser, ale wydaje mi sie, ze Floyd zrobilby go niemal do zera.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Joker - 23-01-2014 05:13 PM

Manny chyba został oficjalnym WBC w welter,Floyd na to że ten pas jest mu niepotrzebny i może go zwakować bo kiedyś będzie pas z jego wizerunkiem...


RE: Floyd Mayweather, Jr. - BMH - 23-01-2014 05:22 PM

(23-01-2014 05:13 PM)Joker napisał(a):  Manny chyba został oficjalnym WBC w welter,Floyd na to że ten pas jest mu niepotrzebny i może go zwakować bo kiedyś będzie pas z jego wizerunkiem...

Czytalem o tym kilka tyg. temu. Ja nie bede zaskoczony jak do tej walki predzej, czy pozniej dojdzie... W innym razie, po co te obustronne zaczepki? Nie ma tyg. zeby ostatnio Floyd nie gadal o Mannym, a Manny o Floydzie. Jak dla mnie, to juz promocja.
Zreszta... po co tak daleko wybiegac w przyszlosc? Bradley, niech zrobi niespodzianke, a Pakman moze zapomniec o wyplacie zycia.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Sander - 23-01-2014 05:29 PM

Ja Floyda Mayweathera bym chętnie zobaczył z Sergio Morą...
Śliski, niewygodny, szybki i nieszablonowo walczący Snake mógłby dać z Floydem ciekawą walkę. Oczywiście medialnie ta walka pewnie nie byłaby hitem ale jak patrzę co Floydowi w ringu zaproponowali Guerrero, Ortiz czy Canelo to myślę, że Mora by się gorzej nie pokazał a gdyby zrobił formę życia to kto wie czy by jakiejś rundy nie urwał?

Wprawdzie walczy ostatnio w półśredniej ale nie miałby na pewno żadnego problemu by zejść kilka kg w dół, to typ przeciętnie umięśnionego chudzielca i nie musiałby mięsa zrzucać.

Co o tym sądzicie?


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Martin - 23-01-2014 05:55 PM

@Sander
Ja mam nieco inny pomysł na Mayweathera. Dla kibica najlepszą, najciekawszą opcją będzie ta, w której Mayweather powalczy z kimś, kto może być REALNYM zagrożeniem dla niego. Mora kimś takim nie jest.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - RSC-2 - 23-01-2014 07:09 PM

„Przegrany” i znokautowany „Filipino” nie stracił na swojej sportowej wartości i nie zapomniał nagle jak się boksuje.
Taki Lara , czy Thurman mogliby w walce z Mannym nabawić się kalectwa do końca życia.
Więc lepiej, aby do takiej walki nie doszło w trosce o zdrowie tych dwóch.
Dlatego też walka pan „ZERO” [porażek] –Manny Pacquiao jest obecnie tak samo sportowo atrakcyjna jak kilka lat temu.
Jest wiele przypadków ,że porażka nawet przez nokaut wzmacniała boksera. I choć są także przypadki odwrotne ,że kończyła karierę to w przypadku Pacquiao taki przypadek raczej nie zachodzi.
Cały świat chce walki Pacquiao-mejłeter. Dlatego też pojedyncze głosy ,że jest inaczej świadczą o kompletnej nieznajomości tematu i braku wyobraźni w sprawie boksu.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Sander - 23-01-2014 07:14 PM

Cytat:mejłeter
RSC - poprawna pisownia to Mayweather. Nie umiesz napisać poprawnie nazwiska swojego ulubionego boksera?
Swoją drogą musisz mieć niezły kompleks Floyda skoro nawet przy pisaniu jego nazwiska próbujesz mu "dopiec"...


RE: Floyd Mayweather, Jr. - KrychuTMT - 23-01-2014 07:50 PM

Manny byłby bez szans z Larą , jest za mały i gorszy technicznie od Kubańczyka . Keith to jeszcze nie ten poziom , Manny mógłby go złamać .
Zresztą o czym tu pisać , Bradley zakończy wielką karierę Filipińczyka .


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Joker - 23-01-2014 07:52 PM

Krychu
Poczekajmy do kwietnia Wink


RE: Floyd Mayweather, Jr. - BMH - 23-01-2014 07:53 PM

Dawalbym zdecydowanie wieksze szanse Thurmanowi z Pacquiao, niz daje Bradleyowi. Keith ostatnimi walkami wlasnie udowdnil swoja przynaleznosc do scislej czolowki.. on ma zdecydowanie wiecej argumentow po swojej stronie niz Timothy.