Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - Martin - 18-01-2014 02:38 PM

(18-01-2014 01:52 PM)Sander napisał(a):  Khan, Pacquiao, Alvarez, Thurman - obojętnie w jakiej kolejności ale chciałbym te walki zobaczyć.
Myślę, że rewanż z Canelo za rok np. ma sens.

Khan - zdecydowanie nie, walka bez historii
Pacquiao - to by chciał zobaczyć chyba każdy
Alvarez - już nigdy więcej
Thurman - trochę dla niego za wcześnie, ale kto wie...

Zamiast rewanżu z Canelo i walki z Khanem, ja bym chętnie zobaczył Mayweathera z Bradleyem i D. Garcia, o GGG to nawet nie wspominam bo to wydaje sie mało realne, gdyby jednak to byłby absolutny HIT.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Gogolius - 18-01-2014 03:23 PM

(18-01-2014 01:52 PM)Sander napisał(a):  Khan, Pacquiao, Alvarez, Thurman - obojętnie w jakiej kolejności ale chciałbym te walki zobaczyć.
Myślę, że rewanż z Canelo za rok np. ma sens.

Nie, nie ma sensu. Canelo musiałby chyba rozbić w pięknym stylu trzech najbliższych rywali, żeby zasłużyć na takie coś. Już wolę rewanż z Cotto - ale piszę to z czysto subiektywnego zawodu Saulem.

Pacquaio - no tego to nawet nie trzeba pisać.
Thurman - nie widzę problemu, szczególnie jeśli zawalczy z Porterem i zdobędzie pas. Powinien już mieć trochę lepiej z rozpoznawalnością.
Khan - no chyba do tej walki dojdzie, nie uważam że będzie bez historii, bo Khan może urwie ze dwie rundy z pierwszych czterech, ale potem spuchnie.

Lara - jak najbardziej i w sumie brakuje tylko aspektu medialnego. Boksersko jedna z najlepszych propozycji.
Garcia - już mi Swift pokazał, żeby go nie lekceważyć. Fajnie, jakby był skreślany przed Floydem, a potem pokazał klasę i wygrał.
GGG - niieeee.... xD GGG nie zbije wagi, po prostu w to nie wierzę...No i nie wiem czy zgodziłby się na walkę, jeśli Floyd nie osiągnie limitu średniej (a nie osiągnie)
Bradley - chyba Matys o tym pisał: jak zawalczy jak swarmer to czemu nie. Może zajechać dużo starszego Floyda (wiem, wiem wiek Moneya nie ma nic do rzeczy). Jak będzie bawił się w boxera to może polec choć wątpie by to była jakaś wysoka porażka.


Skoro zostały cztery walki, a Khan jest zaklepany to moją listą marzeń jest

09.2014 - Garcia
05.2015 - Pacquaio
09.2014 - Thurman

Za Larę czy Bradleya też się nie obrażę.

I w sumie, czemu nie Provodnikov? Big Grin


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Sander - 18-01-2014 03:59 PM

Myślę, że Canelo nie pokazał wszystkiego co potrafi z Floydem. Na pewno stać go na lepszy występ. Może psychicznie nie wytrzymał? Liczę po cichu na ten rewanż. Cotto? Jasne, że tak.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Gogolius - 18-01-2014 05:16 PM

Oczywiscie ze nie pokazal, tak slaba postawa nie wygralby tych czterdziestu walk niezaleznie od nazwisk w resume.
Rewanze z Floydem powinni dostawac bokserzy ktorzy przegrali nieznacznie jak Cotto czy Castillo - na moje zdanie wplyw ma "kolejka do Moneya" i ograniczona ilosc miejsc. Gdyby miejsc bylo 10 to rewna z Canelo bylby okej, ale tak to Cotto ma w moim mniemaniu pierwszenstwo ze wzgledu na walke jaka dal z Floydem + warto dac szanse aktualnym czempionom czy bardzo perspektywicznym bokserom jak Keith, Erislandy czy Timothy.

Canelo nie dal lepszej walki niz JMM a przeciez jego nikt nie bierze na powaznie ( jedynym plusem Saula jest wiek, ale jak mowie : czasu brak)


RE: Floyd Mayweather, Jr. - RSC-2 - 18-01-2014 06:52 PM

Co to znaczy nie zasługuje na walkę , czy rewanż z mejłeterem.?
Nie zasługuje na taką walkę Jonak. To się zgodzę.
Ale zawodnik ze ścisłej czołówki nie zasługuje na walkę?
Skoro zawodnik ze ścisłej sportowej czołówki nie zasługuje na walkę z panem „ZERO” [porażek] to co trzeba zrobić pozasportowego aby na takim luksus zasłużyć?
Dać mu buzi, krzyczeć w telewizji że „ZERO” jest darem bogów, czy może latać mu do sklepu po piwo, podsyłać panienki i wszem i wobec obwieszczać wyższość rasy czarnej nad białą?

Myśleć myśleć myśleć co się pisze.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - KrychuTMT - 18-01-2014 06:53 PM

Najchętniej zobaczyłbym Floyda z Larą , jednak na tą walkę nie ma szans , ponieważ Kubańczyk nie gwarantuję pieniędzy .


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Matys - 18-01-2014 07:11 PM

RSC, naczelny trollu. Jak sportowo zasłużył sobie Alvarez na rewanż z Mayweatherem? (Bo tylko on w powyższych postach jest wspomniany jako niezasługujący). Proszę Cię o więcej treści, a mniej rozdzierania szat i tych populistycznych okrzyków w postach, jeśli jest to możliwe.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Joker - 18-01-2014 07:16 PM

RSC-2
Masz racje Cynamon to top swojej kategorii i zarazem świetny pięściarz ale po co ma walczyć drugi raz z Floydem skoro w pierwszej walce Money zabrał go do szkoły i zdzielił linijką po dupie 12-0.Więc po co?Myśleć myśleć myśleć co się pisze...


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Calaf - 18-01-2014 08:25 PM

Obejrzałbym Floyda z Garcia,Bradleyem i Khanem.Od tego pierdolenia o walce z Pacmanem jakoś mnie ta walka przestaje jarać...


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Krzych - 19-01-2014 12:55 AM

Mayweather-Lara... Walka marzenie. Tylko, że ciężko tu będzie o pieniądze. To będą największe z możliwych szachy. A PPV wiadomo, że nie robią koneserzy i ludzie interesujący się boksem tylko niedzielniacy, którzy w zdecydowanej większości oczekują świniobicia a nie boksu. Przydałaby się Larze jakaś wielka walka żeby ustanowić swoja kandydaturę do Floyda już na dobre.