Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 26-09-2017 09:58 PM

100 ? Chyba z 250 . Wink


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 26-09-2017 10:21 PM

250 ? Raczej 350. Smile


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 26-09-2017 10:39 PM

Jestem ciekaw ile Conor łącznie, jeszcze chyba się
czekiem nie chwalił ?


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 26-09-2017 10:44 PM

Przy tych wynikach co szacują to zgarnie 100 milionów nie licząc sponsorów takich jak np.Betsafe.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 29-09-2017 12:13 PM






RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 24-10-2017 01:27 PM

http://www.boxingscene.com/amir-khan-i-something-mayweather-not-faced-speed--121731

"- Kto wie? Floyd to świetny zawodnik, ale ja po prostu mam coś z czym nigdy się nie mierzył. Szybkość. Nikt mnie nigdy nie wyboksował. Mayweather vs Khan to byłyby szachy. Moje poruszanie, precyzja i szybkość sprawiłyby mu problemy - odpowiedział Khan zapytany o starcie z "Moneyem".

Amir ciągle marzy o walce z Floydem. Zbyt mało razy go znokautowali albo zbyt dużo.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 24-10-2017 10:49 PM

Czyli nic się nie zmieniło u niego, nadal
marzy o najwyższej wypłacie.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 13-12-2017 02:13 PM

https://www.mmafighting.com/2017/12/13/16771004/morning-report-floyd-mayweather-says-he-has-multi-fight-offer-with-ufc-can-make-a-billion-dollars?utm_campaign=mmafighting&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

"You already know I'm a money-getting motherf**ker,” Mayweather said. “I'm Money May. They just called me not too long ago and asked me to come back. I can come right back. If I want to, I can come right back to the UFC. I can go fight in the Octagon. I can do a three- or four-fight deal in the Octagon and make a billion dollars. Remember, I'm Floyd 'Money' Mayweather, and you motherf**kers love me, and I love you mother**kers."

“At the end of the day, I’m the best athlete ever.”


"- Dzwonili do mnie niedawno i pytali, czy nie wrócę. Mógłbym walczyć w UFC. Mogę to zrobić, jeśli tylko zechcę. Mogę wrócić prosto do UFC i do oktagonu. Mogę stoczyć w oktagonie trzy czy cztery walki i zarobić miliard dolarów - stwierdził jeden z najlepszych bokserów w historii."

Floyd dostał ofertę od UFC, trzy - cztery walki za miliard.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 25-12-2017 08:46 PM

Floyd już nie wie co robić z hajsem.

Były mistrz świata pięciu kategorii wagowych Floyd Mayweather Jr po raz kolejny udowadnia, że nie
lubi nudy. Najlepiej zarabiający pięściarz w historii zawodowego boksu wyzwał na pojedynek
koszykarski Kobe Bryanta.

Amerykanin w sierpniu stoczył walkę bokserską z mistrzem UFC Conorem McGregorem i zarzeka się,
że do ringu już nie wróci. "Money" poszuka być może wyzwań w innych dyscyplinach, np. w
koszykówce.

Mayweather zaproponował Bryantowi, 5-krotnemu mistrzowi NBA i jednemu z najlepszych
koszykarzy w historii, grę jeden na jednego. Stawką miałby być milion dolarów. Czy Bryant
wyzwanie podejmie? Na razie nie wiadomo.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 26-12-2017 12:54 AM

Floyd miałby jakieś szanse z Bryantem gdyby mecz odbył się w kategorii do 154 funtów, a sędziowałby Kenny Bayless.