Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wilczekstepowy - 19-09-2016 12:28 PM

Wietnam, to jak będą jakieś smaczki to nie omieszkaj zamieścić na forum. Wink A 26 zeta to już naprawdę taniocha. Chyba ktoś musiał powiedzieć Floydowi, że jesteśmy naprawdę biednym krajem leżącym na obrzeżach Afryki. Big Grin Tongue

A tak na serio to spodziewałem się biografii Floyda w cenie 70-80 pln. Teraz sprawdzam w Amazonie i w wersji anglojęzycznej również niedrogo, można kupić już od 19$. Niedrogo oczywiście biorąc pod uwagę, że to USA.

Zresztą biografia Mike Tysona była droższa, czyż nie?


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Gogolius - 19-09-2016 02:01 PM

Też zamierzam kupić, ale dopiero jak wyjdzie w Empiku pod koniec września. Wygląda solidnie, a ostatnio złapałem się na tym że Floyd to jednak magnetyczna postać bo łatwiej było mi zarwać nockę na jego missmatch z Berto (o innych walkach nie wspominając), niż np na klasyk Thurman-Porter Wink


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 19-09-2016 02:11 PM

Tyson stał drożej oj tak, górny próg z grubą okładką to była cena 50-70 zł,
okładka cienka którą wybrałem ja (dla mnie to zresztą nie ma znaczenia)
40 zł-55 zł, ja zapłaciłem 52 zł.

Floyda biografia taniej siedzi na eterze , 26 zł mam i to z grubą okładką,
w prawdzie z małym rabatem zamówiłem ale różnicy dużej cena normalna
nie ma.

czekam aż dojdzie do domu , zobaczymy liczę że w jakimś stopniu dorówna tej Tysona
chociaż to raczej nie możliwe, przy biografi Żelaznego czułem
się jakbym zarazem czytał Thriller, dramat i erotyke na poziomie
Big Grin Wink taki był i jest Mike.
[

jeszcze kilka dni, ale w przedsprzedaży też taniej Wink


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 08-10-2016 01:11 PM

Najlepiej zarabiający sportowiec świata ostatnich lat Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO) po raz kolejny będzie musiał stawić się w sądzie. Tym razem chodzi o niepłacone rachunki za biżuterię.

Amerykanin, który we wrześniu ubiegłego roku zakończył karierę, zaraz po pożegnalnej wygranej z Andre Berto sprawił sobie diamentowy naszyjnik warty 3 miliony dolarów. Milion dolarów pięściarz zapłacił od razu, z kolei resztę miał uregulować w ratach po 100 tysięcy dolarów.

Po dokonaniu sześciu wpłat Mayweather przestał przesyłać pieniądze do jubilera, a ten skierował sprawę do sądu, oskarżając go o stratę w wysokości 1,4 miliona dolarów. Pomimo że Amerykanin lubi wydawać pieniądze, to jego konto bankowe z pewnością nie jest jeszcze puste.

Maywaether w przeszłości kilkukrotnie miał już problemy z prawem. Najgorzej zakończyła się dla niego sprawa o użycie przemocy wobec matki jego dzieci. Pięściarz trafił za kratki na kilkadziesiąt dni.

Floyd i Raty ?? Wink Big Grin Big Grin


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wilczekstepowy - 08-10-2016 01:22 PM

(08-10-2016 01:11 PM)Wietnam napisał(a):  Floyd i Raty ?? Wink Big Grin Big Grin

Big Grin Chyba po prostu chciał zobaczyć, jak to jest... Big Grin


RE: Floyd Mayweather, Jr. - fext - 08-10-2016 02:45 PM

(08-10-2016 01:22 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  
(08-10-2016 01:11 PM)Wietnam napisał(a):  Floyd i Raty ?? Wink Big Grin Big Grin

Big Grin Chyba po prostu chciał zobaczyć, jak to jest... Big Grin
To spora transakcja a walka z Berto miała miejsce we wrześniu. Być może na raty nalegał jubiler, żeby rozłożyć dochody na trzy lata, bo tak to wychodziło w przypadku 20 rat po 100 tys. $.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 09-10-2016 04:26 PM

Canelo łatwo pokona Triple G. Tak, zbije go i znokautuje - powiedział były król rankingów P4P zapytany przez ES NEWS o swój typ.
Mayweather poradził ponadto Alvarezowi, żeby nie przejmował się opiniami, jakoby unikał walki z "GGG" i po prostu robił swoje. -

Mnie też przez lata nazywano tchórzem. Mówili, że boję się Manny'ego Pacquiao i to wszystko tylko zmotywowało mnie do cięższej pracy, do tego, by dawać z siebie wszystko. Nie ma granic dla osiągnieć Canelo. On ma wspaniałych kibiców - ocenił "Money" Floyd.
Saul Alvarez w swoim ostatnim występie zastopowal Liama Smitha, sięgając po pas WBO wagi super półśredniej. Dzierżący tytułu WBA, WBO i IBF kategorii średniej Gienadij Gołowkin pokonał przed czasem Kella Brooka.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Gogolius - 11-10-2016 05:42 PM

Biografię kupiłem jakoś tuż po premierze, ale zacząłem czytać ze dwa dni temu. Jestem w 1/3 i mam mieszane odczucia. Szerzej napiszę po przeczytaniu całości, ale plusy strasznie mieszają się z minusami.
Plusem jest podejście do tematu, drobiazgowość, kilka słów o totalnych no-name'ach których Floyd pokonywał na początku - co się z nimi stało, jak skończyli kariery, ich wypowiedzi. Fajnie, bo większości tych walk nie widziałem, znam suche wyniki z boxreca a tutaj można dowiedzieć się czegoś więcej.
Szkoda tylko, że książka jest fatalnie napisana/przetłumaczona. Czytamy na jednej stronie, że Floyd bodajże trzecią walke wygrał na punkty (podają punktację), a chwilę później że po czterech walkach (wszystkie wygrane przed czasem).
Do tego jakieś głupie wtrącenia, omawiamy przeciwnika Floyda, potem nagle mamy trzy linijki o zmianach narożnika u Mayweatherów i znów powrót do wątku o przeciwniku.

No ale jako biografia czyli opis życia póki co jest okej, nie ma za dużo pieprzu a wiele faktów jest znanych, ale ja nie czytam dla pieprzu tylko dla konkretów, np. skąd dokladnie wziął się pseudonim Pretty Boy i czemu nazywali go Joyem jak był młody.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 11-10-2016 05:47 PM

W przeciwieństwie do biografii Bestii, Floyd w swojej nie uczestniczy, nie opowiada sam
to jest największy minus, sporo faktów może być przeinaczonych.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 11-10-2016 09:37 PM

(11-10-2016 05:47 PM)Wietnam napisał(a):  W przeciwieństwie do biografii Bestii, Floyd w swojej nie uczestniczy, nie opowiada sam
to jest największy minus, sporo faktów może być przeinaczonych.
Nic dziwnego. Tyson ma długi do spłacenia, więc aby jak najwięcej zarobić na książce, musiał kupić publikę totalną szczerością. A Floyd pewnie wysmarował sobie laurkę.