Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 14-05-2016 01:45 PM

Z Polsat sport.pl

Mayweather:

To naprawdę nie jest plotka! Ta walka może dojść do skutku. Jeszcze nic nie wiemy, jednak absolutnie chciałbym, aby doszło do tej walki! To oczywiście musi być pojedynek bokserski: Conor stoczył większość swoich walk w stójce, więc sądzę, że byłoby to dla mnie trudne starcie. Dużo słów padło już na ten temat, więc mam nadzieję, że ta walka się odbędzie.

"Money" nie byłby sobą, gdyby nie wspomniał o... kasie.

Nie rozmawialiśmy jeszcze o pieniądzach ani lokalizacji, ale znacie mnie. Te 100 milionów dolarów muszę otrzymać! Zawsze gdy wychodzę do ringu jest to moja kwota minimalna.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 14-05-2016 03:25 PM

Floyd Mayweather Jr. Ciota forever.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 14-05-2016 04:34 PM

A ja będę powtarzał że Conor ma bardzo przyzwoity Boks, szybkie w miarę ręce.
i walka nie wyglądała by źle, mógłby wypaść sporo lepiej od takiego Guerrero Wink

co innego to aspekt tego pojedynku, czyli czysty Freak dla bardzo dużej forsy.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 14-05-2016 05:31 PM

(14-05-2016 04:34 PM)Wietnam napisał(a):  mógłby wypaść sporo lepiej od takiego Guerrero Wink
Wierzysz w to co mówisz czy tylko jaja se robisz? Ja nie widzę innej możliwości niż całkowite ośmieszenie brodacza.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - redd - 14-05-2016 05:42 PM

Co innego stójka w mma, a co innego w boksie zawodowe, tym bardziej w ścisłej czołówce. Nie ma żadnych przesłanek, by dawać większe szanse McGregorowi, niż Guerrero, który przecież zdobywał znaczące tytuły w kilku kategoriach wagowych, zwyciężając czołowych rywali, a w limicie 147 lbs zneutralizował i pobił Andre Berto.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 14-05-2016 05:44 PM

No Jasne że. ....
nie wierzę. wystarczy spojrzeć jak porusza się Conor,
Gonił by Floyda aż się by zmęczył i spuchł, w oktagonie spędza co najwyżej 5 minut.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - KrychuTMT - 14-05-2016 05:45 PM

Ta lepiej niż Ghost lol.

https://www.facebook.com/BoxingMemes/posts/788524067914933?__mref=message_bubble


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 14-05-2016 06:40 PM

No pewnie kurwa że lepiej xd!!

Duch może ma lepsze skillsy? Blush Wink Wink

Ten filmik to rozgrzewka na 5 minut przed walką, czy ktoś pokazuje pełnie
na rozgrzewce?

truth is in the game,


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wilczekstepowy - 14-05-2016 06:59 PM

A jak oni stoją wagowo? Będzie pomiędzy nimi znaczna różnica?


RE: Floyd Mayweather, Jr. - redd - 14-05-2016 07:21 PM

(14-05-2016 06:40 PM)Wietnam napisał(a):  No pewnie kurwa że lepiej xd!!

Duch może ma lepsze skillsy? Blush Wink Wink

Serio uważasz, że gość (nawet utalentowany), dla którego boks jest tylko jednym z elementów treningu, ma lepsze umiejętności niż facet, dla którego boks jest głównym zajęciem od ponad dwudziestu lat, który zdobywał prestiżowe tytuły w kilku kategoriach wagowych i udowodnił swoją wartość w potyczkach z czołówką? Ponadto wyniósł z tych walk masę sztuczek, skillsów, których McGregor nie może mieć, bo... walczy w mma, a nie boksie zawodowym.

Guerrero jest już trochę porozbijany, obniżył loty, a 147 lbs nie jest naturalną dywizją wagową i nigdy nie była, ale to ciągle gość, który potrafi urwać rundy Garcii. Jeśli pytasz o skillsy Roberta, to zobacz sobie jego pojedynek z Berto (nie odsyłam do dawniejszych potyczek, bo dzisiaj "Duch" to trochę inny, gorszy zawodnik), gdzie naturalnie słabszy, lżej bijący pięściarz kompletnie neutralizuje silniejszego, mocniej uderzającego przeciwnika i narzuca mu swoje zasady gry. To można nazwać umiejętnościami dostosowania się do rywala i doświadczeniem. Jak McGregor pokaże choćby 50% z tego w twardej walce z zawodnikiem top 10 147 lbs, to wtedy możemy dopiero zacząć dyskutować o prawdziwej wartości tego zawodnika. Walki z mma, czy tarczowania odłóżmy na bok, bo to nie są żadne kryteria, po których można uznać czyjąś przynależność do czołówki jakiejkolwiek kategorii wagowej w boksie.