Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - fext - 07-05-2016 05:43 PM

(07-05-2016 02:37 PM)Wietnam napisał(a):  Ciekawy jestem reakcji w Floyda we walce w oktagonie
jakby zniósł uderzenie rekawicą mma, na szczękę.
Pewnie by padł jak Aldo.
Tam nie byłoby żadnej "reakcji". Po prostu by padł i to wszystko. Floyd to genialny bokser ale w oktagonie nie miałby do powiedzenia absolutnie nic i jego umiejętności bokserskie w żaden sposób by mu nie pomogły. Nie umie bronić ani przyjmować niskich kopnięć, obrotówek na brzuch i na głowę, nie radzi sobie w zapasach, nie ma nawet przygotowania kondycyjnego do tego typu starcia. Boks to po prostu zupełnie co innego. W walce na zasadach MMA ktoś taki jak McGregor wykończyłby go kopiąc same tylko low-kicki i to tylko jedną nogą.

Na takiej samej zasadzie Mayweather deklasuje McGregora podczas walki na zasadach bokserskich. I taki Conor bardzo dobrze o tym wie, ale dla zarobku rzędu kilkudziesięciu milionów dolarów pewnie wyszedłby do takiego starcia nawet w balerinach i różowej spódniczce. Stąd te wszystkie najazdy w stronę Floyda. Trzy kwadranse oklepu i reszta życia na plaży. I to samo dzieci oraz wnuki. Warto? Jasne że warto. Z kolei dla Floyda taka szopka też byłaby kusząca. Dziecinnie łatwo zrobiłby sobie tę 50 w rekordzie, zarobił może i kilkaset milionów zielonych, w dodatku Janusze tego świata może by nawet kupili bajania o jakimś zagrożeniu ze strony Irlandczyka. Biznes i tyle.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - kubala1122331 - 07-05-2016 06:25 PM

Mnie trochę nie bawią takie głupie porównania. MMA i boks to są dwie inne dyscypliny sportu. To tak samo jakby zastanawiać się, jak Roger Federer poradziłby sobie z Kamilem Stochem w tenisie, a jak w skokach narciarskich.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 07-05-2016 07:36 PM

No nie wiem czy 12-0 by było dla Floyda, widziałem kiedyś stricte bokserski
trening Conora,normalnie w rękawicach, skubaniec jest bardzo szybki, szybkie ręce ma,
jak znajdę go w necie to podrzucę, nie byłoby tak tragicznie chyba,.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 07-05-2016 07:52 PM

(07-05-2016 07:36 PM)Wietnam napisał(a):  No nie wiem czy 12-0 by było dla Floyda, widziałem kiedyś stricte bokserski
trening Conora,normalnie w rękawicach, skubaniec jest bardzo szybki, szybkie ręce ma
Ale był to trening samego Conora czy sparing z kimś? Bo na tle innego boksera już nie musiałby tak błyszczeć. Pamiętacie sparing Chalidowa z Masternakiem? Islamista wyglądał jak ktoś, kto pierwszy raz w życiu założył rękawice.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 08-05-2016 05:30 PM

https://m.facebook.com/thenotoriousmma/photos/a.495799027155068.1073741828.494191297315841/1270704919664471/?type=3&refid=7&_ft_=qid.6282355159092737776%3Amf_story_key.8142643992919199406&__tn__=E

Conor wstawia wymowne zdjęcie na Facbooka


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 11-05-2016 07:57 PM

Dana White skomentował przewijające się ostatnio doniesienia o potencjalnej walce Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Juniorem.
Szef UFC , Dana White, zabrał głos w spawie robiącej ostatnio medialną furorę potencjalnej walki Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Juniorem.

White zaprzeczył, jakoby toczyły się jakiekolwiek rozmowy w tym temacie.
Nie rozmawialiśmy o tym. Conor McGregor ma kontrakt z UFC.

– stwierdził sternik organizacji w rozmowie z The Dan Patrick Show .

Jeśli Floyd chce walki z Conorem – zadzwoń do mnie, Floyd.
White zapewnił też, że jeśli kiedykolwiek doszłoby do starcie między oboma zawodnikami, to nie ma możliwości, aby pominięto w całej układance UFC.

To byłaby w 100% sprawa UFC.
Szef organizacji przyznał, że w przyszłym tygodniu spotyka się z Conorem McGregorem w sprawie jego powrotu do oktagonu, dodając, że jest wysoce nieprawdopodobne, aby jego powrót miał cokolwiek wspólnego z nazwiskiem Floyda Mayweathera Juniora.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wilczekstepowy - 11-05-2016 08:00 PM

Widać UFC też by chciała uszczknąć coś z tego obfitego w forsę stołu, jakim by zapewne była ta cyrkowa potyczka.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 11-05-2016 09:59 PM

A Sam Conor podobno zwrócił się do Freddie Roach'a z prośbą o trenowanie go.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Hugo - 14-05-2016 03:50 AM

Wszystkim entuzjastom pojedynku Mayweather - McGregor proponuje obejrzenie sobie walki Muhammada Alego z Antonio Inokim.
https://www.youtube.com/watch?v=xO5bJ6J5bIY


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Chapson - 14-05-2016 03:54 AM

FMJ podczas wywiadu udzielonego na organizowanej przez niego gali w Showtime stwierdził że jego szanse na powrót to 50/50.
Czyli tak w zasadzie możemy być pewni że okrągły, 50 fight, dojdzie do skutku.