Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 06-05-2016 02:19 PM

To może być najdroższa walka w historii boksu! W ringu mieliby się zmierzyć powracający ze sportowej emerytury Floyd Mayweather Jr. (49-0, 26 KO) i gwiazdor UFC Conor McGregor (19-3)! W puli ma się znaleźć miliard dolarów!

Mayweather Jr. i McGregor mieliby się zmierzyć na zasadach bokserskich tego lata w Las Vegas. Amerykanin miałby dostać za samo wyjście do ringu około 144 milionów dolarów. Gwiazdor MMA mógłby liczyć na czek o wartości 10 milionów dolarów. Gdyby podliczyć ewentualne zyski ze sprzedaży PPV, to w puli miałby się znaleźć okrągły miliard! Trzeba tylko wziąć poprawkę, że o całej sprawie napisał "The Sun", który jednak nigdy nie słynął z rzetelności...
Według dziennikarzy tabloidu, wszystkie szczegóły są już ustalone. Obie strony muszą jeszcze złożyć podpisy pod dokumentami. Walka Mayweather Jr. - McGregor ma zostać ogłoszona oficjalnie w ciągu nadchodzących tygodni. Skąd pomysł na taki pojedynek? - Floyd wkurzył się, kiedy Conor powiedział, że zmiażdżyłby go w ringu w ciągu trzydziestu sekund. Teraz ma obsesję na punkcie tego, aby zmusić Irlandczyka do odszczekania swoich słów - powiedział anonimowy informator "The Sun".

"Money" dla tej walki jest gotowy wrócić z emerytury. Oficjalnie zakończył karierę po pokonaniu Andre Berto (31-4, 24 KO) we wrześniu 2015 roku. Powrót Amerykanina wydaje się tym bardziej prawdopodobny, że ostatnio jego przedstawiciele złożyli wniosek o zarejestrowanie znaków towarowych "TMT 50" i "TBE 50", mających nawiązywać do jego kolejnego, 50. zwycięstwa na zawodowych ringach.

Sytuacja McGregora jest bardziej skomplikowana. Chociaż Irlandczyk cały czas ma ważny kontrakt z federacją UFC, jego przyszłość stoi pod dużym znakiem zapytania. Mistrz kategorii piórkowej miał wystąpić na gali UFC 200, jednak po zawirowaniach z rzekomym zakończeniem kariery wypadł z karty walk. Od tej pory nic nie słychać na temat jego kolejnego pojedynku.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-05-06/mayweather-jr-kontra-mcgregor-szykuje-sie-walka-za-miliard-dolarow/

Co wy w ogóle o tym sądzicie ?
Mi jakoś to się średnio podoba, . Prima aprilis to nie jest Wink (chociaż the sun...to)

Trash talk przebił by wszystko chyba. łącznie z powietrzem


RE: Floyd Mayweather, Jr. - kubala1122331 - 06-05-2016 02:28 PM

Gorszy freak niż Burneika - Ozdoba... Żenada jak dla mnie. Mam nadzieję, że to plotki Tongue


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 06-05-2016 02:30 PM

Na pewno w cały tym ambarasie boks byłby na dalszym planie.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Hugo - 06-05-2016 02:57 PM

Nie lepiej od razu z orangutanem o mistrza międzygatunkowego. Forsa dla Floyda byłaby większa do wzięcia, bo małpa walczyłaby za kiść bananów.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wilczekstepowy - 06-05-2016 03:46 PM

Skojarzyło mi się z tą piosenką: Cyrk


RE: Floyd Mayweather, Jr. - fext - 06-05-2016 03:54 PM

(06-05-2016 02:57 PM)Hugo napisał(a):  Nie lepiej od razu z orangutanem o mistrza międzygatunkowego. Forsa dla Floyda byłaby większa do wzięcia, bo małpa walczyłaby za kiść bananów.
Orangutan rozsmarowałby go po ringu, bo nawet najmarniejszy z tych małpiszonów jest znacznie silniejszy od najsilniejszego człowieka. Ale pas mistrza międzygatunkowego można zdobyć też w prostszy sposób, na przykład kontraktując walkę z Bronerem...


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wilczekstepowy - 07-05-2016 12:48 PM

Ojciec Floyda potwierdza, że będzie taka walka. Zaskoczyło mnie to by byłem pewien, że to plotka. Ciekawy czy później będzie rewanż w oktagonie? Albo kolejna potyczka tym razem z Rondą Rousey?


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Metzger - 07-05-2016 01:02 PM

(07-05-2016 12:48 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Ojciec Floyda potwierdza, że będzie taka walka.
Wiarygodność starego Floyda jest zerowa. Zwykłe gadanie dla podtrzymania zainteresowania.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - redd - 07-05-2016 01:20 PM

Nic innego, jak nakręcanie zainteresowania przed powrotem na ring. Skończy się na wyborze Danny'ego Garcii.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 07-05-2016 02:37 PM

Ciekawy jestem reakcji w Floyda we walce w oktagonie
jakby zniósł uderzenie rekawicą mma, na szczękę.
Pewnie by padł jak Aldo.