Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - kubala1122331 - 06-03-2016 09:16 PM

Ja tam nic do Conora nie mam, ale z gościa po jednej wartościowej wygranej zrobiło się boga sportów walki. Nate'a zupełnie zlekceważył, a to przecież zawodnik lepszy w każdej płaszczyźnie, nie licząc stójki. Trochę się ucieszyłem z wyniku walki, choć żebym był w jakimś szoku to nie powiedziałbym.
Nie ma się co oszukiwać, Floyd jest/był jedyny w swoim rodzaju. Potrafił poradzić sobie przecież z zawodnikiem o dwie kategorie większym, mam tu na myśli oczywiście Clownelo.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 08-03-2016 10:36 AM

No wiesz @Kubala , Floyda w Boksie nikt do parteru nie sprowadzał, nawet Canelo Wink
Mieszane sztuki a sam Boks to inna Bajka, nie można porównywać tych dwóch sportów,
Gdyby w Boksie można było rywala sprowadzać do parteru to taki
dużo większy Canelo , by Moneya obalił i zaduśił, Smile , zagniòtł
Każda dyscyplina ma swojego "Mayweathera " Wink
Lekkoatletyka ma Bolta,
W Boksie łatwo w tych czasach jest być niepokonanym,
w MMA, to rzadkość, , tam jest się królem na inny sposób,
bieganie i bronienie się tylko może być tam wyśmiane,
Conor to Conor, Floyd to Floyd
Wypowiedziałem się na temat porażki Notariousa w dziale MMA,


A i taka ciekawostka, Floyd dał Diazowi Milion $ za pokonanie Conora, !
http://forum.mixedmartialarts.com/thread/2540126/Mayweather-gives-Diaz-a-Million-cash-for-KO-Conor/?pc=15


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 01-04-2016 11:31 AM

Fightnews, oficjalnie : Floyd Mayweather zdecydował się na udział w Igrzyskach Olimpijskich.

Garry Newman (Fightnews)

Co skłoniło cię do wzięcia udziału w Igrzyskach które odbędą się w Rio de Janeiro?

"Przyznam szczerze że podoba mi się Brazylia (śmiech)
chce po prostu rozruszać trochę kości, myślę że ci chłopcy
nie będą zadowoleni, ale w końcu będą mogli być
w ringu z najlepszym zawodnikiem P4P, to już dla nich
wyróżnienie, i chwała większa niż zdobycie samego medalu,
ja sam medal będę chciał oddać na cele dobroczynne"


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Martin - 01-04-2016 11:35 AM

No dzisiaj można przeczytać różne śmieszne informacje.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 13-04-2016 09:19 PM

Floyd Mayweather Junior zapowiada mocne wejście w biznesowy świat mieszanych sztuk walki.

Od dłuższego już czasu emerytowany bokser Floyr Mayweather Junior przebąkuje o mocnym wejściu w świat MMA od strony promotorskiej. Potwierdził to przy okazji trzeciej walki Manny’ego Pacquaio z Timem Bradley’em, która w zeszły weekend odbyła się w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas.

Czas, abym przeniósł się do MMA. Znaczy, czas, abym zajął się promocją walk MMA. Teraz jestem gotowy, żeby wejść w ten biznes.
I oczywiście wiecie, że MGM Grand oznacza „Mayweather Grabi Mamonę”. Nadal to robię, czeki spływają każdego miesiąca.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 01-05-2016 01:27 PM

Mistrz świata pięciu kategorii wagowych Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO) zdradził w rozmowie z telewizją Showtime, że nie wyklucza powrotu na ring. Amerykanin wyjawił, że dostaje w tej sprawie zapytania od amerykańskich stacji telewizyjnych, chociaż na razie cieszy się życiem bokserskiego emeryta.

- Na razie jestem zadowolony z miejsca, w którym się znajduję. Nie śpieszy mi się do bokserskiego ringu, chociaż wszyscy pytają mnie o to, czy jeszcze będą walczył. Rozmawiamy z telewizjami CBS oraz Showtime i muszę przyznać, że oferowane mi kwoty za walkę powrotną są szalone - skomentował Mayweather.

Amerykanin został zapytany o potencjalnych rywali, ale od razu wykluczył z tego grona Giennadija Gołowkina, a zgodnie z doniesieniami medialnymi wskazał na możliwy pojedynek z mistrzem świata dwóch kategorii wagowych Dannym Garcią.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 01-05-2016 03:47 PM

Oto ten wywiad, Floyd mówi w nim tez że po jego odejśćiu według niego
numerem 1 P4P jest Roman Gonzalez
.





RE: Floyd Mayweather, Jr. - Gogolius - 02-05-2016 12:48 PM

Huhuu...

http://www.bokser.org/content/2016/05/02/103229/index.jsp


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wilczekstepowy - 02-05-2016 01:28 PM

Ciekawe ile wyciągnie za powrót? Moim zdaniem za szybko wraca aby to było np. pół miliarda. Gdyby wracał za dwa czy trzy lata a do tego zmierzył się z jakimś niepokonanym w miarę młodym i wyszczekanym byczkiem to wtedy pewnie mógłby się otrzeć o taką sumkę. Wink Ale kolejny rekord i tak pewnie padnie tylko, że... wydaje mi się, że to może być dla stacji telewizyjnych inwestycja nieopłacalna o czym przekonała nas już jego ostatnia walka. Musiałby by to ktoś szczególny to wtedy tak, a tak to pewnie wybierze sobie kogoś bezpiecznego.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 02-05-2016 02:43 PM

To było pewne że nie odpuści 50 walki i byćia w historii nad Marciano Smile
Na 100 % będzie walczył jeszcze jeden raz, we wrześniu ,
na pewno nie z Pacquiao, Garcia albo Brook, myślę że dwa łatwe
skalpy dla niego,.
100 mln musi być za walkę, ja sam chętnie jeszcze raz zobaczę go
w ringu.