Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather, Jr. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather, Jr. (/thread-70.html)



RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 24-06-2015 12:00 PM

Jak ma walczyć z Berto to lepiej na gali PBC w otwartej TV na pożegnanie.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Gogolius - 24-06-2015 12:52 PM

Showtime byc musi. Khan przez chwile sie zachowywal tak jakby mial juz te walke. A teraz znow spokoj i gadka o Mannym. Ja w tego Berto nie wierze za cholere Wink


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 24-06-2015 01:33 PM

Trzeba była zabrać tego Garcię, ale on i jego sztab chyba za bardzo się boi straty 0 w rekordzie.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 24-06-2015 03:27 PM

Khan 1.5 mln pakietów ppv
Berto 900 -1 mln
Mayfield 400 -500 tyś

Taka jest prawda ,,


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 24-06-2015 09:18 PM

- Już dwa razy mówiło się za kulisami, że mam walczyć z Mayweatherem. Teraz wygląda na to, że dostanę swoją szansę na wygraną na loterii. Jeśli tak się stanie, to nie wyjdę tylko po wypłatę, wyjdę dokonać czegoś historycznego - zapowiada Berto, który w marcu pokonał przez techniczny nokaut Josesito Lopeza.

- Mayweather staje się coraz starszy, ale wciąż jest wielkim pięściarzem. Wierzę w swoje możliwości i wiem na co stać mnie w ringu. Nasza walka na pewno nie byłaby nudna - przekonuje 31-letni Amerykanin.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - BMH - 24-06-2015 11:07 PM

Jaracie sie jakims produktem marketingowym ktory obija tylko mniejszych.

Autor komentarza: lRollinsl
Nigdy nie pisałem, że Floyd unikał Margarito, a w zamian wybierał sobie dużych, silnych ale wolnych i flat footed, czyli pasujących mu stylowo.

Bo Floyd nigdy nie wybierał dużych i silnych rywali. Za to zawsze pasujących mu stylowo. Prawie zawsze, bo mały Cotto, Castillo, czy Maidana,jak się okazało, stylowo mu nie pasowali.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Wietnam - 25-06-2015 07:32 AM

Mały Maidana ,? Smile ja nie wiem kim jest rollins, Marcos wyglądał w ringu na tle Flodya jak Tur,.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Krzych - 25-06-2015 09:17 AM

Nie no ja wszystko rozumiem, ostatnia walka i tak dalej, ale Berto to już zejście zbyt nisko. Niech już wtedy weźmie tego Portera, który co prawda jest chaotyczny i nie zada ani jednego celnego ciosu, ale przynajmniej jakoś to będzie wyglądać na papierze, a nie Berto z porażką z Karassem i to nie tak dawno.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Tar-Ellendil - 25-06-2015 09:29 AM

Floyd walczył z dużo większym Corralesem i to była jego najlepsza walka w karierze. Ile razy jeszcze będą ludzie pisać o tym przereklamowanym Margarito. Stary Mosley go zdemolował i niby Floyd miałby z nim problemy? Antonio nie ma obrony i jest strasznie wolny. Floyd biegałby po ringu i z łatwością ładował by kombinacje. Jak dla mnie to jest świetny rywal by na jego tle wyglądać dobrze (Mosley, Pacquiao). Jak masz szybkość to Margarito Cię nie trafi.


RE: Floyd Mayweather, Jr. - Joker - 25-06-2015 12:38 PM

Nie chodzi o Margarito 2010,tylko o Margarito 2005.